Miriam M.

Miriam M.

Odpovedá do 20 hodín, na 88% správ
88% 20 hod
Prijíma študentov

Miriam M.

Prijíma študentov

Testovanie 9. a maturita zo slovenského jazyka jednoducho, skupinové doučovania za polovičnú cenu

  • Doučuje aj online
  • Od  10 €
Cena Od 10 €
Doučuje predmety:
Popis Typy lekcií Referencie

Popis

Ahojte! Volám sa Miriam a doučovaniu sa venujem už pár rokov. Špecializujem sa na výuku slovenského jazyka, pripravujem študentov najmä na monitor a maturitu, ale mám skúsenosť aj s klasickým (priebežným) doučovaním slovenčiny a doučovaním cudzincov. Preferujem doučovanie online.
Slovenčina a literatúra sú mojou veľkou vášňou a túto radosť z učenia sa nášho rodného jazyka rada šírim ďalej. Najväčšmi ma teší, ak sa mi podarí u žiaka zobudiť záujem o štúdium našej literatúry, histórie, ale aj gramatiky.
Ponúkam aj skupinové doučovania, ak by mali napr. záujem o doučovanie dvaja kamaráti, cena zostáva rovnaká a rozdelí sa medzi dvoch žiakov.
V lekciách, ktoré sú zamerané na maturitu/ monitor, volím systematické doučovanie, kedy prispôsobujem výuku špecifickým medzerám žiaka, pričom postupne trénujeme celý maturitný obsah. Trénujeme prípravu na testy, ale aj ústnu odpoveď. Žiaci tak získajú potrebné sebavedomie k odpovedi pred komisiou na maturitnej skúške. V prípade prípravy na monitor a prijímačky na stredné školy sa sústredíme na písanie modelových testov.
Mám skúsenosť aj elán pracovať aj s deťmi so zdravotným znevýhodnením.

Typy lekcií

Štandardná lekcia

10 € / 55 min

Referencie (2)

+ Pridať referenciu
Lenka A.

Lenka A.

Neoverená referencia

Boli sme velmi spokojni s doucovanim. Dceru prijali na strednu skolu. Odporucam.

Kornélia N.

Kornélia N.

Neoverená referencia

Ďakujem Vám milá pani doučovateľka Miriam za prípravu nášho deviataka na prijímacie pohovory zo slovenského jazyka. Nielen, že ste ho doučili čo bolo treba, ale dodali mu aj odvahu a sebavedomie. Prijímacie pohovory výborne zvládol a na školu je prijatý. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za Vašu ochotu a profesionálny prístup. Kornélia N.