Roman M. Overená identita

Roman M.

Odpovedá do 14 hodín, na 90% správ
90% 14 hod
Overená identita
Prijíma študentov

Roman M.

Prijíma študentov

Programovanie, Data Science, Webové aplikácie, matematika, algebra

  • 5/5 (hodnotili 4 študenti)
  • -
  • 17 odučených lekcií
  • Doučuje aj online
  • Od  12 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 12 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Typy lekcií Zodpovedané otázky

Popis

Ahoj, volám sa Roman a som tvoj sprievodca svetom informatiky! Mám vášeň pre štúdium a doučovanie v oblasti IT a som tu, aby som ti pomohol dosiahnuť svoje ciele.

Informatika nie je len mojou profesionálnou dráhou, je to aj moja vášeň a životný štýl. Chcem, aby si sa zamiloval do sveta technológií a objavil všetky jej fascinujúce aspekty spolu so mnou.

Či už sa chystáš na testy, potrebuješ pomoc s programovaním, alebo jednoducho chceš lepšie porozumieť informatike, som tu pre teba. Moje vedomosti a skúsenosti v oblasti aplikovanej informatiky, ktorú študujem na renomovanej STU, ti pomôžu dosiahnuť svoj plný potenciál.

Naučím ťa nielen riešiť problémy, ale aj rozmýšľať nad nimi. Pripravím ťa na úspech v IT a pomôžem ti stať sa sebaistým expertom.

Nech sa teda pustíme spoločne do sveta informatiky a spoločne dosiahneme skvelé výsledky. Som presvedčený, že spolu môžeme dosiahnuť všetko, čo si naplánujeme. Poďme na to!

Typy lekcií

Štandardná lekcia

12 € / 55 min

Zodpovedané otázky (1)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Roman M.

Rotačný kužeľ

Aké množstvo materiálu treba na zhotovenie tienidla tvaru rotačného kužeľa s priemerom 1,2m a výškou 1,8m? Na záhyby pripočítajte 5% materiálu.