Valeria A.

Valeria A.

Odpovedá do 28 hodín, na 100% správ
100% 28 hod
Prijíma študentov
Skúšobná lekcia zadarmo

Valeria A.

Prijíma študentov
Skúšobná lekcia zadarmo

Kvalitné doučovanie angličtiny a nemčiny a príprava na testy

Cena Od 15 €

Popis

Dobrý deň :) Moje meno je Valeria, mám 18 rokov a som študentkou bilingválneho gymnázia v Bratislave. Ponúkam doučovanie z anglického, nemeckého a ruského jazykov. S doučovaním mám skúsenosť ako súkromne, tak aj v jazykovej škole.
Sama hovorím 4 jazykmi, učím sa aj ďalšie, a preto som sa rozhodla týmto smerom pokračovať. Baví ma učiť ako deti predškolského veku, tak aj tínedžerov a dospelých (mám skúsenosti so všetkými vekovými kategóriami).
Na hodinách využívam ako tradičné metódy učenia (pracovné listy, učebnice, texty), tak aj novšie (online cvičenia, videá, podcasty atď). Hodiny môžu prebiehať aj online aj offline. Pri deťoch som ochotná aj pre učenie sa doma, v známom priestore :)
Náplň je taktiež pre rôzne úrovne a typy žiakov individuálna. Pripravujem ako aj na rozšírené znalosti z jazyka (gramatické, konverzačné) tak aj pomáham so školským učivom, domácimi úlohámi a písomkami. Hodiny prebiehajú v priaťeľskej a zábavnej atmosfére. Rada vidím keď sa žiaci učia, a venujú čas domácej príprave, a na každú hodinu chystám veľa nového a zaujímavého materiálu.
Doučovanie je možné v poobedných alebo večerných hodinách počas pracovného týždňa, poprípade víkendy ráno.
Ponúkam aj bezplatnú skúšobnú 20 minútovú hodinu, kde by sme sa vedeli spoznáť a teším sa na ďalšiu spoluprácu :)

Typy lekcií

Skúšobná lekcia

Spoznanie sa, určenie si cieľov, test jazykovej úrovne, kratka konverzacia v jazyku.

Zadarmo / 20 min
Online hodina

15 € / 60 min
Offline hodina

20 € / 60 min