Kvalitné doučovanie matematiky + príprava na monitor, maturitu a VŠ skúšky + výpočet príkladovMgr. Juraj B.

Juraj Biely
Účet overený:
matematika, matematická analýza, maturita, monitor, príprava na maturitu, príprava na monitor, príprava na prijímacie skúšky, príklady, výpočet príkladov
Bratislava, Trnava, Pezinok, Senec, Hlohovec, Sereď, Malacky, Piešťany, 00000
Doučuje aj cez skype / internet
14€ - 15€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
11h priemerná rýchlosť odpovede

Dobrý deň, volám sa Juraj, mám 34 rokov. Rád Vás pripravím na VŠ zápočet a skúšku, SŠ aj VŠ prijímačky, maturitu, monitor, písomku či reparát.

Matematiku doučujem od svojho 3. ročníka SŠ, teda už 16 rokov s veľmi pozitívnymi výsledkami. Úspešne som doučil už stovky študentov. Veľmi rád pomôžem aj Vám.

Príjemná spolupráca, individuálny priateľský prístup, časová flexibilita, trpezlivosť a úprimná snaha pomôcť sú u mňa samozrejmosťou. Neváhajte ma kontaktovať, už teraz sa teším na našu spoluprácu :)Referencie

Moc Vám ďakujem za Mikulášovu perfektnú prípravu. Som veľmi rád, že som na Vás našiel kontakt, pretože Miki mal doučovania už aj pred tým, ale kvalita Vašich hodín je neporovnateľná. Pochvaľoval si ako celkový prístup, tak spôsob vysvetlenia, pretože až s Vami všetko naozaj pochopil vo všetkých súvislostiach. Ešte raz ďakujem.

Miroslav P. - 16.11.2017

Vyučujúceho som dcére vybrala vďaka dobrým referenciám. Učivo vďaka učiteľovi pochopila a bola spokojná. Môžem len odporúčať.

Zdena T. - 6.4.2017

Ďakujem za Váš čas, ochotu a vzornú spoluprácu. Môžem Vás len odporučiť!

Janka B. - 20.11.2016

Vždy, keď ma Juraj doučoval, vysvetlil mi to tak, že sa precvičovaná látka zdala byť úplne jednoduchá. Ak by som ešte niekedy potrebovala doučiť matematiku, určite oslovím znovu jeho.

Zuzana P. - 16.9.2016

Mne najviac vyhovovalo, že celé doučovanie mohlo prebiehať na Skype. Pracoval som totiž v zahraničí a potreboval som dohnať zanedbané stredoškolské učivo 15 rokov po škole, aby som sa pripravil na prijímačky na VŠ. A len vďaka Jurajovi sa mi to aj podarilo. Ďakujem moc pekne za jeho trpezlivosť, profesionalitu a priateľský prístup! Mnohých učiteľov by mohol učiť ako učiť!

Stanislav B. - 21.7.2016

Moc ďakujem Jurajovi za priateľský a pre mňa pochopiteľný výklad. Takto vysvetlenú matematiku som nezažil na základnej ani strednej škole. Môžem ho len a len odporučiť. Ešte raz ďakujem.

Daniel H. - 5.7.2016

Dobrý deň, chcel by som Vám veľmi poďakovať, pretože vďaka Vášmu doučovaniu sa mi podarilo zložiť maturitnú skúšku z matematiky na 70%. Ďakujem.

Jakub L. - 8.5.2016

Keď sa môj prospech z matematiky zhoršil, moji rodičia sa rozhodli zaobstarať mi doučovanie. Spočiatku som protestovala, pretože som si myslela, že žiadne doučovanie nepotrebujem. Opak bol však pravdou. Za krátky čas sa ukázalo, že toto rozhodnutie bolo správne. Z písomiek, z ktorých som predtým mala 3-4, boli zrazu 1-2. Podozrivé to bolo aj môjmu učiteľovi, keď sa ma na rovinu opýtal, kto ma doučuje. :) Keby som vedela, že mi Juraj dokáže takto pomôcť, asi by som o doučovanie požiadala skôr sama. Juraja môžem len odporúčať.

Natália P. - 23.3.2016

Pána Juraja vrelo odporúčam. Pomohol synovi, ktorý má Aspergerov syndróm, pochopiť látku z matematiky a tým si vylepšiť známku. Syn bol s doučovaním veľmi spokojný a metóda pána Juraja mu veľmi vyhovovala. Je kľudný, vie látku vysvetliť a má záujem naučiť. Učiť môjho syna nie je ľahké vďaka jeho syndrómu. Pán Juraj to zvládol bezchybne. Ďakujem a prajem veľa ďalších spokojných žiakov a rodičov.

Zuzana M. - 19.1.2016

Ahoj, ešte raz by som sa Ti chcela poďakovať za pomoc a podporu pri riešení matematických hlavolamov :) Urobila som za C, umiestnila som sa bodovo najlepšie z celej skupiny 48 ľudí, ktorí dnes robili skúšku. Si u nás kedykoľvek vítaný!

Kristína M. - 13.1.2016

Dobrý deň, touto cestou by som chcel poďakovať p. Jurajovi Bielemu za doučovanie matematiky syna kvôli reparátu. Bez jeho pomoci by to syn nezvládol. Jeho prístup je veľmi ľudský, priateľský a bolo cítiť, že doučuje s láskou. Juraj, veľká vďaka.

Mário T. - 14.11.2015

Čauko pán učiteľ :) Práve som dostala výsledky z final testu a mám ho na 97%, ver tomu či nie :D Takže ĎAKUJEM za pomoc!!! Ešte nemám predmety na ďalší trim, ale ak sa tam vyskytne matika, volám ;) Zatiaľ ďakujem veľmi pekne za pomoc, na začiatku to so mnou vyzeralo žalostne veru :D

Lenka Š. - 4.10.2015

Dobrý deň. Chcem Vám poďakovať za ochotu doučovať môjho syna, je úplne nadšený a doteraz ráta príklady. Asi prvýkrát v živote niečomu z matiky rozumie :-) Ešte raz srdečná vďaka a určite Vás budeme ešte kontaktovať.

M.D. - 26.9.2015


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu