Viliam H.

Viliam H.

Odpovedá do 2 hodín, na 50% správ
50% 2 hod
Prijíma študentov

Viliam H.

Prijíma študentov

Doučovanie matematiky, informatiky a fyziky & Príprava na VŠ a prijímačky

  • -
Cena Od 12 €/hod
Popis Typy lekcií Zodpovedané otázky

Popis

Považujem sa za odborníka v týchto predmetoch:
Matematika,
Informatika,
Fyzika ZŠ+SŠ.

Rád pomáham iným ľuďom s tým, čomu sa rozumiem a viem vysvetliť. Študoval som na gymnáziu, ktoré som reprezentoval vo viacerých súťažiach zameraných na prírodné vedy a logiku, kde som získal viaceré popredné umiestnenia. Momentálne študujem na VŠ v Brne informatiku, kde som už dosiahol titul Bc. a pokračujem ďalej.

Doučujem aktuálne preberané učivo v škole, pripravujem na SŠ, VŠ, prijímačky a SCIO.
Lekcie preferujem online formou, ale dá sa dohodnúť aj osobne. Pristupujem ku každému osobitne podľa potrieb a požiadaviek. S doučovaním mám skúsenosti už od SŠ.

Typy lekcií

Štandardná lekcia

12 € / 55 min

Zodpovedané otázky (23)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Viliam H.

Slovné úlohy-geometrická postupnosť

Dobrý večer, vedel by mi niekto prosím vysvetliť ako vypočítať tieto úlohy ? Nie som si istý vo svojich výpočtoch. Vopred veľmi pekne ďakujem.

Viliam H.

matematika

Dobrý deň chcem sa opýtať či to mám dobre Ďakujem za ochotu 1200:(h+3) Išiel priemernou rýchlosťou 300km/h

Viliam H.

Aritmetická postupnosť-slovné úlohy

Dobrý večer, vedel by mi niekto prosím vysvetliť ako vypočítať tieto úlohy ? Nie som si istá vo svojich výpočtoch. Vopred veľmi pekne ďakujem.

Viliam H.

Fyzika

Dobrý deň, mám problém s týmto príkladom. Vôbec nechápem, čo odomňa chcú a už vôbec nie, ako to mám vypočítať. :) Ďakujem veľmi pekne. Dva hmotné body s hmotnosťou mA = 0,12 kg a mB = 0,49 kg sú umiestnené na priamke so súradnicami A = (-0,9; 0; 0) m a B = (-6,4; 0; 0) m. Vypočítajte polohu xC [m]…

Viliam H.

Fyzika

Dobrý deň, neviem si dať rady s týmto príkladom. Skúšala som to počítať cez tento vzorec: Ekin=(1/2)*[ (1/2)mR² ]ω², ale nevychádza mi to. Vedeli by ste mi s tým pomôcť a poprípade mi poradiť aj ako vyjadrím ω? Ďakujem každému. Koleso (obruč) s hmotnosťou 1,5 kg a s polomerom 48,4 cm sa otáča…