Radana D.

Radana Dinić
Účet overený:
 anglický jazyk, nemecký jazyk, slovenský jazyk pre cudzincov
  Trnava
 917 01 (Trnava)
  10€ - 15€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer,
  doučuje aj skupiny
  80% zodpovedaných správ
  8h priemerná rýchlosť odpovede

Pracujem ako lektorka anglického a nemeckého jazyka. Mám ukončené vysokoškolské vzdelanie na Pedagogickej fakulte Trnavskej univerzity v odbore učiteľstvo anglického jazyka a literatúry a nemeckého jazyka a literatúry. Pri výučbe používam priamu metódu, s ktorou mám niekoľkoročné skúsenosti. Táto metóda sa zameriava najmä na konverzáciu v cudzom jazyku. 99% mojich vyučovacích hodín prebieha v cieľovom jazyku. Študenti konverzujú po anglicky, alebo nemecky už od prvej hodiny. Napriek tomu, že sa so študentmi zameriavam hlavne na konverzáciu, pravidelne precvičujeme aj iné zručnosti ako je čítanie a počúvanie s porozumením a písanie. Lektorskú činnosť vykonávam na živnosť a za svojimi klientmi dochádzam aj do firiem.Referencie

Po niekolko rocnych skusenostiach s lektorkou Radkou,mozem jej pracu hodnotit velmi kladne. Jej jazykove znalosti su velkym prinosom pre jej studentov. Okrem konverzovania v cudzom jazyku, spestruje hodiny aj roznymi hrami,cviceniami a pocuvanim nahravok. Je ochotna sa prisposobit potrebam studenov,co sa tyka osnovy vyucby a aj casu. Myslim si,ze cena za hodiny je prijatelna pre kazdeho. Okrem tychto hodnoteni,je aj kamaratska a vie si vytvorit dobry vztah k studentom.

Patrícia H. - 25.5.2017

S Radkou som velmi spokojna. Hodiny su skutocne cele v anglictine,takže sa clovek rychlejsie uci. Mozem hodnotit len pozitivne.

Hana S. - 9.6.2016


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu