Kvalitné doučovanie angličtiny v Prievidzi a okolíDenisa K.

Denisa Karaková
Účet overený:
anglický jazyk - začiatočník, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - mierne pokročilý, anglický jazyk - advanced, anglický jazyk - komunikácia
Prievidza, 97101
Doučuje aj cez skype / internet
12€ - 14€ za 60 minút
doobeda, poobede,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
19h priemerná rýchlosť odpovede

Chcete sa začať angličtinu učiť,zlepšiť sa v nej či len konverzovať na zaujímavé témy? Rada Vám s tým pomôžem. Som skúsená a kvalifikovaná lektorka Aj, so štátnicou v odbore prekladateľstvo-tlmočníctvo.
Učím:
- začiatočníkov
- mierne pokročilých
- stredne pokročilých
- deti 2-5 rokov (Super Simple English)
- deti od 6 rokov (Genki English)
- naučím deti aj dospelých čítať metódou Jolly Phonics
Pripravím Vás na:
- maturity
- prijímacie skúšky
- pohovory
- pobyt v zahraničí
Ponúkam:
- individuálne aj skupinové hodiny
- online hodiny
- konverzácie
- intenzívne kurzy
- doučovanie pre žiakovReferencie

Hodiny angličtiny hodnotím veľmi dobre. Celá hodina je o vzájomnej komunikácii a v príjemnej atmosfére prejde naozaj veľmi rýchlo. Pani Denisa je veľmi trpezlivá a milá a som naozaj rada, že som si zvolila práve ju.

Silvia S. - 31. 10. 2018

S výučbou AJ som veľmi spokojný.Profesionálny prístup,trpezlivosť,pripravenosť.Hodiny s pani Denisou su zábavné a zaujimavé žiadna nuda.K pani lektorke dochádza aj môj syn ktorý sa zlepšil v škole.Tešíme sa na ďalšie hodiny.

Matúš L. - 23. 2. 2018

Pani Denisa je skvela lektorka, kvalifikovana, mila, ustretova, trpezliva. Hodiny su vzdy premyslene, zabavne, nastavene podla mojich potrieb.

Ivana S. - 21. 4. 2017

Pani Denisa je veľmi príjemná, trpezlivá a ústretová lektorka. Hodiny beriem cez skype a som s nimi maximálne spokojná, lebo sú postavené presne podľa mojich potrieb. Veľmi odporúčam :-)

Anna M. - 5. 4. 2017

Skvelý prístup, hodiny na základe dohody ráno aj poobede. Poskytuje aj materiály na učenie, čo je dobré na domáce opakovanie. Odporúčam

Anna S. - 2. 4. 2017

Som veľmi spokojný s lektorkou a s jej ochotou promptne zareagovať na požiadavky. Hodiny sú dostatočne vyplnené a oceňujem jej prístup k študentovi a nápadom na rozvíjanie konverzácie. Veľmi jej ďakujem za pomoc pri prvých stretnutiach a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Martin N. - 31. 3. 2017

Som veľmi spokojná s lektorkou, hodiny sú zaujímavé a vždy prispôsobené mojim potrebám. Oceňujem jej flexibilitu, pripravenosť, a tiež to, že na moje požiadavky ohľadom obsahu lekcie vie zareagovať promptne, kvalifikovane a vždy s úsmevom. Hodiny angličtiny s Deniskou ma bavia, ubehnú vždy ako voda, a dávajú mi impulz učiť sa aj mimo dohodnutých hodín.

Andrea P. - 15. 9. 2016

Pani Denisa je velmi prijemna da sa s nou vzdy dohodnut. Pride vtedy kedy mi to vyhovuje. Vie dobre vysvetlit a ucit sa s nou ma bavi.

Dajana V. - 27. 7. 2016

Som spokojná s hodinami angličtiny, vždy sú ušité na mieru. Výborná je najmä časová flexibilita, vieme sa dohodnúť kedykoľvek na zmenách, čo je pre mňa veľmi dôležité.

Dana K. - 12. 5. 2016

Velmi spokojny s doucovanim. Vyucba presne nastavena pre moje poziadavky.

Martin J. - 22. 3. 2016

Som veľmi spokojná s doučovaním syna. Zlepšil sa v škole a pani Denisu si obľúbil. Chodí k nam domov, čo je veľká výhoda. Má skvelý prístup.

Zuzana C. - 12. 3. 2016


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu