Domča J.

Domča J.

Prijíma študentov

Domča J.

Prijíma študentov

Online doučovania angličtiny a psychológie pre začiatočníkov, rozvoj vedomostí a komunikácie.

  • -
  • Doučuje aj online
  • Od  6 €/hod
Cena Od 6 €/hod
Doučuje predmety:

Popis

Ahojte! Volám sa Domča a som študentom 5 ročného bilingválneho gymnázia so zameraním na anglický jazyk. Angličtine sa venujem už vyše 12 rokov, čize mám v jazyku prax na úrovni C1 ( akademický level. ) - z čoho vlastne aj maturujem tento rok.
Psychológií sa venujem 2. rok v podobe seminárov a už dlhšie aj v mojom osobnom živote.
Nie som žiaden profík a doučovania ( ANJ) by som zakladala skôr na báze rozširovania slovnej zásoby a komunikačných schopností, v prípade záujmu aj vysvetlenie rôznych štruktúr slohov + moje rady. Hodiny by prebiehali hlavne dialógmi, úlohami na vyplnenie + vysvetlenie a zopár testov na overenie pokroku či poklesu a o všeobecnom pohybe v angličtine.
Čo sa týka psychológie, je to moja pasia ale nie som na vysokoškolskej úrovni takže moje doučovania by som odporúčila stredoškolákom alebo úplným začiatočníkom s chtíčom rozšíriť si vedomosti v tejto oblasti.
Ponúkam teda vysvetlenie základov, psychológie, analýza experimentov a ich výsledky, rôzne teórie a ich zakladateľov, vysvetlenie hypotézy a aj príklady k nej, vysvetlenie porúch a ich príčin, vysvetlenie a oboznámenie prípadových štúdií…
Vďaka doučovaniu by som sa zdokonovala aj ja a preto nenastavujem cenu vysokú.
(Doučovania výhradne medzi 17:00 až 20:00 počas pracovného týzdňa)