Lekcie francúzštiny s kvalifikovaným a skúseným lektoromYannyk É.

Yannyk Étui
Účet overený:
 francúzsky jazyk - štátna skúška, francúzsky jazyk - business, francúzsky jazyk - konverzácia, francúzsky jazyk
  Bratislava
  6 odučených lekcií
 811 07 (Bratislava)
  11€ - 15€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  doučuje aj skupiny
  100% zodpovedaných správ
  1h priemerná rýchlosť odpovede

S ČERVENÝM DIPLOMOM som vyštudoval francúzsky jazyk a s doučovaním mám veľké skúsenosti. Som aj REDAKTOR VO FRANCÚZSKOM RÁDIU RSI v RTVS a člen franc. divadla. Mám ŠTÁTNICU z francúzštiny a ku každému študentovi individuálny prístup podľa jeho ambícií, čo prináša rýchle výsledky.
MATERIÁLY K VÝUČBE DODÁVAM ZADARMO. Doučujem v centre mesta (Blumentálska,10), ale na mieste stretnutia sa dá aj dohodnúť.
Jednu z mojich francúzskych rozhlasových relácií si môžete vypočuť tu (začína od 7:40):
https://frrsi.rtvs.sk/clanky/160819/la-slovaquie-en-direct-magazine-en-francais-sur-la-slovaquie-04-04-18

PRVÁ LEKCIA JE ZDARMA!
(PS: cez stránku "doučma" prichádzajú správy veľmi často do e-mailových spamov, kontrolujte si preto aj tie, aby ste vedeli, či Vám učiteľ napísal!)

Referencie

Vždy připravený, důsledný, ale zároveň velmi přátelský. Stoprocentní spokojenost.

Petr M. - 19.4.2018

Yannyka si cením za jeho profesionálno-ľudský prístup. Nezaháľa, hneď od "čaves, ako?" až po "vidíme sa nabudúce" ide na 120 %, aby toho stihol vysvetliť čo najviac. S množstvom materiálov, trpezlivosťou, svojou vášňou pre francúzštinu a hlavne vedomosťami je inšpirujúci a hodina Vám utečie snáď za 5 minút. Zakaždým odchádzam viac motivovaná, obohatená novými vedomosťami, dobrou náladou a kopou úloh :-). Yannyk ako učiteľ, určite skvelá voľba. Ďakujem :-)

Veronika K. - 19.4.2018

Musím povedať, že Yannyk je skvelý profesionál. Na hodiny je vždy stopercentne pripravený. Najlepšie je na tom to, že je zapálený pre to, čo robí, a preto to robí na maximum ako len najlepšie vie. Od Yannyka odchádzam vždy s dobrým pocitom, dobrou náladou a aj s vedomosťami. Ďakujem Yannyk :)

Patrik M. - 6.4.2018

Veľká spokojnosť, konečne mám pocit, že sa niečo učím. Vždy perfektne pripravená hodina, hromada materiálov, výborne tempo. Vrelo odporúčam každému, aj večným začiatočníkom (čo bol môj prípad) :)

Terézia N. - 20.3.2018

Jednoznacne odporucam, Yannyk je inspirativny ucitel. Pomoze vam zlepsit gramatiku, konverzaciu alebo cokolvek si vymyslite. Vdaka nemu je francuzstina ovela lahsia ako sa na prvy pohlad zda :)

Ivka - 18.3.2018

Yannyk je skutočne výborný učiteľ. Moja dcéra urobila už po pár týždňoch doučovania väčší pokrok, ako za celý školský rok v škole. Na hodiny sa dôsledne pripravuje a výučba je vždy priamo ušitá na mieru. Čo je ale najdôležitejšie, svoj pozitívny vzťah k jazyku, dokáže preniesť aj na študenta. Moja dcéra sa na jeho hodiny teší aj aj po náročnom dni v škole. Ďakujeme :)

Alena J. - 30.1.2018

S doučovaním u Yannika som bola veľmi spokojná. Sústredili sme sa na konverzácie, ale stihli sme popri tom i gramatiku a nemám sa na čo sťažovať - vždy dobre pripravený, ochotný vysvetliť, poradiť a zodpovedať všetky otázky. A okrem toho, konverzačné témy boli skvelé, vždy sa snaží ich prispôsobiť vašim záujmom či profesionálnemu zameraniu. Ďakujem :)

