Katarína R.

Katarína R.

Odpovedá do 18 hodín, na 89% správ
89% 18 hod
Prijíma študentov

Katarína R.

Prijíma študentov

Najlepšie doučovanie angličtiny v Bratislave a online

Cena Od 15 €

Popis

Ahojte, dobrý deň!

Ponúkam hodiny anglického jazyka, pre tých, ktorí by si radi zlepšili slovnú zásobu, hovorovú angličtinu, gramatiku, pre všetky vekové kategórie od najmladších až po najstarších a chcú začať rozprávať cudzím jazykom. Taktiež školákov, pre ktorých sú vyučovacie hodiny príliš objektívne a potrebujú individuálnejší prístup. Určite by sme si našli čas a priestor na osobnejší prístup.
Moje meno je Katarína Reiterová. Vrátila som sa na Slovensko po 13tich rokoch v UK, väčšina strávená v Škótsku. Mám vyštudovaného Magistra a Bakalárnu prácu vypracovanú taktiež v anglickom jazyku. Väčšinou času som trávila priamo so Škótmi a Angličanmi, moja hovorová angličtina je na vysokej úrovni, zároveň som k písaniu prác na univerzite každodenne využívala gramatiku a formálny anglický jazyk. Keďže som v UK strávila dlhý čas taktiež viem veľa o ich kultúre a zmýšľaní. Takto trošku o mne, a mojej kvalifikácii. Dúfam, že sa vidíme čoskoro a teším sa na hodiny, náučné so štipkou kreativity!

Taktiež sa venujem umeniu, ak máte záujem o individuálne hodiny, kľudne mi napíšte, mám za sebou školy a výstavy v zahraničí a som stále aktívna v tomto odbore na Slovensku a v rôznych krajinách po svete.

Typy lekcií

Standard lesson

15 € / 55 min

Fotky a certifikáty