Daria P.

Daria P.

Odpovedá do 1 hodiny, na 100% správ
100% 1 hod
Prijíma študentov

Daria P.

Prijíma študentov

Doučovanie matematiky Košice/online za super cenu

Cena Od 9 €

Popis

Volám sa Daria) Povolaním som komerčný logistik a srdcom matematik. Už rok učím matematiku, takže mám skúsenosti nielen s výučbou školského učiva pre strednu školu, ale aj s prípravou študentov na vysokoškolské skúšky.

1. Individuálny prístup: Každý študent je jedinečný a ja si dobre uvedomujem, že každý z vás má svoje silné a slabé stránky. Pre každého študenta vytváram individuálny učebný plán, ktorý vám pomôže pochopiť látku od úrovne, na ktorej začínate.

2. Interakcia a pohodlie: Doučovanie tvárou v tvár nám umožňuje komunikovať a venovať sa matematike v reálnom čase. Môžete klásť otázky, objasňovať detaily a ja budem vždy v kontakte, aby som vám pomohla.

3. Motivácia a podpora: Mojím cieľom nie je len odovzdať vedomosti, ale vytvoriť motiváciu pre učenie sa matematiky. Vďaka osobnému prístupu a podpore vám pomôžem prekonať ťažkosti a dokázať, že ste schopní veľkých úspechov.

4. Flexibilný rozvrh: Môžete si slobodne vybrať čas vyučovania. To vám umožní študovať s radosťou a bez stresu.

5. Rozvoj zručností: Pri štúdiu so mnou získate nielen vedomosti z matematiky, ale rozvíjate aj analytické myslenie, logické myslenie a schopnosť riešiť problémy.

6. Priebežný pokrok: Sledujem váš pokrok a pomáham vám zlepšovať sa s každou lekciou. Mojím cieľom je, aby ste rástli ako žiaci a rozvíjali sa v matematike.

Preto nestrácajte čas a objednajte si u mňa svoju prvú hodinu matematiky.

Typy lekcií

Типове заняття

9 € / 55 min