Kto hľadá kvalitu v Trnave a cez skype práve ju našiel.Ing. Denisa P.

Denisa Pagáčová
Účet overený:
matematika, matematika - zš, matematika - sš, matematika - vš, strojopis
Trnava, Trnava, 91708
Doučuje aj cez skype / internet
25€ - 30€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Doučovanie matematiky tak, aby dieťa pochopilo o čo ide, ale hlavne, aby to vedelo vypočítať samo je dlhý proces, vyžaduje si to veľa úsilia a energie. Za krátke obdobie nikdy nečakajte úžasné výsledky, niekomu stačí mesiac na rozbehnutie a niekomu pol roka. Každá maličkosť v posune dieťaťa, či študenta , aby sme mysleli i na stredoškolákov či vysokoškolákov posunie ďalej. Každému sa venujem individuálne, každé dieťa je iné a každé reaguje na slovo, alebo pokyn inak je to všetko o prístupe, a na tom veľa záleží. Ak si zvolíte moje služby budem veľmi rada, niekto si povie je to dosť peňazí, ale za tie výsledky to stojí či nie. :-) Áno stalo sa mi, že si našli lacnejšieho doučovateľa, ale po týždni ( to sú tí šikovnejší), alebo po mesiaci zistili, že ich nič nenaučil, a vrátili sa späť je to na Vás, ale každý úspech mojich študentov teší i mňa a keď chce chodiť dieťa s radosťou na doučovania ešte o to viac ma to teší. Napísala som i blog môžete prejsť dolu na spodok stránky :-) Ak ho prečítate potešenie na mojej strane. :-) Veľa úspechov Vaša doučovateľka Denisa :-)Referencie

Doucovanie mi velmi pomohlo, ucivo som mala vyborne vysvetlene a prepocitane, mozem len odporucat

11. 5. 2018

Som velmi spokojna s profesionalnym pristupom . Dakujem

Lubomira V. - 10. 5. 2018

Na doučovaní bola moja dcéra párkrát a bola veľmi spokovná. Pani Pagáčová je veľmi milá, ústretová a ochotná pomôcť aj vo večerných hodinách + výborné vysvetlenie učiva...Určite využijeme aj v budúcnosti :)

Monika H. - 11. 4. 2018

Super vysvetlené učivo a prístup k doučovaniu! :)

Timotej H. - 2. 2. 2018

U pani Pagáčovej som bola na doučovaní viackrát a musím povedať, že som bola nadmieru spokojná. Učivo bolo zrozumiteľne vysvetlené a pri počítaní vládla príjemná atmosféra, čiže bolo o mnoho jednoduchšie učivo pochopiť. Ak hľadáte šikovného doučovateľa, tak určite odporúčam. :)

Henrieta R. - 24. 10. 2017

Pani Pagáčovej chodí syn už druhý rok a a velmi si polepšil prospech v škole. Takže doporučujem každému kto potrebuje doučiť matematiku.Dakujeme.

Zdenka B. - 10. 10. 2017

Pani Pagáčovú som oslovila ako matka syna, ktorý má poruchy pozornosti a dysgrafiu. Na strednej po prvom polroku prepadal z matematiky. Hodiny matematiky boli pre nás peklom. Všetko sa zmenilo keď syn začal navštevovať doučovanie u pani Pagáčovej. Trpezlivý , priateľský, milý prístup a veľmi dobre vysvetlené učivo. Už nemáme strach z hodín matematiky. Ďakujeme pani Pagáčová.

Miroslava G. - 9. 10. 2017

Vyborny, zrozumitelny pristup. Vdaka doucovaniu prestala byt matematika pre syna strasiakom. Dakujeme za dva roky trpezlivosti a mozeme len odporucat.

Martina O. - 9. 10. 2017

Pani Pagacova doučovala dcéru matematiku, veľmi ochotná pani, záleží jej na každom žiakovi aby uspel a adekvátne sa mu venuje, profesionálny prístup a milá komunikácia môžem iba odporúčať.

Veronika K. - 9. 10. 2017

Milý priateľský prístup a ochota vysvetliť problematické učivo viackrát. Bola som veľmi spokojná a vďaka pani Pagáčovej úspešne zmaturovala z matematiky. Ešte raz veľká vďaka a určite odporúčam. :-)

Jana Š. - 26. 7. 2017

Doučovanie s pani Pagáčovou môžem len odporúčať, veľmi milá a ochotná pani s výborným prístupom.

