Tereza B. Overená identita

Tereza B.

Odpovedá do 4 hodín, na 100% správ
100% 4 hod
Overená identita
Prijíma študentov
Skúšobná lekcia zadarmo

Tereza B.

Prijíma študentov
Skúšobná lekcia zadarmo

Online doučovanie nemčiny

  • Doučuje aj online
  • Od  13 €
  • Preferované časy: poobede, večer, víkend
Cena Od 13 €
Preferované časy: poobede, večer, víkend
Popis Typy lekcií Referencie

Popis

Ahojte:) Volám sa Tereza a mám 18 rokov. Chodím na bilingválne nemecké gymnázium v Bratislave a budúci rok maturujem. Minulý školský rok som žila vo Viedni, kde som aj chodila do školy.

Doučovaniu som sa venovala už v minulosti. Mám spravený diplom z nemeckého jazyka na úrovni B1 (DSD 1), momentálne si robím diplom na úroveň C1 (DSD 2).

Náplň doučovania je úplne flexibilná, zaleží čisto iba na žiakovi alebo rodičoch, akú majú predstavu. Ponúkam prípravu na testy, pomoc s domácimi úlohami, konverzáciu, gramatiku, rozširovanie slovnej zásoby a preberanie učiva z učebníc.

Doučovania prebiehajú iba online, čo sa týka platformy som flexibilná. Doučujem v poobedných/večerných hodinach cez týžden a cez víkendy ráno.

Som komunikatívna, mám rada deti a teším sa na vás:)

Typy lekcií

Skúšobná lekcia

Spoznanie sa so žiakom a dohodnutie náplne doučovaní.

Zadarmo / 20 min
Štandardná lekcia

13 € / 60 min

Referencie (15)

+ Pridať referenciu
Laura B.

Laura B.

Neoverená referencia

Doučovanie s Terezou mi veľmi pomohlo so sebavedomím čo sa týka konverzácie v nemčine. Pomohla mi posunúť sa na level B1 v priebehu niekoľkých mesiacov. Hodiny boli vždy zaujimavé a náučné. Tereza je milé a sympatické dievča, rozumie všetkému čo učí a veľmi dobre vysvetluje učivo. Určite odporúčam :)

Valeria A.

Valeria A.

Neoverená referencia

S Terezou mám ako s doučovatelkou aj ako s človekom výbornú skúsenosť ☺️ Hneď sme si sadli a na hodinach som sa vzdy citila prijemne. Skvelo ma vedela doučiť na písomky do školy, aj na základnú komunikáciu v nemčine. U nej ako u jedinej som konečne dokázala pochopiť aj ťažšie gramatické celky. Je perfektná aj pre mladších, ako aj pre starších študentov. Odporúčam a drzim palce 😌

Majka B.

Majka B.

Neoverená referencia

Ja som spokojná 👍 Sympatické, trpezlivé, milé dievča ktoré vie super naučiť aj starších. Ďakujem za spoluprácu

Sandra V.

Sandra V.

Neoverená referencia

Dobrý deň. Absolvovala som pár hodín s Terezou. Potrebovala som sa pripraviť na DSD diplom a tým že ona ho už absolvovala bolo to ideálne. Rozumela mojej situácií a okrem prínosného opakovania nemčiny mi dala aj tipy ako zvládnuť samotný test. Keby ešte tak vie matematiku 😄

Martin A.

Martin A.

Neoverená referencia

Tereza mi pomáhala s prípravou na Goethe-Zertifikat B1 a vďaka jej svedomitému prístupu k výučbe som to bez problému zvládol. Zrozumineteľne mi vedela objasniť gramatiku a posunula moju slovnú zásobu a komunikačné schopnosti - niečo, s čím som mal na strednej škole vždy problémy. Konceptom jayzku rozumie na hlbokej úrovni, a preto je za mňa perfektnou voľbou.