Aneta Š.

Aneta Šuhajdová
Účet overený:
anglický jazyk, angličtina, anglický jazyk - začiatočník, anglický jazyk - mierne pokročilý, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - príprava na maturitu, anglický jazyk - conversations
Bratislava, 83104
Doučuje aj cez skype / internet
22€ - 26€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Som SZČO a mám dlhoročné skúsenosti vo výučbe anglického jazyka. Vyštudovala som PdFUK, odbor anglický jazyk a literatúra, slovenský jazyk a literatúra a mám štátnicu z angličtiny aj zo slovenského jazyka. Vyučujem angličtinu - hlavne stupne basic, pre-intermediate, intermediate, komunikáciu, okrajovo business English. Vyučujem väčšinou 60-minútové vyučovacie hodiny - cena za 60 minútovú vyučovaciu hodinu je cca 22 - 26 EUR (závisí od lokality a počtu osôb) alebo podľa dohody, cena sa vždy určuje individuálne. Svoj učebný plán pripravujem priamo "šitý" na študenta, poskytujem množstvo doplnkových materiálov, textov a testov, materiály na rozširovanie slovnej zásoby a na rozvíjanie komunikačných zručností študenta. Lokalita: celá Bratislava osobne alebo celé Slovensko cez skype. Rada doučím vás, ľudí vo vo Vašej firme alebo vaše deti.Referencie

Anetku vrelo odporucam!! Hodiny prisposobuje potrebam ziakovi, zrozumitelne vysvetluje, trpezlivo opakuje. Po par hodinach je viditelny pokrok. Za mna maximalna spokojnost a 5* :-)

Lucia H. - 15.1.2018

SUPER (y) - odporúčam

Jana F. - 3.12.2017

Mala som tu česť prvý krát komunikovať s Anet. Moju požiadavku prekladu zvládla profesionálne ako po komunikačnej tak aj po obsahovej stránke. Odporúčam. Saša

Alexandra M. - 12.5.2017

Vrelo odporúčam všetkým, ktorí hľadajú promptnú, serióznu spoluprácu a navyše s profesionálnym prístupom. Navyše odbornosť a zodpovednosť vo vzťahu k svojmu študentovi je u tejto lektorky ang. jazyka na prvom mieste. Počet hviezdičiek od všetkých recenzentov je azda výpoveďou sama o sebe a ja sa k nim plne pridávam. Päť hviezdičiek!

Milan B. - 28.3.2017

Zdravim vsetkych! Pani Suhajdova na mna zanechala dojem profesionala. Je snaziva, poskytla mi material ktory som hladal (detailny prehlad prisloviek a slovies v PDF forme, takze ani stromy netrpeli :d ). Mila, ustretova, ma priatelsky vyklad, a povedal by som ze "blbuvzdorny" postoj k vyuke. To, na com sme sa dohodli splnila do bodky, plus materialy navyse. Ja som bol spokojny. Kiez by bolo byvalo viac takych ucitelov ako Anet! S uctou a vdakou Beran

Ján B. - 12.9.2016

Po prvých hodinách môžem povedať iba super. Mala som pocit, že z angličtiny nič neviem, ale za tých pár hodín začínam nadobúdať väčšiu istotu. Aneta je vždy perfektne pripravená a výučbu prispôsobuje mojim požiadavkám a možnostiam. Všetko zrozumiteľne vysvetlí a opakuje, kým nie je učivo zvládnuté. Okrem toho je vždy ochotná prispôsobiť sa mojim časovým možnostiam.

Marianna L. - 7.7.2016

S Anetou sme si hneď na prvej hodine sadli. Keďže mám toho v rámci pracovného týždňa veľa, chcela som, aby moje hodiny angličtiny neboli plné stresu a výčitiek, že som si neurobila úlohu.Chcela som jednoducho rozprávať - používať angličtinu, aby som bola v prípadnej konverzácii pohotovejšia. A presne tak to s Anetou máme. Skočime spolu na kávu, rozprávame sa, čítame články... Na hodinu a pol sa jednoduch zahĺbim do angličtiny, postupne zo mňa padá ostych, že voľačo poviem zle. Vždy sa na mňa niečo nalepí a ja mám z našich spoločnýxh hodín skvelý pocit.

Slávka T. - 2.6.2016

Moja angličtina je slabšia ale pomocou lektorky anglického jazyka ju veľmi rýchlo dobieham. Dokáže veľmi dobre vysvetľovať učivo či už je to domáca úloha zo školy alebo príprava čo robíme spolu. Vrelo ju odporúčam každému kto potrebuje dotiahnuť slovnú zásobu alebo aj gramatiku. Na hodinách sa dá uvolniť a bez problémov Vám vysvetlí čo potrebujete.

Annamária Š. - 27.5.2016

Veľmi spoľahlivá a flexibilná lektoka anglického jazyka orientovaná na praktické využitie anglického jazyka. Je evidentné, že na hodiny sa pripravuje tak aby plynule rozvíjala zvládnutie anglického jazyka. Vynikajúca cena.

Frantisek B. - 10.5.2016

Super

Olga M. - 10.5.2016

Vyborne odporucam

DUSAN M. - 10.5.2016


Kontaktný formulár


Napísať referenciu