Kto hľadá kvalitu v Trnave a cez skype práve ju našiel.Ing. Denisa P.

Denisa Pagáčová
Účet overený:
matematika, matematika - zš, matematika - sš, matematika - vš, strojopis
Trnava, 91708
Doučuje aj cez skype / internet
20€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Doučovanie matematiky tak, aby dieťa pochopilo o čo ide, ale hlavne, aby to vedelo vypočítať samo je dlhý proces, vyžaduje si to veľa úsilia a energie. Za krátke obdobie nikdy nečakajte úžasné výsledky, niekomu stačí mesiac na rozbehnutie a niekomu pol roka. Každá maličkosť v posune dieťaťa, či študenta , aby sme mysleli i na stredoškolákov či vysokoškolákov posunie ďalej. Každému sa venujem individuálne, každé dieťa je iné a každé reaguje na slovo, alebo pokyn inak je to všetko o prístupe, a na tom veľa záleží. Ak si zvolíte moje služby budem veľmi rada, niekto si povie je to dosť peňazí, ale za tie výsledky to stojí či nie. :-) Áno stalo sa mi, že si našli lacnejšieho doučovateľa, ale po týždni ( to sú tí šikovnejší), alebo po mesiaci zistili, že ich nič nenaučil, a vrátili sa späť je to na Vás, ale každý úspech mojich študentov teší i mňa a keď chce chodiť dieťa s radosťou na doučovania ešte o to viac ma to teší. Napísala som i blog môžete prejsť dolu na spodok stránky :-) Ak ho prečítate potešenie na mojej strane. :-) Veľa úspechov Vaša doučovateľka Denisa :-)Referencie

Doucovanie mi velmi pomohlo, ucivo som mala vyborne vysvetlene a prepocitane, mozem len odporucat

Viktória Ď. - 11.5.2018

Som velmi spokojna s profesionalnym pristupom . Dakujem

Lubomira V. - 10.5.2018

Na doučovaní bola moja dcéra párkrát a bola veľmi spokovná. Pani Pagáčová je veľmi milá, ústretová a ochotná pomôcť aj vo večerných hodinách + výborné vysvetlenie učiva...Určite využijeme aj v budúcnosti :)

Monika H. - 11.4.2018

Super vysvetlené učivo a prístup k doučovaniu! :)

Timotej H. - 2.2.2018

U pani Pagáčovej som bola na doučovaní viackrát a musím povedať, že som bola nadmieru spokojná. Učivo bolo zrozumiteľne vysvetlené a pri počítaní vládla príjemná atmosféra, čiže bolo o mnoho jednoduchšie učivo pochopiť. Ak hľadáte šikovného doučovateľa, tak určite odporúčam. :)

Henrieta R. - 24.10.2017

Pani Pagáčovej chodí syn už druhý rok a a velmi si polepšil prospech v škole. Takže doporučujem každému kto potrebuje doučiť matematiku.Dakujeme.

Zdenka B. - 10.10.2017

Pani Pagáčovú som oslovila ako matka syna, ktorý má poruchy pozornosti a dysgrafiu. Na strednej po prvom polroku prepadal z matematiky. Hodiny matematiky boli pre nás peklom. Všetko sa zmenilo keď syn začal navštevovať doučovanie u pani Pagáčovej. Trpezlivý , priateľský, milý prístup a veľmi dobre vysvetlené učivo. Už nemáme strach z hodín matematiky. Ďakujeme pani Pagáčová.

Miroslava G. - 9.10.2017

Vyborny, zrozumitelny pristup. Vdaka doucovaniu prestala byt matematika pre syna strasiakom. Dakujeme za dva roky trpezlivosti a mozeme len odporucat.

Martina O. - 9.10.2017

Pani Pagacova doučovala dcéru matematiku, veľmi ochotná pani, záleží jej na každom žiakovi aby uspel a adekvátne sa mu venuje, profesionálny prístup a milá komunikácia môžem iba odporúčať.

Veronika K. - 9.10.2017

Milý priateľský prístup a ochota vysvetliť problematické učivo viackrát. Bola som veľmi spokojná a vďaka pani Pagáčovej úspešne zmaturovala z matematiky. Ešte raz veľká vďaka a určite odporúčam. :-)

Jana Š. - 26.7.2017

Doučovanie s pani Pagáčovou môžem len odporúčať, veľmi milá a ochotná pani s výborným prístupom.

Viktória Ď. - 25.5.2017

Na doučovaní u pani Pagáčovej som bola zatiaľ len párkrát ale aj za ten kratší čas ma naučila chápať matematike. Som rada že som našla takúto dobrú učiteľku :-) je veľmi milá a výborne vysvetľuje. Môžem len odporučiť

Barbora - 25.5.2017

Veľmi mílí prístup a zrozumiteľlné vysvetľovanie. Odporúčam :)

Ivana B. - 9.2.2017

Po nastúpení na SŠ som mala výrazný problém nabehnúť na miestny školský systém a spôsoby vysvestľovania učív niektorých učiteľov, matematika bola ale pre mňa tažkým orieškom, preto som sa s mamou rozhodla prejsť na doučovanie z matematiky. Som rada, že sme vybrali práve pani Pagáčovú, nakoľko mi dokázala vysvetliť úplne všetko, čo som potrebovala, niekedy sme museli prejsť aj k niektorým základným veciam, bola a je so mnou trpezlivá a ochotná pomôcť so všetkým, o čo som ju poprosila. Nemala problém ani s niektorými príkladmi, ktoré sme riešili vo francúzskom systéme. Zo začiatku sme fungovali osobne, dnes mávame hodiny cez Skype, a možno Vám to príde nepredstaviteľné, ale má to iba výhody a je to iba sila zvyku. Už je to rok, a som presvedčená, že som sa výrazne zlepšila :)

Laura B. - 27.12.2016

Pani Pagáčová pomáha mojej dcére s matematikou zatiaľ krátko, ale dcéra si chváli jej milý prístup a úžasnú trpezlivosť.

Miriam V. - 4.11.2016

Veľmi milá pani. Dcére pomohla s matematikou. Môžem len odporúčať.

Michaela V. - 11.10.2016

OK

Jurkovič - 4.10.2016

Milá, ochotná sa vrátiť, ak som dané učivo nepochopila. Môžem len odporúčať

Petra J. - 8.9.2016

Veľmi ochotná, s výborným prístupom. Boli sme nad mieru spokojné. Určite doporučujem.

Maria S. - 8.7.2016

Pani Pagáčová nás zachránila pred katastrofou z matematiky. Doučovanie určite využijeme aj v budúcom šk. roku. Môžme len odporúčať.

Martina O. - 1.7.2016

Veľmi milá pani, vďaka nej sa mi podarilo spraviť matematiku I. a matematiku II. Takže môžem len odporučiť.

Katarína P. - 25.6.2016

Pani Pagáčová doučuje mojho syna Angličtinu. Velmi som spokojná s prístupom a aj učením, syn sa učí a už rozumie aj čo, dokonca si zlepšil známku na vysvedčení a nema z AJ len stresy.Rád chodí na jej hodiny a je spokojný.Je Veľmi príjemná a trpezlivá a naučí. Veľmi odporúčam.. ĎAKUJEME

R. - 22.6.2016

Doučovanie u p. Pagáčovej mi bolo veľmi nápomocné nakoľko som sa svojpomocne nedokázala naučiť matematiku I a II na a našťastie záchrana prišla v pravú chvíľu. Podarilo sa mi urobiť MAT II a po väčších problémoch som dnes zdolala aj MAT I. Ďakujem a odporúčam všetkými, ktorí stále váhajú či ísť práve k p. Pagáčovej. Veľmi dobrý prístup, zrozumiteľne vysvetlené nejasnosti a predovšetkým veľmi ochotná pani.

Patrícia H. - 2.6.2016

Za seba môžem povedať, že hlavne kvôli doučovaniu u p. Pagáčovej som spravil skúšku z matematiky. Výborný prístup a hlavne schopnosť vysvetľovania, určite odporúčam :)

Erik O. - 2.6.2016

Výborný prístup :) jedna z mála doučovateľov kde sa človek teší kedy príde opäť. Atmosféra na hodine bola super. Som na VŠ a len vďaka tomuto doučovaniu sa mi podarilo dat asi najnáročnejšiu skúšku na B... Takže ja len vrelo odporúčam :)

Ivana P. - 1.6.2016

S doučovaním som veľmi spokojná. Je vidieť že pani Pagáčová má veľa skúseností a poradí si s každým príkladom :)

Sofia L. - 23.4.2016

P. Pagacova pripravovala syna na deviatacky monitor. Ziskal vacsiu istotu pri rieseni prikladov. Vysvetlila mu ucivo, v ktorom nenol az tsk doma. Dakujem jej velmi pekne a odporucam vsetkym rodicom.

Andrea L. - 8.4.2016

p.Pagáčovú vrelo odporúčam všetkým ktorým robí problém matematika.Dcérka sa vždy teší na doučovanie.Už po 3hodine sa dcéra zlepšila a má lepšie výsledky v škole.

Klaudia S. - 2.4.2016

Ak potrebujete učiteľku na doučovanie matematiky, tak mám pre vás skvelú správu :-) už ste ju našli. S doučovaním matematiky u mojej dcéry som bola maximálne spokojná. P. Pagáčová mala k nej veľmi dobrý prístup a vedela zrozumiteľne vysvetliť potrebné učivo. Vyučovacia hodina v pohodlí domova cez skype ušetrila niekoľko km.

Erika H. - 28.3.2016

p.Pagáčová je veľmi trpezlivá,nakoľko má môj syn poruchu učenia. Pracuje s ňou veľmi rád a na jej hodinu sa teší. Naozaj sme spokojní!!!!!!!!!

Silvia Č. - 17.3.2016

p. Pagáčová je skvelá doučovateľka s ľudským prístupom. Veľmi dobre vysvetlí a naučí každého, kto má problém s matematikou. Vrelo odporúčam :-)

Michaela R. - 9.2.2016

Super doučovateľka,dcéra sa vďaka jej trpezlivosti pri vysvetľovaní učiva výrazne zlepšila v matematike,čo sa odzrkadlilo aj na známke na polročnom vysvedčení. Určite vrelo odporúčam,lepšiu doučovateľku matematiky ani nepoznám!! Alena Krajčírová

Alena K. - 30.1.2016

Vrelo odporúčam. Skúšku z matematiky som urobil na prvýkrát.

Marek B. - 27.1.2016

Vrelo odporúčam. Skvelá pani na doučovanie z Matematiky. Veľmi mi pomohla :)

Miroslav M. - 23.10.2015

Na doucovani som bola zatial len raz ale bola som velmi spokojna aj s pristupom ale aj s vysvetlenim uciva

Simona K. - 8.10.2015

P. Pagáčová mi vysvetlí dvojhodinovú prednášku za pol hodinu s tým že tomu naozaj rozumiem. Normálne začínam rozmýšľať nad predtermínom skúšky :D Veľmi som spokojná :) Odporúčam!!

Marcela B. - 2.10.2015

K pani Pagáčovej sme začali chodievať na doučovanie najskôr s dcérou.(8.ročník ZŠ) Bola som max. spokojná s jej prístupom a tiež výsledkami. Neskôr som znovu navštívila pani Pagáčovú kvôli doučovaniu vysokoškolskej matematiky. Momentálne chodievame na doučovanie so synom, ktorý je hyperaktívny s diagnostikovanou poruchou pozornosti.(4.ročník ZŠ).Pani Pagáčová vie úžasne pracovať s deťmi a nechýba jej trpezlivosť. Výsledky sa dostavili u nás už po prvom doučovaní. Určite pani Pagáčovú vrelo odporúčam...S lepšou doučovateľkou som sa naozaj ešte nestretla...

Margita T. - 1.10.2015

Výborný prístup, veľká spokojnosť. Ďakujem a odporúčam :)

Veronika M. - 5.6.2015

Velmi mila a ochotna pani. Vysvetluje zrozumitelne, mozem len odporucit. :)

Lenka B. - 5.5.2015

Môžem vrelo odporučiť. Pani Pagáčová má skvelý prístup a syn sa v matematike hodne zlepšil a hodiny doučovania si chváli.

Ivona Z. - 30.4.2015

Mila a ochotna pani. Vysvetluje velmi zrozumitelne a trpezlivo. Z doucovania mam velmi dobry pocit a urcite pani Denisu P. doporucujem.

Ema K. - 19.4.2015

Velmi mila a hlavne ochotna pani. Snazi sa vyhoviet. 100%

Marianna K. - 29.3.2015

Mala som veľký problém s matematikou ako náhle som začala chodiť na hodiny doučovania sa výrazne zlepšili aj moje známky.Som veľmi spokojná s prístupom Pani Pagáčovej. Po dlhšej dobe som konečne našla správnu doučovateľku matematiky. Naozaj odporúčam každému. :)

Radoslava M. - 20.3.2015

Som spokojná s pani Pagáčovou, je to veľmi príjemná a sympatická učiteľka..zrozumiteľne mi vysvetlila učivo, ktoré mi robilo problémy..odporúčam! :)

Andrea M. - 19.2.2015

Musim uznať konečne som pochopil čo na matike vlastne preberáme :D. Prístu vyborný, všetko som pochopil. Ked som niečo nevedel alebo nechapal pohode som sa mohol opytať.

Kristian H. - 18.2.2015

Veľmi zlata pani som veľmi spokojná, prístup super, všetko vysvetli určite odporúčam

Michaela K. - 16.2.2015

Pani Pagáčovú odporúčam, matematiku veľmi dobre ovláda, všetko dobre vysvetlí, je veľmi milá, trpezlivá, a hlavne ochotná.

Andrea K. - 6.2.2015

Matematika bola pre môjho syna zlý sen... Doučovanie s p.Pagáčovou, ktorá má úžasný prístup, milé vystupovanie, trpezlivosť a hlavne ľudskosť mu ukázalo, že aj matematika sa dá zvládnuť. Sme veľmi radi, že ju máme a že sa nám venuje. Veľmi pekne ďakujeme.

Andrea D. - 5.2.2015

Môžem len odporúčiť, pani Pagáčová mi veľmi pomohla s matematikou,oceňujem najmä jej pozitívny prístup a tak isto aj možnosť doučovania aj cez internet. :-)

Michal M. - 29.1.2015

Bol som na doučovaní iba 2 krát ale pani Denisa je skvelá doučovateľka. Priateľský pristup, milá, ochotná. Som spokojný. Odporúčam.

Filip - 26.1.2015

Tak milú a ochotnú doučovateľku z matematiky som ešte nemala. I keď na doučovanie nechodim dlho, môžem povedať, že má perfektný prístup a som spokojná. Odporúčam aj ostatným.

Patrícia L. - 21.1.2015

Na doučovanie síce nechodím dlho, ale som veľmi spokojná, pretože mi je jednoduchšie a podrobnejšie vysvetlené, všetko čo potrebujem. Odporúčam všetkým.

Daniela G. - 21.1.2015

Pani Pagačová je veľmi milá a ochotná žena. Vždy keď som jej napísala,že potrebujem doučovanie,neváhala a našla si na mňa čas. S doučovaním som bola spokojná a odporúčam. Aj kvôli pani Pagáčovej som dnes spravila skúšku z Mat I. :) Ďakujem

Renáta K. - 21.1.2015

S doučovaním som boľa veľmi spokojná,pretože mi bolo vysvetlené všetko ,čo som potrebovala a pochopila som veci ,ktoré mi profesor nevysvetlil.Po doučovaní som dala zápočet na počet bodov,ktoré som potrebovala ku skúške :)Veľmi dobrý prístup a zrozumiteľné vysvetlenie učiva.:)Veľmi odporúčam pre tých,ktorý majú problém s matematikou:)

Henrieta B. - 21.1.2015

S doučovaním som boľa veľmi spokojná,pretože mi bolo vysvetlené všetko ,čo som potrebovala a pochopila som veci ,ktoré mi profesor nevysvetlil.Po doučovaní som dala zápočet na počet bodov,ktoré som potrebovala ku skúške :)Veľmi dobrý prístup a zrozumiteľné vysvetlenie učiva.:)Veľmi odporúčam pre tých,ktorý majú problém s matematikou:)

Henrieta B. - 21.1.2015

super, mozem odporucit na 100%:) ochota prisposobit sa casova, mile prijemne vystupovanie a hlavne vyborne doucovanie aj ore tych, ktorym matematika robi problemy. ci uz vysokoskolska, stredoskolska alebo priprava na monitor:) oplati sa

Dominika J. - 20.1.2015

super pristup a super starostlivosť o klienta ;) !

Ivka S. - 20.1.2015

S matematikou na vysokej škole som mal velký problém, kvantum učenia a nevysvetlené príklady a priznám sa matematika je moja slabá stránka ,ale pani Pagáčová mi veľmi pomohla so všetkým, čo som potreboval a ochotne sa mi venovala dostatok času na to , aby som skúšku zvládol a pochopil danú problematiku. Určite ju odporúčam všetkým , ktorí majú podobný problém ako ja.

Andrej V. - 16.1.2015

Odporúčam :) veľmi som spokojný s doučovaním :)

Tomáš K. - 14.1.2015

Na doučovaní u pani Pagáčovej som bola síce pár krát, ale určite Vám ju môžem odporučiť. Oceňujem ochotu prispôsobiť sa, hlavne časovo. Pomohla mi aj so semestrálnym zadaním, z ktorého som mala plný počet bodov. Odporúčam všetkým :)

Michaela - 13.1.2015

Potreboval som doučiť matematiku a pani Pagáčova mi veľmi pomohla. Skvelo vysvetľuje. Môžem jedine odporučiť

Peter L. - 9.1.2015

Odporúčam :) Veľká pomoc na skúšky z matematiky a obe sú už úspešne za mnou.

Andrej - 9.1.2015

vyborny prístup a príprava....veľká spokojnosť

Martin K. - 8.1.2015

Pani Pagáčovú môžem jedine odporučiť. Okamžitá reakcia na požiadavku, ochota, prispôsobenie sa, možnosť doučovania cez internet. Určite sa na ňu obrátim v prípade hocijakých otázok z matematiky. Ešte raz ďakujem !

R.T. - 4.1.2015

Môžem odporúčať. Som veľmi rad že som si našliel dobrú učiteľku na matematiku.

Denis C. - 26.12.2014

Pani Pagáčovej som chodil rok a je super, vrelo odporúčam , pardny prístup, ochota vsetko na 1 s* : - )

Marek M. - 26.12.2014

Potrebovala som pomôcť so seminarkou z Matematiky a veľmi som bola spokojná. :-) všetko do podrobna vysvetlené, skvelý prístup a možná dohoda.

Lívia - 23.12.2014

Dobrý prístup, zrozumiteľne podané učivo, výborné znalosti matematiky....Môžem len odporúčať....treba skúsiť :)

J.G - 19.12.2014

Doučovanie u pani Pagáčovej odporúčam každému,kto máva problémy s matematikou.Často sa mi stalo,že som nutne potreboval doučiť látku z ktorej som na druhý deň písal test,no s pani Pagáčovov som to vždy zvládol :)

Richard Č. - 19.12.2014

Pani Pagáčovej chodím na doučovanie dva mesiace a s prístupom som veľmi spokojná. Učivo mi dôkladne a podrobne vysvetlí,problém nie je ani dohodnúť si termín doučovania. Som rada, že som si našla takú dobrú doučovatelku na matematiku.

Tatiana M. - 17.12.2014

Ja osobne všetkým odporúčam túto pani učitelku pri nej som sa až moc naučil matematiku je úplne že skvelá. :D

Patrik V. - 17.12.2014

U pani Pagáčovej som bola síce len párkrát ale učivo som pochopila veľmi rýchlo a dobre. Naozaj skvelá doučovateľka.

Kristína H. - 17.12.2014

Odporúčam! U dcéry, (deviatačky), stačilo zopár doučovacích hodín a už to bolo vidieť na známkach v škole. Som rada, že som našla p.učiteľku Pagáčovú.

Margita K. - 17.12.2014

Pozitívny ľudský prístup, erudovanosť, zrozumiteľný výklad a viditeľné zlepšenie v matematike a anglickom jazyku je to, čo hodnotím veľmi kladne u p.Ing.Pagáčovej už tretím rokom. Nehovoriac o tom, že dcérka si p.Ing.Pagáčovú nesmierne obľúbila ako človeka. Som veľmi rada, že som p.Ing.Pagáčovú našla- určite odporúčam.

Adriana J. - 17.12.2014

Mal som obrovský problém s matematikou , pretože som na SŠ mal matematiku iba v 1.ročníku. Teraz chodím na VŠ a po doučovaní u Pani Pagáčovej sa moje znalosti z matematiky výrazne zlepšili.

Peter H. - 17.12.2014

Môžem len vrelo odporúčať. Som veľmi rada že som si našla tak dobrú učiteľku.

Lucia M. - 17.12.2014

Veľmi dobrý prístup aj znalosti spravil som obidve skúšky na ktoré som sa chodil pripravovať :-)

Daniel P. - 17.12.2014


Kontaktný formulár


Napísať referenciu