Bibiana Ž.

Bibiana Ž.

Prijíma študentov

Bibiana Ž.

Prijíma študentov

Doučovanie angličtiny hravo a jednoducho

  • -
Cena Od 20 €/hod

Popis

📚🇬🇧Chceš sa zlepšiť v angličtine a nevieš ako? Doučovanie akéhokoľvek jazyka je o nájdení tej správnej formy vyučovania ktorá Vám sedí. Viem o čom vravím.... na ZŠ som mala v 6. ročníku na konci roka z AJ skoro za 4. Teraz? ...

Úspešene som vyštudovala bilinguálne anglické gymnázium s maturitou z anglického jazyka za 1. Spravila som CAE skúšky priamo na Cambridge University. Dokončila bakalársky titul na Southampton Solent University v Anglicku. Spravila C1 štátnu jazykovú skúšku a úspešne dokončila viacero jazykových škol (Londýn, Cambridge, Valletta).

👩‍🏫 Rada Vám pomôžem s doučovaním gramatiky alebo konverzáciou. Viem pomôcť aj s literatúrou alebo reáliami. Zároveň ak sa chystáte na VŠ v anglicku ale neviete čo čakať, kľudne poradím.
Ako sa vraví: "Kde je vôla, tam je cesta." Ak máš vôlu sa učiť, tak hodiny nebudú žiadny problém. Odborúčam hodiny osobne, kedže tak sa lahšie vysvetluje učivo a výslovnosť. Chápem však, že osobné hodiny nebudú pre každého.

🇬🇧⏰Hodiny angličtiny sa snažím viesť v hravo a v konverzačnej forme. Viem poradiť všetky tipy a triky, ktoré aj mne pomohli pri štúdiu. Prvú hodinu sa vždy snažím čo najviac porozumieť študentovi aby som následne vedela vypracovať študijný plán.

💳 Cena za 60min. online hodinu je 20 eur a cez víkend 30eur. Cena za osobnú 60 min. hodinu angličtiny je 30eur a cez víkend 45eur. Ohľadom skupinových hodín ma prosím kontsktujte priamo.

Hodinu je potrebné predplatiť aspoň 24h napred. Pri osobných hodinách sa viem po čase dohodnúť na platbe priamo na mieste.
V prípade zrušenia lekcie menej ako 24 hodín vopred, hodina sa ráta ako uskutočnená.

Ak máte akékoľvek otázky, kľudne mi napíšte správu s Vašim kontaktom a ja sa Vám rada ozvem.