25. 5. 2017

Na doučovaní u pani Pagáčovej som bola zatiaľ len párkrát ale aj za ten kratší čas ma naučila chápať matematike. Som rada že som našla takúto dobrú učiteľku :-) je veľmi milá a výborne vysvetľuje. Môžem len odporučiť

Barbora - 25. 5. 2017

Veľmi mílí prístup a zrozumiteľlné vysvetľovanie. Odporúčam :)

Ivana B. - 9. 2. 2017

Po nastúpení na SŠ som mala výrazný problém nabehnúť na miestny školský systém a spôsoby vysvestľovania učív niektorých učiteľov, matematika bola ale pre mňa tažkým orieškom, preto som sa s mamou rozhodla prejsť na doučovanie z matematiky. Som rada, že sme vybrali práve pani Pagáčovú, nakoľko mi dokázala vysvetliť úplne všetko, čo som potrebovala, niekedy sme museli prejsť aj k niektorým základným veciam, bola a je so mnou trpezlivá a ochotná pomôcť so všetkým, o čo som ju poprosila. Nemala problém ani s niektorými príkladmi, ktoré sme riešili vo francúzskom systéme. Zo začiatku sme fungovali osobne, dnes mávame hodiny cez Skype, a možno Vám to príde nepredstaviteľné, ale má to iba výhody a je to iba sila zvyku. Už je to rok, a som presvedčená, že som sa výrazne zlepšila :)

Laura B. - 27. 12. 2016

Pani Pagáčová pomáha mojej dcére s matematikou zatiaľ krátko, ale dcéra si chváli jej milý prístup a úžasnú trpezlivosť.

Miriam V. - 4. 11. 2016

Veľmi milá pani. Dcére pomohla s matematikou. Môžem len odporúčať.

Michaela V. - 11. 10. 2016

OK

Jurkovič - 4. 10. 2016

Milá, ochotná sa vrátiť, ak som dané učivo nepochopila. Môžem len odporúčať

Petra J. - 8. 9. 2016

Veľmi ochotná, s výborným prístupom. Boli sme nad mieru spokojné. Určite doporučujem.

Maria S. - 8. 7. 2016

Pani Pagáčová nás zachránila pred katastrofou z matematiky. Doučovanie určite využijeme aj v budúcom šk. roku. Môžme len odporúčať.

Martina O. - 1. 7. 2016

Veľmi milá pani, vďaka nej sa mi podarilo spraviť matematiku I. a matematiku II. Takže môžem len odporučiť.

Katarína P. - 25. 6. 2016

Pani Pagáčová doučuje mojho syna Angličtinu. Velmi som spokojná s prístupom a aj učením, syn sa učí a už rozumie aj čo, dokonca si zlepšil známku na vysvedčení a nema z AJ len stresy.Rád chodí na jej hodiny a je spokojný.Je Veľmi príjemná a trpezlivá a naučí. Veľmi odporúčam.. ĎAKUJEME

R. - 22. 6. 2016

Doučovanie u p. Pagáčovej mi bolo veľmi nápomocné nakoľko som sa svojpomocne nedokázala naučiť matematiku I a II na a našťastie záchrana prišla v pravú chvíľu. Podarilo sa mi urobiť MAT II a po väčších problémoch som dnes zdolala aj MAT I. Ďakujem a odporúčam všetkými, ktorí stále váhajú či ísť práve k p. Pagáčovej. Veľmi dobrý prístup, zrozumiteľne vysvetlené nejasnosti a predovšetkým veľmi ochotná pani.

Patrícia H. - 2. 6. 2016

Za seba môžem povedať, že hlavne kvôli doučovaniu u p. Pagáčovej som spravil skúšku z matematiky. Výborný prístup a hlavne schopnosť vysvetľovania, určite odporúčam :)

Erik O. - 2. 6. 2016

Výborný prístup :) jedna z mála doučovateľov kde sa človek teší kedy príde opäť. Atmosféra na hodine bola super. Som na VŠ a len vďaka tomuto doučovaniu sa mi podarilo dat asi najnáročnejšiu skúšku na B... Takže ja len vrelo odporúčam :)

Ivana P. - 1. 6. 2016

S doučovaním som veľmi spokojná. Je vidieť že pani Pagáčová má veľa skúseností a poradí si s každým príkladom :)

Sofia L. - 23. 4. 2016

P. Pagacova pripravovala syna na deviatacky monitor. Ziskal vacsiu istotu pri rieseni prikladov. Vysvetlila mu ucivo, v ktorom nenol az tsk doma. Dakujem jej velmi pekne a odporucam vsetkym rodicom.

Andrea L. - 8. 4. 2016

p.Pagáčovú vrelo odporúčam všetkým ktorým robí problém matematika.Dcérka sa vždy teší na doučovanie.Už po 3hodine sa dcéra zlepšila a má lepšie výsledky v škole.

Klaudia S. - 2. 4. 2016

Ak potrebujete učiteľku na doučovanie matematiky, tak mám pre vás skvelú správu :-) už ste ju našli. S doučovaním matematiky u mojej dcéry som bola maximálne spokojná. P. Pagáčová mala k nej veľmi dobrý prístup a vedela zrozumiteľne vysvetliť potrebné učivo. Vyučovacia hodina v pohodlí domova cez skype ušetrila niekoľko km.

Erika H. - 28. 3. 2016

p.Pagáčová je veľmi trpezlivá,nakoľko má môj syn poruchu učenia. Pracuje s ňou veľmi rád a na jej hodinu sa teší. Naozaj sme spokojní!!!!!!!!!

Silvia Č. - 17. 3. 2016

p. Pagáčová je skvelá doučovateľka s ľudským prístupom. Veľmi dobre vysvetlí a naučí každého, kto má problém s matematikou. Vrelo odporúčam :-)

Michaela R. - 9. 2. 2016

Super doučovateľka,dcéra sa vďaka jej trpezlivosti pri vysvetľovaní učiva výrazne zlepšila v matematike,čo sa odzrkadlilo aj na známke na polročnom vysvedčení. Určite vrelo odporúčam,lepšiu doučovateľku matematiky ani nepoznám!! Alena Krajčírová

Alena K. - 30. 1. 2016

Vrelo odporúčam. Skúšku z matematiky som urobil na prvýkrát.

Marek B. - 27. 1. 2016

Vrelo odporúčam. Skvelá pani na doučovanie z Matematiky. Veľmi mi pomohla :)

Miroslav M. - 23. 10. 2015

Na doucovani som bola zatial len raz ale bola som velmi spokojna aj s pristupom ale aj s vysvetlenim uciva

Simona K. - 8. 10. 2015

P. Pagáčová mi vysvetlí dvojhodinovú prednášku za pol hodinu s tým že tomu naozaj rozumiem. Normálne začínam rozmýšľať nad predtermínom skúšky :D Veľmi som spokojná :) Odporúčam!!

Marcela B. - 2. 10. 2015

K pani Pagáčovej sme začali chodievať na doučovanie najskôr s dcérou.(8.ročník ZŠ) Bola som max. spokojná s jej prístupom a tiež výsledkami. Neskôr som znovu navštívila pani Pagáčovú kvôli doučovaniu vysokoškolskej matematiky. Momentálne chodievame na doučovanie so synom, ktorý je hyperaktívny s diagnostikovanou poruchou pozornosti.(4.ročník ZŠ).Pani Pagáčová vie úžasne pracovať s deťmi a nechýba jej trpezlivosť. Výsledky sa dostavili u nás už po prvom doučovaní. Určite pani Pagáčovú vrelo odporúčam...S lepšou doučovateľkou som sa naozaj ešte nestretla...

Margita T. - 1. 10. 2015

Výborný prístup, veľká spokojnosť. Ďakujem a odporúčam :)

Veronika M. - 5. 6. 2015

Velmi mila a ochotna pani. Vysvetluje zrozumitelne, mozem len odporucit. :)

Lenka B. - 5. 5. 2015

Môžem vrelo odporučiť. Pani Pagáčová má skvelý prístup a syn sa v matematike hodne zlepšil a hodiny doučovania si chváli.

Ivona Z. - 30. 4. 2015

Mila a ochotna pani. Vysvetluje velmi zrozumitelne a trpezlivo. Z doucovania mam velmi dobry pocit a urcite pani Denisu P. doporucujem.

