Eva K.

Eva Kapitanova
Účet overený:
anglický jazyk - business, pohovory do zamestnania, príprava na pohovor v angličtine, príprava na pohovor v nemčine
Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš, Bratislava, Trnava, Nitra, Žilina, Košice, 033 01, 031 01
Doučuje aj cez skype / internet
1 odučená lekcia
12€ - 16€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
80% zodpovedaných správ
3h priemerná rýchlosť odpovede

Doučujem osobne alebo cez skype ľudí, ktorí sa chcú zdokonaliť v angličtine. Hodiny "šijem na mieru" a sú prevažne konverzačné. Mám trpezlivý, zodpovedný a motivujúci prístup a kladiem dôraz na Vaše individuálne potreby.

Ak si potrebujete zlepšiť angličtinu do práce (Business English), pomôžem Vám "rozrozprávať sa". Taktiež pomáham ľuďom pripraviť sa na pracovný pohovor - v angličtine, nemčine alebo v slovenčine.

V prípade ďalších otázok ma pokojne kontaktujte :)Referencie

Pripravena na kazdu hodinu, neberie to len ako zarobok. Dava do toho srdce. Hodiny vzorovo pripravene, odo mna len +++. Viem porovnavat a TOP!

Viktor C. - 11.11.2018

Evka je fantastická! :) Už po prvých minútach konverzácie zo mňa opadlo zvyčajné napätie z rozprávania v angličtine. Vidno, že svoju prácu má naozaj rada a celý čas jej nechýbal úsmev na tvári. :) Je trpezlivá a dôsledná. Teším sa na ďalšie hodiny! ;)

Dana I. - 10.8.2018

Evka je veľmi profesionálna lektorka. Oceňujem jej individuálny prístup, obsah skype hodín prispôsobuje mojim potrebám. Pomohla mi s prípravou na pracovný pohovor, hodiny sú dynamické a príjemné, vždy sa snaží poradiť a podporiť. Vrelo odporúčam!

Michaela G. - 11.6.2018

Evka je 100% profesionalka. Vyborne,zaujimave hodiny, pri ktorych preleti cas az moc rychlo ;-) presne vie kde ma clovek nedostatky,na ktore sa zameria a prisposobuje ucivo priamo na mieru. Velka spokojnost a mozem ju len doporucit.

Erika P. - 29.4.2018

Můžu jedině doporučit, protože Evča je výborná učitelka, která dokáže hodiny angličtiny přizpůsobit a zaměřit přesně podle potřeby. A ještě ke všemu je pozitivně naladěná a usměvavá :-)

Jana S. - 24.11.2017

Profesionálny a zároveň priateľský prístup. Hodiny prebiehali cez skype. Kompletná príprava na celý pohovor, odpovede na všetky otázky. Veľká spokojnosť.

Veronika E. - 13.9.2017

Pani Evka je super učiteľka angličtiny, odporúčam všetkým.

Libuša T. - 1.7.2017

Evka je veľmi milá, šikovná, vie povzbudiť a poradiť. Jej prístup je profesionálny, hodiny má vopred pripravené a vidno, že má s učením jazyka prax. Navyše, čo tiež veľmi oceňujem, má aj rozhľad a dá sa s ňou rozprávať o hocakej téme.

Ivana G. - 7.6.2017

Evka je milá, príjemná, vždy usmiata. Je výborná učiteľka, veľmi ochotná a flexibilná. Hodiny sú zaujímavé, odhadne slabiny, ktoré vysvetlí podrobne tak, aby som ich pochopil. Určite odporúčam.

Miroslav J. - 7.6.2017

Evka je špičková lektorka. Je veĺmi profesionálna a na každú hodinu je perfektne pripravená. Jej pristup k výučbe angličtiny je moderný a individualne zameraný podĺa typu študenta.Vrelo odporúčam

Ján H. - 25.1.2017

Evka je milá a ústretová doučovateľka. Má profesionálny prístup a veľmi mi pomohla či už s anglickým jazykom alebo prípravou na pracovný pohovor. Odporúčam :)

Mária M. - 2.1.2017

Doučovanie prebieha cez skype. Som nadmieru spokojná. Evka je trpezlivá, zodpovedná a má motivujúci prístup a kladie dôraz na moje individuálne potreby. Čo oceňujem :-)

Dominika A. - 21.11.2016

Evka je vynikajúci učiteľ s profesionálnym prístupom, flexibilitou a perfektnou prípravou na hodiny. Som maximálne spokojný a vrelo odporúčam každému, kto sa chce zlepšiť v anglickom jazyku.

Lubomir R. - 28.6.2016

Zodpovedný prístup, trpezlivosť, príjemná pani učiteľka, ktorá vie správne odhadnúť, kde sú slabiny žiaka a motivovať ho k lepším výsledkom. Odporúčam.

Beata M. - 27.2.2016

Dobieham s pani ucitelkou resty z jazyka cez skype a mam len slova chvaly. Uvolneny pristup, fajn nalada, trpezlivost a pripravenost na kazdu hodinu - akoze mega (viem posudit, tiez som ucitel :-)). Navyse naozaj rozhladeny clovek, co sa chyti na akukolvek temu a skutocne ovlada to, co uci. Odporucam.

Michal K. - 25.2.2016


Kontaktný formulár


Napísať referenciu