Jozef M.

Jozef Minárik
Účet overený:
matematika - zš, matematika - sš
Trenčín, 91101
6€ - 10€ za 60 minút
poobede, víkend,
100% zodpovedaných správ
5h priemerná rýchlosť odpovede

Ponúkam doučovanie matematiky pre žiakov 2. stupňa základnej školy a žiakov stredných škôl, vrátane prípravy na monitor, prijímacie a maturitné skúšky.
Doučovaniu sa venujem viac ako 10 rokov, je to môj veľký koníček.Referencie

Doucovanie som hladala z dovodu zlych znamok mojho syna z matematiky. Prvy polrok si ju na vysvedceni nedokazal opravit, ale na konci roka mal o stupen lepsiu znamku. P. Jozef dokazal s mojim synom nemozne

Michaela C. - 4.7.2017

Cieľom doučovania bolo zlepšenie prospechu z matematiky nášho syna na SPŠ elektrotechnickej I. ročník ,čo sa podarilo vo veľmi krátkom čase, po troch hodinách doučovania, čo je úžasné! Doteraz mu nikto tak jednoducho a zrozumiteľne nevysvetlil príklady a to tak že im rozumie a baví ho to. Synovi sa najviac páči jeho prijateľský prístup a vysvetlenie preberanej látky. Chceli by sme, aby ho pripravoval na maturitu a prijímacie skúšky na vysokú školu.

Eva F. - 13.6.2017

Cieľom doučovania bola príprava nášho syna z matematiky na monitor 9 a prijímačky na gymnázium. Obe zvládol výborne (monitor 85%, prijímačky 91%). Celkovo bolo doučovanie pre nášho syna veľmi prospešné, pretože získal iný praktickejší pohľad na matematiku a začala ho viacej baviť. Doučovateľa - pána Jozefa odporúčam každému, kto sa chce v matematike posunúť ďalej.

Patrik G. - 13.5.2017


Kontaktný formulárNapísať referenciu