Andrea V.

Andrea V
Účet overený:
nemecký jazyk, taliansky jazyk, slovenský jazyk a literatúra
Spišská Nová Ves, 05201
Doučuje aj cez skype / internet
7 odučených lekcií
7€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
70% zodpovedaných správ
4h priemerná rýchlosť odpovede

Rada doučím nemecký jazyk , či už začiatočníkov alebo pokročilých, pomôžem s gramatikou, konverzáciou, prípravou na skúšky. S nemeckým jazykom som denne v kontakte, doučujem a mám štátnu jazykovú skúšku. Viem sa časovo prispôsobiť a doučujem aj cez Skype. V prípade záujmu ma kontaktujte a dohodneme sa .:)Referencie

Som veľmi spokojná a odporúčam lektorku, na hodiny je vždy pripravená, no zároveň ochotná prispôsobiť sa želaniam študenta.

Radka F. - 14.11.2018

Veľmi milá, ustretová. Ako jediná mi bola ochotná pomôcť zľachšiť text. Uplne fantasticky mi ho uprvavila. Veľká vďaka a poklona .

Monika F. - 18.9.2018

Milá, ústretová, trpezlivá,ochotná.. Čo viac si treba priať.. Doporučujem každému :)

Martin S. - 28.1.2018

Andrejka je super lektorka, je vidieť a hlavne cítiť že nemčina nie je iba jej chlebíčkom ale aj koníčkom. Vysoko profesionálny ale aj pozitívne priateľský prístup ku študentovi, flexibilita a príprava materiálov na hodinu. Lektorka ktorá na každú chybičku upozorni, dôkladne vysvetli a zároveň mi písomnou formou posiela do chatu, aby som si to mohol po hodine v kľude prezrieť, na hodinu s ňou sa stále teším, ďakujem Andrejka. Vrelo odporúčam každému, kto naozaj chce napredovať a hlavne správne rozprávať nemecky.

Milan F. - 26.12.2017

Som veľmi spokojná a každému môžem len odporučiť. Na každú hodinu sa teším. Super prístup.

Mária W. - 3.7.2016

Som veľmi spokojná a vrelo odporúčam každému, kto sa potrebuje naučiť nemčinu. Ďakujem

MŠ - 3.5.2016


Kontaktný formulár


Napísať referenciu