Lekcie španielčiny v centre Bratislavy alebo cez SkypeKristína U.

Kristína Uhnáková
Účet overený:
španielsky jazyk, španielsky jazyk - štátna skúška základná, španielsky jazyk - business, španielčina, preklad
Doučuje aj cez skype / internet
3 odučené lekcie
13€ - 17€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
11h priemerná rýchlosť odpovede

¡Hola, amigos!

Som Kristína a výučbe a individuálnemu doučovaniu španielčiny sa venujem od roku 2012. Myslím si, že každý študent je jedinečný a rovnako každého človeka baví iný spôsob učenia, preto hodiny vediem individuálne a na lekciách sa s mojimi študentami zameriavam na to, čo sa potrebujú a chcú naučiť. Prioritou každej lekcie je efektivita, systematickosť a to, aby hodiny prebiehali v príjemnej atmosfére. Španielčinu milujem a verím, že aj Vy budete :-)

Mohla by som tu veľa písať, ale lepšie raz zažiť, ako sto krát čítať :-)

Prečo skúsiť hodiny španielčiny so mnou?
1. Mám rada organizáciu a rokmi skúseností vytvorený profi systém, takže naše učenie bude pestré, kreatívne a efektívne. Vždy ma veľmi teší, keď vidím mojich študentov napredovať a keď mi napríklad počas svojho cestovania píšu, že vedia komunikovať, rozumejú domácim a majú z toho radosť.
2. Na lekciách so mnou býva aj sranda. Verím, že dobrá a priateľská atmosféra je veľmi dôležitá, ľahšie sa tak rozhovoríte a ani si neuvedomíte, koľko toho viete už za krátky čas :-)
3. Lekcie prebiehajú u mňa v centre hlavného mesta, v príjemnom prostredí s výhľadom na Bratislavský hrad, alebo sa učíme on-line cez Skype, pričom obe možnosti majú svoje výhody. (Poznámka: zdravie je prioritou, preto počas izolácie/karantény v dobe coronavírusu učím iba on-line.)

Učím začiatočníkov i pokročilých, súkromne i vo firmách. Či už máte záujem o nárazové alebo pravidelné lekcie španielčiny, neváhajte ma kontaktovať a isto nájdeme spoločnú reč.

Za lekcie španielčiny sa platí vopred, formou predplatného, minimálne na 10 lekcií. Samozrejme, daná cena sa uhrádza sa až po prvej lekcii, ktorá je nezáväzná a uhrádza sa samostatne, aby ste skúsili, či sa Vám môj systém pozdáva a či Vám vyhovuje. V prípade predplatného 20 lekcií máte zľavu 10%.

lekcia 60 minút: 20 € / so zľavou 18 €
lekcia 90 minút: 28 € / so zľavou 25,20 €
lekcia 120 minút: 38 € /so zľavou 34,20 €

Všetky info o mne, lekciách španielčiny, študijných materiáloch, možnostiach parkovania, spôsobe platby, atď. nájdete na mojom webe, v časti FAQ: http://lekciespanielciny.sk/balicky-lekcii/

V prípade špecifických požiadaviek (dochádzanie k Vám v rámci Bratislavy, viac študentov na hodine, mentoring, príprava na pohovor, intenzívna príprava na skúšku, atď.) ma kontaktujte do správy a rada Vám pripravím ponuku na mieru.

Hasta luego! :-)Referencie

Španielčina bola pre mňa vždy veľmi atraktívnym jazykom, ktorým som túžila hovoriť. Vďaka Kristínke je pre mňa štúdium španielčiny zábavou, radosťou a zároveň aj príjemne stráveným časom. Kristínka je nielen milým a pozitívnym človekom, ale najmä vynikajúcou a profesionálnou lektorkou. Pre mňa je človekom so srdcom a profesiou na pravom mieste. Úprimne Kristínku odporúčam!

Iveta T. - 13. 2. 2020

Nedajú sa vytknúť žiadne chyby či v učení alebo prístupe. Veľmi milá, ochotná pomoct kedykoľvek, na hodiny vždy pripravená a znalá v španielčine. Je to ta práva osoba ktorú hľadáte na doučovanie španielčiny s hravým a dobrým prístupom :).

Matej V. - 1. 9. 2019

Kika je neskutočne šikovná lektorka, keďže sama som tiež jazyková lektorka, som na kvalitu a odbornosť ľudí z rovnakej profesie dosť náročná :-) Veľmi mi vyhovuje jej spôsob učenia, na hodiny je perfektne pripravená, systematická a každá jedna lekcia s ňou je zaujímavá, či už robíme konverzáciu alebo gramatiku. Musím povedať, že je pre mňa inšpiráciou aj pre moje lekcie francúzštiny a taliančiny (jazyky ktoré učím ja). Môžem vrelo odporúčiť!

Danka L. - 1. 8. 2018

Super, Kika je vždy na hodinu pripravená, posiela kvalitné materiály, z každej hodiny sa vždy veľa naučím a k tomu ešte aj zábavnou formou. odporúčam :)

Júlia Š. - 19. 6. 2018

Paní Praznovska je super doučovatelka španělštiny. Vždy je připravená s materialy na hodinu a mluví velmi dobře španělsky a je na ní vždy spoleh. Jsem velmi ráda, že mě doučovala a doporuču ji každému.

Tereza Z. - 10. 6. 2018

Lekcie španielčiny s Kikou vrelo odporúčam! Konverzáciu i gramatiku prispôsobí Vašim potrebám a poskytne množstvo užitočných materiálov a rád. Na hodiny je skvelo pripravená, nuda nehrozí. Cítite sa s ňou veľmi príjemne a rozhovoríte sa ani sami neviete ako.

Lucia V. - 4. 4. 2018

Buenos dias! Kika je úplne super zlatá a vždy (aj keď jej dám vedieť na poslednú chvíľu) pripravená doučovateľka. Menila som školu a tak som musela "prekonvertovať" z francúzštiny na španielčinu. S Kikou mi to trvalo len 7 hodín! Za 7 hodín som dobehla spolužiakov, ktorí sa španielčinu učili 4 mesiace! Kika má totiž pripravené veľmi efektné a zábavné hry, aktivity aj cvičenia, vďaka ktorým som to zvládla (nevynechali sme samozrejme ani počúvanie niektorých španielskych hitov). Všetkým odporúčam KIKU !!! Hasta pronto Kika !

Ráchel R. - 18. 2. 2018

Kika je úplne super mega šupa zlatá doučovateľka

Ráchel R. - 18. 2. 2018

Mila, sikovna, flexibilna, trpezliva s profi pristupom. Proste super mlada baba, ktora vas dokaze neustale motivovat, prinuti vas rozpravat po spanielsky ani neviete ako :) Hodiny su uvolnene, vzdy ma vsetko pripravene - rozne temy, cvicenia, aktivity. Nuda na hodine rozhodne nehrozi. Urcite odporucam kazdemu, kto potrebuje pomoct so spanielcinou v hocakej oblasti. Kika, prajem vela sikovnych studakov a nech sa ti dari!

Romana A. - 27. 12. 2017

Tieto hodiny co som mohla mat cest a zdokonalit sa v spanielcine bolo uzastne vela novych vedci som sa naucila a pomahala mi z domacimy ulohamy co som dostala zo spanielciny a zdokonalovala som sa v rozpravani v gramatike a najma pochopeni textu. Som velmi rada ze som mala takuto uzastnu ucitelku spanielciny. Ja osobne som vyskusala vela doucovateliek ale zo vsetkych je najlepsia ona Kristine mila, vtipna, chitra baba.

Lea N. - 8. 12. 2017

Keby som mala odporucit lektorku spanielciny dalej, bola by to jednoznacne Kristinka. Hodiny s nou neboli ako v jazykovych skolach kde sa ide podla predpisanych tem a postupov. Kazdu hodinu dokazala prisposobit mojim potrebam, priniesla vela zaujimavosti a nikdy som ani nevedela ako ta hodina zbehla. Je velmi profesionalna a zaroven z nej ide pozitivna energia a clovek sa v jej pritomnosti citi fakt dobre. Som velmi rada, ze som mala moznost chodit na kurz prave ku nej!

Karolína V. - 26. 8. 2017

Kristína es una profesora excelente !!!

Marek S. - 13. 8. 2017

Kika je tá, ktorú hľadáte pri učení španielčiny! Má profesionálny, ale priateľský prístup. Je dokonalo pripravená na každú hodinu, počas ktorej nepočujete nič iné iba španielčinu, čo je veľmi nápomocné či ste začiatočníkom, alebo máte španielčinu v malíčku. Je milá, vtipná a veľmi trpezlivá, čo považujem za najdôležitejšie. Nikdy som si nemyslela, že je možné, aby som sa jazyk učiť chcela, ale Kika mi úplne zmenila pohľad:) Ani Španieli nevedia španielsky tak, ako ona!:)

Alexandra T. - 14. 7. 2017

Milá, priteľská a vždy pozitívne naladená. Každá hodina je zaujímavá a prisposobená študentovým potrebám. Hodiny su veľmi efekívne a taktiež aj domáce ulohy. Jednoznačne odporúčam každému jednému, kto sa chce zlepšit v Španielčine.

Paulina S. - 13. 7. 2017

Veľmi príjemná, milá a vtipná. Na hodinu je vždy perfektne pripravená, hodíny prispôsobuje potrebám, schopnostiam a záujmom študenta. Odchádzala som na dovolenku, na vyučovaciu hodinu ma prekvapila a privítala so zaujímavosťami ostrova, na ktorý som odchádzala a na ktorom Kristína nikdy nebola. Hodiny sú jednoducho veľmi zábavné, a spanielcina zrazu nie je niečo co musím ale co chcem. :)

Iveta S. - 11. 7. 2017

Nemôžem povedať nič zlé. Som mimoriadne spokojný s doučkom. Kristína ma doučila španielcinu výborne a tiež mi pomohla zmeniť prístup k učeniu tohoto jazyku k lepšiemu a naučila ma ako nájsť v španielčine krásu a mať tento jazyk rád. Hodiny s ňou sú záživné aj zábavné a celkovo ma toto doučko baví. Tak isto aj prostredie pod hradom a výhľad na hrad je upokojujúci. Kristína je tiež veľmi tolerantná aj keď niekedy nerád meškám. Neviem co ďalej povedať skratka kto sa chce doručiť španielsky a celkovo prístup vrelo odporúčam Kristínu.

Samuel S. - 21. 6. 2017

Milá, priateľská doučovateľka zároveň s profesionálnym prístupom. Každá jedna hodina bola iná, zaujímavá a rozhodne som sa ani nachvíľu nenudila! :) Určite odporúčam každému jednému, kto chcete okúsiť čaro španielčiny. :)

13. 5. 2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu