Zuzana G.

Zuzana Gerhátová
Účet overený:
matematika, ruština, občianska náuka, geometria, deskriptívna geometria, ruský jazyk
Žilina, Košice, Martin
Doučuje aj cez skype / internet
9€ - 12€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
100% zodpovedaných správ
8h priemerná rýchlosť odpovede

Som študentkou na Žilinskej univerzite.Aktívne sa zaujímam o ruský jazyk, z ktorého mám aj maturitu. Taktiež sa venujem aj matematike a zaoberám sa aj zaujimavosťami zo spoločenských vied.Referencie

Zuzka doučovala moju dcéru počas počas strednej školy, kedy dcéra začala konečne mať rada matematiku a zároveň si kontinuálnou prípravou na doučovaniach zlepšila známku z matematiky. Vždy chodila na hodinu pripravená.Jej prístup a hlavne trpezlivosť s dcérou bola veľmi prekvapujúca. Keby aj niektorí učitelia matematiky mali taký prístup ako ona, hneď by to inač vyzeralo. Ďakujeme :)

Iveta G. - 11.9.2018

Zuzana je veľmi schopná a vzdelaná mladá doučovateľka. Pri doučovaní z matematiky sa neoháňala odbornými pojmami (ak to nebolo nutné), ale riešila problém od jadra aby som matematike rozumel. Bol som s ňou veľmi spokojný a odporučil by som ju každému, čo sa chce zlepšit v matematike a rozumieť jej.

Martin H. - 11.9.2018

Maximalna spokojnost s doucovanim matematiky ziaka 9.rocnika ZS. Vysledok pripravy na monitor - 90% uspesnost. Pristup, ovladanie uciva, vedomosti, trpezlivost na najvyssej urovni :-). Velka vdaka!

Jana G. - 30.8.2018

Zuzka doučuje môjho syna Jakuba ruský jazyk, čo zameškal na základnej škole, to mu chýbalo na strednej, teraz to dobieha so Zuzkou na doučovaní a zlepšil si známku i jeden stupeň, za čo jej veľmi ďakujem. Jakubova mama.

Adriana Č. - 10.12.2017

Zuzka mi pomohla pochopiť učivu :)) Za to jej veľmi ďakujem. Určite sa na ňu v budúcnosti ešte obrátim, ak by som mala nejaké ťažkosti s matematikou :)

Deleted-efc960 D. - 26.11.2017

Zuzana doučovala matematiku moju dcéru, ktorá sa pripravovala na prijímacie skúšky na strednú školu. S doučovaním sme boli veľmi spokojní - prístup, dochvíľnosť, vedomosti, vysvetlenie učiva, rýchla odozva. Určite sa na ňu obrátime aj v budúcnosti!

Julia B. - 22.5.2017

Zuzka mi pomohla dobre sa pripravit na prijimacky z matematiky na bilingvalne gymnazium. Som prijata a preto jej chcem aj touto cestou este raz podakovat. Mozem Vam ju led doporucit.

Karolina M. - 3.5.2017

Drahá Zuzka, ďakujem za doučovanie. Veľmi sa mi páčil tvoj prístup a snaha o dosiahnutie priaznivých metód k dosiahnutiu optimálnych výsledkov rozvoja môjho potenciálu a shanu vo vytrvaní so mnou.

Vlado Z. - 8.3.2016

Boli sme veľmi spokojný. Doučovanie bolo fantastické. Z 10 hviezdičiek dávame osem. :)

Lukáš A. - 3.3.2016


Kontaktný formulár


Napísať referenciu