Adriána B.

Adriána Brunclíková
Účet overený:
 anglický jazyk, angličtina, anglický jazyk - príprava na maturitu, anglický jazyk - začiatočník
 Vráble a okolie
 952 01 (Dyčka)
  7€ - 10€ za 60 minút
  poobede, večer, víkend,
  60% zodpovedaných správ
  4h priemerná rýchlosť odpovede

Ponúkam doučovanie angličtiny pre deti v predškolskom veku, žiakov základných škôl, pre stredoškolákov pripravujúcich sa na maturitu ale i pre kohokoľvek s chuťou učiť sa anglický jazyk. :) Som absolventkou 1.stupňa vysokoškolského štúdia odboru anglický jazyk a kultúra / prekladateľstvo,tlmočníctvo/ . Mám certifikát úrovne C1 z anglického jazyka absolvovaný pred VŠ štúdiom v jazykovej škole. Angličtina je mojou srdcovou záležitosťou a veľmi rada sa podelím so svojimi znalosťami a skúsenosťami :)

Momentálne sa intenzívne venujem aj práci učiteľky v materskej jazykovej škole s vyučovacím jazykom anglickým pre deti od 2 do 6 rokov. Deti v tomto veku sú najviac schopné vnímať cudzí jazyk. Len málo rodičov vie, že prvých 6 rokov dieťaťa predstavuje významné obdobie z hľadiska získavania poznatkov a vedomostí.Mám skúsenosti s výukou aj takýchto detičiek a veľmi rada s nimi pracujem :)Referencie

Aďka je velmi mila doucovatelka. Mojej dcere velmi pomaha s anglictinou,od kedy sa jej venuje dcera si anglictinu aj oblubila a vyrazne sa jej zlepsili vysledky v skole. Mala som tu cest ju osobne spoznat aj v anglic.skolke kde chodila moja druha dcerka. Vrelo odporucam.

Ruzena Hraskova - 16.01.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu