Roman B.

Roman B.

Prijíma študentov

Roman B.

Prijíma študentov

Najlepšie doučovanie matematiky, účtovníctva a samozrejme angličtiny (informatika a ekonomika bonus)

  • -
  • Doučuje aj online
  • Od  8 €/hod
  • Preferované časy: poobede, večer, víkend
Cena Od 8 €/hod
Preferované časy: poobede, večer, víkend
Popis Zodpovedané otázky

Popis

Ahoj! Som študent so skvelými výsledkami v škole a aktívnou úrovňou angličtiny na C1. Okrem toho som nadšeným nadšencom informatiky a milujem sa učiť nové veci. Dokonca som vyhral školskú olympiádu v balíku Office, takže môžete byť si istí, že mám vynikajúce zručnosti v práci s počítačom a rôznymi softvérovými nástrojmi.

Ale nie som len o knihách a počítačoch! Vo voľnom čase sa venujem rôznym aktivitám, najmä športom. Jedným z mojich obľúbených športov je florbal.

Okrem športu sa zaujímam aj o účtovníctvo a ekonomiku. Myslím si, že sú to veľmi dôležité témy, ktoré majú vplyv na náš každodenný život. Rád sa učím nové veci o fungovaní finančného sveta a o tom, ako riadiť svoje financie. Som veľmi zvedavý človek a vždy som ochotný zistiť viac o svete okolo mňa.

Ak hľadáte doučovateľa na témy ako angličtina, informatika, účtovníctvo alebo ekonomika, som tu pre vás! Verím, že vám môžem poskytnúť užitočné rady a skúsenosti, ktoré vám pomôžu zlepšiť vaše vedomosti a schopnosti.

Zodpovedané otázky (3)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Roman B.

dlžka uhlopriečky

Strany obdĺžnika sú v pomere 3:5 a jeho obvod je 48 cm. Vypočítajte dĺžku uhlopriečky.

Roman B.

matematika

Dobrý deň pomohli by ste mi týmito otázkami ďakujem za ochotu. 1 otazka:Vypočítajte, koľko múky treba na 48 buchiet, ak na 25 treba 800 g múky. gramov. ......... 2 otázka:Z 5 kg zelenej kávy získame 4200 g praženej kávy. Koľko gramov zelenej kávy musíme upražit aby sme získali 10 kg praženej k…

Roman B.

Valec-povrch

Vie mi niekto vypočítať túto úlohu?