Katarína K. - 7.1.2018

Ak hladate kvalitne doucovanie francuzstiny, ani neklikajte dalej a ozvite sa Yannikovi ! :) Vzdy viac ako 100% pripraveny na hodinu s mnozstvom uzitocnych materialov (vratane skontrolovanej domacej ulohy), flexibilny vo vsetkych smeroch (ci uz v suvislosti s preberanou temou, tempom ucenia alebo dohadovanim terminu hodin), ochotny vysvetlit vsetko niekolkokrat. Je maximalne zanieteny pre to, co robi a vidno, ze francuzstina ho bavi - asi aj vdaka tomu vie spravne povzbudit vo chvilach, ked cloveku nieco nejde do hlavy :) Hodiny su navyse zabavne a su relaxom aj po tazkom dni v praci. Vrelo odporucam.

Simona A. - 7.1.2018

Yannyk ma učí len pár mesiacov, ale už teraz oceňujem jeho precízny prístup (vždy perfektne pripravený na hodinu, pripravené materiály, zhodnotená moja domáca úloha z predošlého týždňa). Celkom zjavne mu záleží na tom, aby mi jeho hodiny niečo priniesli a aby som sa naozaj naučila čo najviac. Som úplná začiatočníčka a obávala som sa toho, nie každý učiteľ vie dobre učiť základy, ale Yannyk je na to dobrý a dostatočne trpezlivý :)

Veronika B. - 4.12.2017

S Yannikom som maximálne spokojná. Je to učiteľ celým svojim srdcom. Vie sa prispôsobiť a smerovať hodiny k dosahovaniu vytýčených cieľov. Vždy je pripravený, nápomocný, má trpezlivosť a je ľudský. Ďakujem a môžem len ODPORUČIŤ.

Adriana M. - 14.11.2017

S lektorom som veľmi spokojná. 100% príprava na hodinu vrátane materiálov, zrozumiteľné vysvetlenie gramatiky, zaujímavé konverzačné témy, domáce úlohy.

Katarína G. - 2.11.2017

Chodim Yannykovi na francuzstinu už 3 mesiace a som s nim maximalne spokojny. Vždy pripraveny na hodinu podľa potreby študenta,je ochotny a zabavny. Za ten kratky čas ma naucil naozaj vela. Dakujem

Marek K. - 17.10.2017

100% spokojnosť s Yannykom, veľmi dobre má všetko dopredu na hodinu pripravené vrátane materiálov, vysvetľuje zrozumiteľne a hlavne keď si niečo neviem zapamätať trpezlivo to opakuje dokola. Určite ho odporúčam.

Petronela W. - 2.10.2017

100% spokojnosť s Yannykom, veľmi dobre má všetko dopredu na hodinu pripravené vrátane materiálov, vysvetľuje zrozumiteľne a hlavne keď si niečo neviem zapamätať trpezlivo to opakuje dokola

Petronela W. - 2.10.2017

S doučovaním som veľmi spokojná, výborná príprava na hodinu a prístup k študentom. Yannyk je super učiteľ s individuálnym prístupom ku každému študentovi, učivo vysvetľuje zrozumiteľne a pripravený materiál prispôsobuje preferenciám študenta. Odporúčam.

Martina - 29.9.2017

Yannyka mozem len odporucitt, ma individualny a profesionalny pristup, do vyucby je zanieteny, 100% dovera v Yannykove vedomosti. ziadne zavahania alebo pochybnosti vo vedomostiach z jeho strany. Odporucam.

Anastázia Z. - 22.9.2017

Super doučovanie ,jednoznačne to niesu vyhodené peniaze ,vynikajúci doučovatel.Priprava na hodinu je 100% ,žiak si môže vybrať čo ho zaujíma ,čomu nerozumiete a je mu to perfektne vysvetlené . Jednoznačne odporúčam :)

Sofia H. - 17.5.2017

S vyučovaním som maximálne spokojná.Yannyk je učiteľ celým svojim srdcom,zanieteny pre to,čo robí.100%-ná príprava na hodinu,individualny prístup,zrozumiteľne podané učivo.VĎAKA!

Viera E. - 17.5.2017

Výborný učiteľ, priateľský prístup, vynikajúca príprava na hodinu, pracuje so záujmom, individualne nasadené tempo, podrobne jasne vysvetľovanie, pri výbere témy dá na záujem študenta. Som veľmi spokojná a mozem iba odporučiť. Ďakujem. Linda

Linda G. - 16.5.2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu