Miriam M.

Miriam M.

Odpovedá do 11 hodín, na 100% správ
100% 11 hod
Prijíma študentov

Miriam M.

Prijíma študentov

Testovanie 9. a maturita zo slovenského jazyka jednoducho, skupinové doučovania za polovičnú cenu

  • -
  • Doučuje aj online
  • Od  10 €/hod
Cena Od 10 €/hod
Doučuje predmety:

Popis

Ahojte! Volám sa Miriam a doučovaniu sa venujem už pár rokov. Špecializujem sa na výuku slovenského jazyka, pripravujem študentov najmä na monitor a maturitu, ale mám skúsenosť aj s klasickým (priebežným) doučovaním slovenčiny a doučovaním cudzincov. Preferujem doučovanie online.
Slovenčina a literatúra sú mojou veľkou vášňou a túto radosť z učenia sa nášho rodného jazyka rada šírim ďalej. Najväčšmi ma teší, ak sa mi podarí u žiaka zobudiť záujem o štúdium našej literatúry, histórie, ale aj gramatiky.
Ponúkam aj skupinové doučovania, ak by mali napr. záujem o doučovanie dvaja kamaráti, cena zostáva rovnaká a rozdelí sa medzi dvoch žiakov.
V lekciách, ktoré sú zamerané na maturitu/ monitor, volím systematické doučovanie, kedy prispôsobujem výuku špecifickým medzerám žiaka, pričom postupne trénujeme celý maturitný obsah. Trénujeme prípravu na testy, ale aj ústnu odpoveď. Žiaci tak získajú potrebné sebavedomie k odpovedi pred komisiou na maturitnej skúške. V prípade prípravy na monitor a prijímačky na stredné školy sa sústredíme na písanie modelových testov.
Mám skúsenosť aj elán pracovať aj s deťmi so zdravotným znevýhodnením.

Typy lekcií

Štandardná lekcia

10 € / 55 min