Michael J. Overená identita

Michael J.

Odpovedá do 1 hodiny, na 100% správ
100% 1 hod
Overená identita
Prijíma študentov
Skúšobná lekcia zadarmo
Popis Typy lekcií Referencie Fotky & certifikáty Zodpovedané otázky

Popis

S radosťou vám poskytnem doučovanie, pomôžem vám pri projektoch a zabezpečím, aby ste plne porozumeli témam, v ktorých sa potrebujete zlepšiť. Som tu, aby som vysvetlil zložité koncepty jednoducho.

Volám sa Michael John Čverčko.

Som úspešným absolventom bakalárského študijného programu informatika z VŠ, fakulty FIIT STU (Fakulta informatiky a informačných technológií) v roku 2024.

Pokračujem v štúdiu na FIITke v inžinierskom štúdijnom programe informačná bezpečnosť.

💼 Profesionálna expertíza

Popri štúdiu pracujem ako automatizačný špecialista v Benitim, kde hlavnou náplňou mojej práce je automatizovať Excel tabuľky pre vylepšenie interných procesov firmy.

Pôsobím aj ako lektor v AjTyvIT, kde vediem workshopy a prednášam mladým o témach spojených s informačnými technológiami.

Taktiež si vypĺňam rozvrh študentmi na Doučma, ktorý potrebujú akútne doučovanie alebo pomôcť s rôznymi projektami.

📝 Štýl doučovania

Môžete si vybrať medzi online a fyzickým doučovaním za doplatok. Odporúčam dvojhodinové doučovanie z dôvodu, že hodina prejde bleskovo rýchlo a často nestačí na kompletné porozumenie učiva. Formou dvojhodinovky budete mať viac času na detailnejšie vysvetlenie učiva a riešenie príkladov.

Pri online doučovaní budeme využívať videohovor, interaktívne tabule a zdieľanie obrazu. Týmto spôsobom môžem ponúknuť doučovanie, ktoré má takmer rovnakú kvalitu ako fyzické stretnutie.

Ak preferujete fyzické doučovanie, môžeme sa stretnúť osobne na dohodnutom mieste.

💥Skúsenosti

👉🏻 Odučených 2200+ hodín (nielen cez doučma)
👉🏻 Microsoft 365 na úrovni Expert
👉🏻 Anglický jazyk na úrovni native speaker
👉🏻 Ovládam programovacie jazyky ako python, java, C, js, r-ko, javascript
👉🏻 Práca s databázou a tvorba Queries (MySQL, PostgresSQL)
👉🏻 Taktiež sú mi blízke algoritmy a modelovanie
👉🏻 Dátové štruktúry
👉🏻 Logické obvody
👉🏻 Matematika ZŠ/SŠ/VŠ

Verím v priateľský vzťah medzi mnou a študentom, ktorý pomáha kvalitnému vzdelávaniu. Vzájomná dôvera a porozumenie umožňujú efektívnejšie učenie a pozitívne prostredie. Som ochotný nadviazať priateľský vzťah s každým žiakom a pomôcť s akýmikoľvek úlohami, ktoré si žiaci potrebujú prebrať.

Typy lekcií

Skúšobná lekcia

Ak ma zatiaľ nepoznáte a máte problém s témou tak sa môžeme bezplatne stretnúť. Rovnako ak sa vám nechce vypisovať vašu požiadavku tak si zarezervujte bezplatnú online konzultáciu ešte dnes a získajte cenné informácie priamo v deň, kedy hľadáte ideálneho doučovateľa.

Zadarmo / 20 min
Štandardná lekcia

Klasická lekcia, ak potrebujete kratšie stretnutie. Či už je to len domáca zo školy alebo úloha z roboty.

45 € / 60 min
Štandardná dvojhodinová lekcia

Cenovo zvýhodnená lekcia. Prejdeme si detailne látku, ktorú sa chcete naučiť. Uvedená cena je za 1 hodinu. Výsledná cena je 80€.

