Skolsky rok 2019/ 2020Alena R.

Alena Rehorovská
Účet overený:
francúzsky jazyk
Stupava
Doučuje aj cez skype / internet
doobeda, poobede, večer, víkend,
80% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Učenie je mojím potešením a s radosťou odovzdávam svoje vedomosti tým, ktorí majú záujem...

Učím francúzštinu v Stupave, začiatočníkov aj pokročilých, viem dochádzať do Lozorna, Dúbravky, Devínskej Novej Vsi a do niektorých častí Bratislavy. Ponúkam súkromné hodiny pre jedného (dvoch). Cena a termín dohodou. Doučujem aj vo firmách väčšie skupiny žiakov. Mám dlhoročné skúsenosti, viem pripraviť na všetky úrovne jazykovej skúšky DELF a DALF, úspešne pomôžem študentom bilingválneho štúdia a žiakom francúzskeho lýcea.
Taktiež doučujem slovenský jazyk ako cudzí jazyk pre študentov zo zahraničia.

#doucovanie #francuzstina #francuzsky jazykReferencie

Prestavte si, ze mate 15 rocnu dceru, ktora sa chce ucit po francuzsky. A teraz si predstavte, ze s radostou chodi 2x do tyzdna na 2 hodiny na francustinu, Vysmiata chodi na hodiny a vysmiata chodi aj z hodin francustiny. Doma bez reptania robi ulohy...Predstavte si, ze kazdych 6 mesiacov ide na skusky na Francuzsky institut. A zasa je o level vyssie, lebo skusky urobi vyborne. Laska a motivacia ku francustine sa dostane do urovne, ze Vasa dcera odide studovat na lyceum do Belgicka :-) Tak a teraz koniec predstavam. Ano, je to realita. Chodte si vyskusat tie skvele hodiny francustiny s p.uc.Alenkou, ktora ma vzdy usmev na perach, dobru naladu a vie ucit, naucit, motivovat, pripravit na skusky. P.uc.Alenka miluje to co robi a je to na nej aj vidiet a citit. Nasa dcera si ju nevie vynachvalit, prebudila v nej lasku k francustine a to je zaklad na kt.sa da stavat. Merci :-)

Zuzana M. - 6. 9. 2018

Alenka doucuje moju 12 rocnu dcerku, ktorej velmi pomaha nielen s ucivom v skole ale aj s konverzaciami. Velmi jej dakujeme ako jej vo vsetkom pomaha, je mila, ustretova ale aj "prisna" v spravnej miere samozrejme. Co velmi ocenujem je to,ze Alenke velmi zalezi na tom aby vedela a ake vysledky dcerka dosahuje v skole. Vrelo ju odporucam vsetkym co chcu naozaj nieco vediet! My sa na nu tesime znovu po lete...❤️

Natalia J. - 29. 6. 2018

Pani Alenku, ako učiteľku francúzského jazyka môžem vrelo odporúčať. Učí dcéru (11) od 9/2016. Dcéra sa do francúštiny úplne zamilovala. Pani Alenka je flexibilná, pokojná, vie vysvetliť látku a zaujať, na konci hodiny aj sa chvíločku s Fj zahrať. :)

Jana K. - 8. 2. 2017

Alenka je super učitelka, bodaj by boli takí všetci učitelia... Je pohotová, opravuje všetky moje chyby, vysvetľuje na mnohých príkladoch s vynikajúcimi materiálmi, schopná debatovať na všetky možné-nemožné témy, s obrovskými skúsenosťami a vždy flexibilná. Vysvetlí aj x-krát, kým mi vedomosti nenaleje do hlavy. Určite odporúčam.

Renáta P. - 4. 10. 2016

tak toto je naozaj pani ucitelka na nezaplatenie! chodim k nej dva roky a z uplnej nuly ma dostala na velmi slusnu uroven. Je velka profesionalka, uci mna aj moje dve patrocne deti a vsetci sa k nej radi vraciame, je u nej "mega komfortna" atmosfera - taka, ako to len u francuzky moze byt.... :) Alenka je studnica vedomosti a ohromne velky clovek. Som rada, ze nas k sebe prijala.... MERCI Aňa Kotulova a deti Marek a Laurinka :)

Aňa K. - 23. 9. 2016

Učí mi dcéru (9) a manžela (40), obidvaja sú nadmieru spokojní. Dcéra sa najskôr učila individuálne, potom so spolužiačkou. Stále ju to baví a chodí tam strašne rada. Manžel využíva francúzštinu už po roku naplno v práci a to sa učil od nuly. Osobný aj odborný pristup na 100%.

Soňa G. - 5. 6. 2016

Kvalitné a odborné doučovanie na veľmi vysokej úrovni. Svojim profesionálnym prístupom a prípravou zaujme študentov. Na základe požiadavky je flexibilná s prípravou tém z rôznych profesných oblastí.

Jana V. - 25. 5. 2016

Kvalitné hodiny francúzštiny na vysokej úrovni, veľmi príjemná atmosféra a rozumný pomer cena/ponuka. Veľmi spokojný, odporúčam :)

Alan T. - 27. 4. 2016


Kontaktný formulárNapísať referenciu