Filip T. Overená identita

Filip T.

Odpovedá do 16 hodín, na 75% správ
75% 16 hod
Overená identita
Prijíma študentov

Filip T.

Prijíma študentov

Lekcie a konverzácia s britským úradníkom, tlmočníkom a prekladateľom.

  • Doučuje aj online
  • Od  10 €
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 10 €
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Doučuje predmety:

Popis

Ahoj, volám sa Filip a rád pomáham ľuďom, ktorých angličtina zaujíma. Nie je to pre mňa hlavná zárobková činnosť, preto symbolická cena za hodinu. A práve preto si vyberám študentov. Najmä takých, ktorí chcú viesť obsiahlejšie debaty, či už to bude kultúra danej krajiny, životný štýl, ale aj rôzne hobby a záujmy. V rámci takejto debaty sa potom vieme venovať jednotlivým javom v jazyku, chybám, zlozvykom, alebo možným nedorozumeniam, ktoré by danými formuláciami mohli vznikať. Samozrejme, gramatika je dôležitá, keďže často mení význam.

V Británii žijem už vyše 12 rokov, kde pracujem ako úradník, tlmočník a prekladateľ (sociálne služby, školstvo, polícia, súdne dokumenty). V minulosti aj ako súkromný učiteľ gitary a hudobník. Vyštudoval som tu školský manažment - Master of Education (Leadership and Management) a získal tiež certifikát TEFL (Teaching English as a Foreign Language).

Angličtina je mojou veľkou vášňou, preto by som rád pomohol niekomu, kto by sa v nej potreboval lepšie zorientovať - gramatika, konverzácia, pracovné pohovory, komunikácia so zahraničnými obchodnými partnermi, atď. Môžem tiež poradiť ohľadom života v Británii, keďže ako pracovník mestského úradu sa denne stretávam s rôznymi radosťami a starosťami občanov (bývanie, doklady, financie, zdravotná starostlivosť). Som taký večný študent, v Anglicku som absolvoval viaceré kurzy a školenia od web dizajnu až po duševné zdravie. Vďaka tomu mám kontakt s rôznymi formami angličtiny od hovorovej až po akademickú.

V Británii som študoval na York College, Northern College, London Teacher Training College a The Open University.

Dokážem sa prispôsobiť potrebám študenta a nájsť spôsob, ako sa zlepšovať. Efektívne učenie vychádza z potrieb, schopností a ambícií študenta.

A ako si vybrať správneho učiteľa? Vždy je dobré učiť sa jazyk z viacerých zrojov. Neexistuje jedna zázračná metóda, ktorá všetko naleje do hlavy. Ak je tá možnosť, učme sa od viacerých, aby sme spoznali rôzne pohľady a rôzne vysvetlenia.

Typy lekcií

Štandardná lekcia

10 € / 55 min