Janík Y.

Janík Y.

Odpovedá do 2 hodín, na 100% správ
100% 2 hod
Od 25 €/hod
Prijíma študentov

Janík Y.

Prijíma študentov

Lektor s CAMBRIDGE kvalifikáciu na výučbu angličtiny (55 referencií)

  • 5/5 (hodnotilo 15 študentov)
Cena Od 25 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend

Kontaktný formulár

Popis

S ČERVENÝM DIPLOMOM som vyštudoval cudzie jazyky. Mám CAMBRIDGE C2 certifikát, ŠTÁTNICU, a Cambridge CELTA certifikát pre učiteľov angličtiny.
Prvá lekcia je zadarmo.
Pracoval som tiež ako redaktor v medzinárodnom rádiu v RTVS. Jednu z mojich rozhlasových relácií si môžete vypočuť na stránke rádia RSI.

(PS: cez "doučma" často prídu správy do e-mailových spamov a reklám, kontrolujte si preto aj tie, aby ste vedeli, či Vám učiteľ napísal!)


Referencie (55)

Radovan P.

Radovan P.

30 odučených lekcií

Janíka môžem len doporučiť. Lekcie su stale zaujimave, je stale pripraveny na lekcie a musim povedat ze kazda jedna lekcia mi prinesie nove poznatky a prakticke veci. Osobne uz po par mesiacoch pocituje velky progres v mojej Angline. Odcenujem komunikativnost, profesionalitu a hlavne ze dokaze vomne vyvolat zaujem o Anglinu.

Silvia P.

Silvia P.

25 odučených lekcií

Yannyka som si vybrala na zaklade jeho referencii a môžem potvrdiť, že všetko je pravda :) Je to vynikajuci lektor vždy kvalitne pripraveny, trpezlivy a pozitivne naladeny. Učenie ho baví čo sa odráža aj na kvalite jeho lekcii, takže aj ja odporúčam!

Jana D.

Jana D.

21 odučených lekcií

K Janíkovi chodím už vyše roka a musím povedať, že je to najlepší učiteľ akého som kedy mala. Lekcie pripravuje na mieru a veľmi jednoducho dokáže vysvetliť aj tie najťažšie gramatické javy. Venujeme sa najmä konverzáciám, čo ma úplne zbavilo strachu z rozprávania. Už mi ani nerobí problém pozerať filmy a čítať knihy v angličtine. Všetkým čo to s angličtinou myslia vážne Janíka vrelo doporučujem.

Juraj M.

Juraj M.

19 odučených lekcií

Som rad ze som nasiel lektora ktory prejavuje skutocny zaujem o svojich studentov s cielom rozvoja ich jazykovych znalosti. Ocenujem jeho pozitivny pristup , motivaciu a nadsenie ktore dokazuje na kazdej hodine - pristupny k akymkolvek temam - nechava priestor pre studenta a hlave dokaze na konkretnych prikladoch vysvetlit vyznam/gramatiku. Mozem len odporucat 👍👍 Janci vdaka a tesim sa na dalsiu lekciu

Deleted-66f946 D.

Zmazaný účet

13 odučených lekcií

S lektorom som veľmi spokojná. 100% príprava na hodinu vrátane materiálov, zrozumiteľné vysvetlenie gramatiky, zaujímavé konverzačné témy, domáce úlohy.

Fotky a certifikáty

Blogy (1)

Anglicizmy v priereze času

Preberanie slov z iných jazykov je pre všetky jazyky vecou prirodzenou, dejúcou sa v celej histórii ľudstva. Väčšinou sú to silné, dominantné krajiny vykonávajúce rôzne výskumy a inovácie či už v…