40 € / 120 min
6+2 hodinový balík, preferovaný študentmi

Odomknite svôj akademický potenciál s tým správnym doučovatelom. Tento doučovací balík v sebe nesie skvelé výhody, ktoré boli vytvorené na mieru, s cieľom obohatiť a vylepšiť váš výučbový zážitok: 🕖 6 vyučovacích hodín + 2 hodiny úplne zadarmo. ♾️ Neobmedzený počet otázok, na ktoré odpoviem medzi hodinami. 💯 Kvalitné vzdelávacie materiály. ✍🏻 Zadávanie príkladov na precvičovanie plus ich oprava. 🌟 Tento balík je výnimočný nielen pre jeho obsah, ale aj výhodnú cenu! Výsledna cena balíka je 240€. Uvedená cena 30€ je cena jednej hodiny vrámci balíka po zľave. Nemusíte sa báť, že sa hodiny nevyužijú môžeme z nich čerpať po celý rok. Zaistite si svoju vlastnú lekciu už teraz, nezaberie vám to ani minútu. 🌟

30 € / 60 min

Referencie (20)

+ Pridať referenciu
Petra H.

Petra H.

13 odučených lekcií

Doucovanie s Michaelom mi velmi pomohlo pri rieseni pracovnych uloh vyzadujucich programovanie hlavne v pythone. Michael pochopil moje komplikovane zadania velmi rychlo, a trpezlivo a efektivne ma viedol pri ich rieseni. Vrelo odporucam.

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem Petra za úprimnú recenziu. Vizualizácia dát pomocou pythonu a jupyter bola pre nás dvoch úplná hračka.

Valeriia D.

Valeriia D.

9 odučených lekcií

Doporučujem doučovanie s Michaelom. Pomohol mi už dvakrát, prvýkrát s Pythonom a teraz s Excelom. Všetko jasne vysvetľuje a zodpovedne sa berie za akúkoľvek prácu

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem Valeriia za tvoje odporúčanie! Teším sa, že som ti mohol pomôcť s Pythonom a Excelom. Ak budeš mať v budúcnosti ďalšie výzvy, budem pripravený ti opäť pomôcť.

Miroslav K.

Miroslav K.

8 odučených lekcií

Veľmi odporúčam doučovanie s Michaelom. Pomohol mi zlepšiť si výsledky na SCIO testoch a vďaka týmto hodinám som sa dostal na univerzitu mojich snov. Veľmi priateľský prístup.

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem Miro za úprimnú a jednu z najlepších referencií akú od študentov mám. Svoje služby neustále vylepšujem a verím, že to má nadmierne pozitívny dopad pre vzdelávanie mojich študentov.

Romeo Ü.

Romeo Ü.

8 odučených lekcií

Vrelo odporucam Michaela ako doucovatela. Velmi dobre ma pripravil na SCIO testy a vsetko mi do podrobna vysvetlil. Taktiez mi mimo hodiny posielal vela ucebnych materialov a mal velmi kamaratsky pristup. 10/10

Odpoveď doučovatela:

Som rád, že si zvládol VŠP SCIO testy na percentil, ktorý si potreboval, aby si nemusel ísť na príjmacie konanie z ekonomiky pre tvoju VŠ. Prajem ti veľa úspechov na fakulte aplikovaných jazykov.

Zuzana B.

Zuzana B.

5 odučených lekcií

Michaela veľmi odporúčam. Je naozaj dobrý vo vysvetľovaní. Vysvetľuje jednoducho a zrozumiteľne.

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem! Držím palce a prajem veľa úspechov.

Fotky a certifikáty

Zodpovedané otázky (4)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Michael J.

Prieskumova analyza dat

Popíšte aspoň dve situácie, kde je treba vykonať prieskumovú analýzu dát.

Michael J.

matematika

Dobrý deň chcem vás poprosiť či by ste mi pomohli Ked chcem pouzit pri treningu 3 puky kolko mam moznosti farby pukov mam cierny,biele,oranzove,modre,cervene,zlte,zelene,mikroporezne

Michael J.

Excel

Úloha; Hodnota 4 je porovnávaná so stlpcom Maximum Ako to mám spraviť ?