Ema K. - 19. 4. 2015

Velmi mila a hlavne ochotna pani. Snazi sa vyhoviet. 100%

Marianna K. - 29. 3. 2015

Mala som veľký problém s matematikou ako náhle som začala chodiť na hodiny doučovania sa výrazne zlepšili aj moje známky.Som veľmi spokojná s prístupom Pani Pagáčovej. Po dlhšej dobe som konečne našla správnu doučovateľku matematiky. Naozaj odporúčam každému. :)

Radoslava M. - 20. 3. 2015

Som spokojná s pani Pagáčovou, je to veľmi príjemná a sympatická učiteľka..zrozumiteľne mi vysvetlila učivo, ktoré mi robilo problémy..odporúčam! :)

Andrea M. - 19. 2. 2015

Musim uznať konečne som pochopil čo na matike vlastne preberáme :D. Prístu vyborný, všetko som pochopil. Ked som niečo nevedel alebo nechapal pohode som sa mohol opytať.

Kristian H. - 18. 2. 2015

Veľmi zlata pani som veľmi spokojná, prístup super, všetko vysvetli určite odporúčam

Michaela K. - 16. 2. 2015

Pani Pagáčovú odporúčam, matematiku veľmi dobre ovláda, všetko dobre vysvetlí, je veľmi milá, trpezlivá, a hlavne ochotná.

Andrea K. - 6. 2. 2015

Matematika bola pre môjho syna zlý sen... Doučovanie s p.Pagáčovou, ktorá má úžasný prístup, milé vystupovanie, trpezlivosť a hlavne ľudskosť mu ukázalo, že aj matematika sa dá zvládnuť. Sme veľmi radi, že ju máme a že sa nám venuje. Veľmi pekne ďakujeme.

Andrea D. - 5. 2. 2015

Môžem len odporúčiť, pani Pagáčová mi veľmi pomohla s matematikou,oceňujem najmä jej pozitívny prístup a tak isto aj možnosť doučovania aj cez internet. :-)

Michal M. - 29. 1. 2015

Bol som na doučovaní iba 2 krát ale pani Denisa je skvelá doučovateľka. Priateľský pristup, milá, ochotná. Som spokojný. Odporúčam.

Filip - 26. 1. 2015

Tak milú a ochotnú doučovateľku z matematiky som ešte nemala. I keď na doučovanie nechodim dlho, môžem povedať, že má perfektný prístup a som spokojná. Odporúčam aj ostatným.

Patrícia L. - 21. 1. 2015

Na doučovanie síce nechodím dlho, ale som veľmi spokojná, pretože mi je jednoduchšie a podrobnejšie vysvetlené, všetko čo potrebujem. Odporúčam všetkým.

Daniela G. - 21. 1. 2015

Pani Pagačová je veľmi milá a ochotná žena. Vždy keď som jej napísala,že potrebujem doučovanie,neváhala a našla si na mňa čas. S doučovaním som bola spokojná a odporúčam. Aj kvôli pani Pagáčovej som dnes spravila skúšku z Mat I. :) Ďakujem

Renáta K. - 21. 1. 2015

S doučovaním som boľa veľmi spokojná,pretože mi bolo vysvetlené všetko ,čo som potrebovala a pochopila som veci ,ktoré mi profesor nevysvetlil.Po doučovaní som dala zápočet na počet bodov,ktoré som potrebovala ku skúške :)Veľmi dobrý prístup a zrozumiteľné vysvetlenie učiva.:)Veľmi odporúčam pre tých,ktorý majú problém s matematikou:)

Henrieta B. - 21. 1. 2015

S doučovaním som boľa veľmi spokojná,pretože mi bolo vysvetlené všetko ,čo som potrebovala a pochopila som veci ,ktoré mi profesor nevysvetlil.Po doučovaní som dala zápočet na počet bodov,ktoré som potrebovala ku skúške :)Veľmi dobrý prístup a zrozumiteľné vysvetlenie učiva.:)Veľmi odporúčam pre tých,ktorý majú problém s matematikou:)

Henrieta B. - 21. 1. 2015

super, mozem odporucit na 100%:) ochota prisposobit sa casova, mile prijemne vystupovanie a hlavne vyborne doucovanie aj ore tych, ktorym matematika robi problemy. ci uz vysokoskolska, stredoskolska alebo priprava na monitor:) oplati sa

Dominika J. - 20. 1. 2015

super pristup a super starostlivosť o klienta ;) !

Ivka S. - 20. 1. 2015

S matematikou na vysokej škole som mal velký problém, kvantum učenia a nevysvetlené príklady a priznám sa matematika je moja slabá stránka ,ale pani Pagáčová mi veľmi pomohla so všetkým, čo som potreboval a ochotne sa mi venovala dostatok času na to , aby som skúšku zvládol a pochopil danú problematiku. Určite ju odporúčam všetkým , ktorí majú podobný problém ako ja.

