Izabell

Izabell

Odpovedá do 9 hodín, na 50% správ
50% 9 hod
Prijíma študentov

Izabell

Prijíma študentov

Angličtina v malíčku hravo a priateľsky 🤗

  • -
  • Doučuje aj online
  • Od  12 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede
Cena Od 12 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede

Popis

Ahoj! Volám sa Izabela a som 23-ročná nadšenkyňa angličtiny s vášňou pre výučbu.😊

Pár riadkov o mne…

Už počas mojich stredoškolských rokov som mala úžasnú príležitosť byť súčasťou programu Erasmus, ktorý mi rozšíril obzory a prehĺbil moju lásku k jazykom a medzikultúrnym prepojeniam. Táto skúsenosť mi nielen zlepšila jazykové znalosti, ale poskytla mi aj globálny pohľad, ktorý vnášam do vyučovania.

Moja cesta do sveta jazykov pokračovala na vysokej škole, kde som vyštudovala anglistiku a amerikanistiku. Toto akademické dobrodružstvo mi umožnilo ponoriť sa hlboko do čara anglického jazyka a preskúmať bohatú tapisériu americkej kultúry.

Moja filozofia výučby sa točí okolo prispôsobivosti. Chápem, že každý niekde začína a svoje hodiny prispôsobujem každému študentovi na jeho aktuálnej úrovni. Môj prístup sa zvyčajne skladá z 30 % teórie, ktorá zabezpečuje, že máte pevné základy, a neuveriteľných 70 % zábavy a praxe, pretože verím, že učenie by malo byť príjemnou cestou.

To, čo ma ako doučovateľa odlišuje, je moje používanie rôznyvh učebných techník. Chápem, že každý študent je jedinečný a učí sa po svojom. Preto využívam rôzne vyučovacie metódy a nástroje na prispôsobenie sa individuálnym štýlom učenia, vďaka čomu je tento proces nielen efektívny, ale aj zábavný.

Takže, ak sa chcete vydať na vzrušujúce dobrodružstvo učenia sa alebo zdokonalenia sa angličtiny, ktoré je prispôsobené vašim potrebám a je plné zábavy, tak potom som tu, aby som vás sprevádzala každým krokom. 🤗 Poďme spolu preskúmať svet angličtiny!

Typy lekcií

Skúšobná lekcia

Skúšobná lekcia pre úplných začiatočníkov: v krátkosti si spolu predstavíme priebeh prvej vyučovacej hodiny, kde si spolu preberieme úplné základy angličtiny spolu s interaktívnymi prvkami a aktivitami. Skúšobná lekcia pre študentov: v krátkosti si spolu prejdeme spoločne hodinu, na ktorej sa budeme venovať present simple. Jednoducho a hravo si vysvetlíme daný čas a spolu sa potom zameriame na použitie času v praxi, kde budeme spoločne prechádzať hrami a rôznymi interaktivnymi aktivitami, kde si znalosť present simple utvrdíme.

Zadarmo / 30 min
Štandardná lekcia

12 € / 55 min