Karina V.

Karina V.

Odpovedá do 1 hodiny, na 100% správ
100% 1 hod
Prijíma študentov
Skúšobná lekcia zadarmo

Karina V.

Prijíma študentov
Skúšobná lekcia zadarmo

Zaručená jazyková pomoc: Spoločne dosiahneme váš cieľ!

Cena Od 12 €/hod
Popis Typy lekcií Zodpovedané otázky

Popis

Zdravím vás! Volám sa Karina a som skúsená doučovateľka s rozsiahlymi jazykovými znalosťami. Mám vzdelanie a skúsenosti v oblasti ruštiny, slovenčiny, angličtiny, čínštiny a ukrajinštiny.

🔸 Moje individuálne lekcie zahŕňajú všetky úrovne - od začiatočníkov po pokročilých. Ponúkam jedinečný prístup ku každému študentovi, pričom zohľadňujem ich jazykové preferencie a ciele.

🔸 Počas výučby vytváram priateľskú a podporujúcu atmosféru, kde chýba stres a strach z učenia.

🔸 Využívam moderné metódy, interaktívne cvičenia a hry, aby som urobila výučbu zaujímavejšou a efektívnejšou.

🔸 Moje skúsenosti s výučbou detí a študentov znamenajú, že rozumiem osobitostiam každého žiaka a viem sa prispôsobiť ich úrovni pochopenia.

✔️ Moje lekcie zahŕňajú komplexné doučovanie, ktoré pokrýva gramatiku, konverzáciu, slovnú zásobu, počúvanie, čítanie, cvičenia, výslovnosť a ďalšie. Každá lekcia je doplnená domácimi úlohami na zakonzervovanie materiálu.

➡️ Okrem toho ponúkam konverzačné hodiny pre pokročilých, kde diskutujeme o témach podľa vášho výberu v rôznych jazykoch.

S mojou pomocou nebudete len zdokonalovať svoje jazykové zručnosti, ale dosiahnete aj svoje vzdelávacie ciele. Poďme spolu urobiť vaše učenie zaujímavým a efektívnym!

Typy lekcií

Skúšobná lekcia

Zadarmo / 20 min
Štandardná lekcia

12 € / 55 min

Zodpovedané otázky (1)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky