Dominika B.

Dominika B.

Odpovedá do 32 hodín, na 33% správ
33% 32 hod
Prijíma študentov
Skúšobná lekcia zadarmo

Dominika B.

Prijíma študentov
Skúšobná lekcia zadarmo

Online lekcie v angličtine, dejepise a latinčine

Cena Od 12 €

Popis

Volám sa Dominika a som 21-ročná absolventka Univerzity v Cambridgi. Práve dokončujem moj certifikát TEFL na úrovni 5 a vyučujem angličtinu, dejepis a latinčinu. Narodila som sa v Kanade a žila som na Slovensku aj v Anglicku. Teraz som na Slovensku.Moje záujmy zahŕňajú fotografiu, dokumentárne filmy, všetko vonku, stretávanie nových ľudí a neustále sa učiť!

Mám skúsenosti s doučovaním angličtiny ľuďom, ktorých som stretla počas svojich ciest po svete.

Učím angličtinu, pretože viem, aký je to užitočný nástroj na cestovaní po svete a na otváranie nových príležitostí. Moje lekcie sú prispôsobené vašim konkrétnym potrebám:)

Typy lekcií

Skúšobná lekcia

V priebehu týchto 15 minút sa budem snažiť vytvoriť pohodové a priateľské prostredie, v ktorom sa budeme môcť lepšie spoznať. Rovnako tak sa pozrieme na vaše jazykové ciele, aby som mohol prispôsobiť doučovanie vašim potrebám. Často využívam rôzne metódy, ako sú konverzácie, praktické cvičenia a vizuálne pomôcky, aby som urobial proces učenia zábavným a efektívnym. Táto prvá hodina nám umožní spoločne rozhodnúť, či budeme úspešne spolupracovať na vašom jazykovom vzdelávaní. Teším sa na našu prvú hodinu doučovania!

Zadarmo / 15 min
Štandardná lekcia

1. Úvod (5 minút) - Pozdrav a vytvorenie vzťahu - Stanovenie cieľov a očakávaní z hodiny 2. Úvodná aktivita (10 minút) - Voľná konverzácia o nedávnych skúsenostiach alebo záujmoch - Oprava výslovnosti a poskytnutie spätných väzieb týkajúcich sa plynnosti 3. Rozširovanie slovnej zásoby (15 minút) - Predstavenie nových slov súvisiacich s konkrétnou tématikou alebo situáciou - Použitie vizuálnych pomôcok alebo reálnych kontextov na zlepšenie porozumenia - Precvičovanie výslovnosti a použitia prostredníctvom cvičení a rozhovorových hier 4. Gramatický dôraz (15 minút) - Preskúmanie konkrétneho pravidla gramatiky alebo štruktúry - Poskytnutie príkladov a vysvetlení - Zapojenie sa do cvičení alebo tvorby viet na posilnenie učenia 5. Precvičovanie konverzácie (15 minút) - Diskusia na zvolené téma alebo situáciu na uplatnenie nových slovnej zásoby a gramatiky - Podpora otvorenej konverzácie zo strany študenta - Oprava chýb a poskytovanie konštruktívne

12 € / 60 min