Andrej V. - 16. 1. 2015

Odporúčam :) veľmi som spokojný s doučovaním :)

Tomáš K. - 14. 1. 2015

Na doučovaní u pani Pagáčovej som bola síce pár krát, ale určite Vám ju môžem odporučiť. Oceňujem ochotu prispôsobiť sa, hlavne časovo. Pomohla mi aj so semestrálnym zadaním, z ktorého som mala plný počet bodov. Odporúčam všetkým :)

Michaela - 13. 1. 2015

Potreboval som doučiť matematiku a pani Pagáčova mi veľmi pomohla. Skvelo vysvetľuje. Môžem jedine odporučiť

Peter L. - 9. 1. 2015

Odporúčam :) Veľká pomoc na skúšky z matematiky a obe sú už úspešne za mnou.

Andrej - 9. 1. 2015

vyborny prístup a príprava....veľká spokojnosť

Martin K. - 8. 1. 2015

Pani Pagáčovú môžem jedine odporučiť. Okamžitá reakcia na požiadavku, ochota, prispôsobenie sa, možnosť doučovania cez internet. Určite sa na ňu obrátim v prípade hocijakých otázok z matematiky. Ešte raz ďakujem !

R.T. - 4. 1. 2015

Môžem odporúčať. Som veľmi rad že som si našliel dobrú učiteľku na matematiku.

Denis C. - 26. 12. 2014

Pani Pagáčovej som chodil rok a je super, vrelo odporúčam , pardny prístup, ochota vsetko na 1 s* : - )

Marek M. - 26. 12. 2014

Potrebovala som pomôcť so seminarkou z Matematiky a veľmi som bola spokojná. :-) všetko do podrobna vysvetlené, skvelý prístup a možná dohoda.

Lívia - 23. 12. 2014

Dobrý prístup, zrozumiteľne podané učivo, výborné znalosti matematiky....Môžem len odporúčať....treba skúsiť :)

J.G - 19. 12. 2014

Doučovanie u pani Pagáčovej odporúčam každému,kto máva problémy s matematikou.Často sa mi stalo,že som nutne potreboval doučiť látku z ktorej som na druhý deň písal test,no s pani Pagáčovov som to vždy zvládol :)

Richard Č. - 19. 12. 2014

Pani Pagáčovej chodím na doučovanie dva mesiace a s prístupom som veľmi spokojná. Učivo mi dôkladne a podrobne vysvetlí,problém nie je ani dohodnúť si termín doučovania. Som rada, že som si našla takú dobrú doučovatelku na matematiku.

Tatiana M. - 17. 12. 2014

Ja osobne všetkým odporúčam túto pani učitelku pri nej som sa až moc naučil matematiku je úplne že skvelá. :D

Patrik V. - 17. 12. 2014

U pani Pagáčovej som bola síce len párkrát ale učivo som pochopila veľmi rýchlo a dobre. Naozaj skvelá doučovateľka.

Kristína H. - 17. 12. 2014

Odporúčam! U dcéry, (deviatačky), stačilo zopár doučovacích hodín a už to bolo vidieť na známkach v škole. Som rada, že som našla p.učiteľku Pagáčovú.

Margita K. - 17. 12. 2014

Pozitívny ľudský prístup, erudovanosť, zrozumiteľný výklad a viditeľné zlepšenie v matematike a anglickom jazyku je to, čo hodnotím veľmi kladne u p.Ing.Pagáčovej už tretím rokom. Nehovoriac o tom, že dcérka si p.Ing.Pagáčovú nesmierne obľúbila ako človeka. Som veľmi rada, že som p.Ing.Pagáčovú našla- určite odporúčam.

Adriana J. - 17. 12. 2014

Mal som obrovský problém s matematikou , pretože som na SŠ mal matematiku iba v 1.ročníku. Teraz chodím na VŠ a po doučovaní u Pani Pagáčovej sa moje znalosti z matematiky výrazne zlepšili.

Peter H. - 17. 12. 2014

Môžem len vrelo odporúčať. Som veľmi rada že som si našla tak dobrú učiteľku.

17. 12. 2014

Veľmi dobrý prístup aj znalosti spravil som obidve skúšky na ktoré som sa chodil pripravovať :-)

Daniel P. - 17. 12. 2014


Kontaktný formulárNapísať referenciu