Soňa H.

Soňa H
Účet overený:
nemecký jazyk
Nové Mesto nad Váhom, 91501
Doučuje aj cez skype / internet
7€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede,
80% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Dobrý deň, ponúkam doučovanie nemeckého jazyka pre deti (ZŠ, SŠ) i dospelých (NJ pre opatrovateľky, business) . Mám Štátnu jazykovú skúšku na úrovni C1-C2, pedagogické vzdelanie a 15 r. aktívnej komunikácie v tomto jazyku. Doučím gramatiku aj konverzáciu. Doučujem cez Skype alebo v súkromných priestoroch v NMnV.
Referencie

Dobry deñ, som velmi spokojna s doucovanim, naucila ma za velmi kratky cas ,lepsie povedane len za 6 hodin, dohovorit sa s mojim buducim zamestnancom v nemecku, velmi poohla v rozhovore o mojom CV ale aj o mojom byvalom a buducom zamestnani, som jej velmi vdacna, ked som prsla za ñou vedela som len pozdravit, som jej velmi vdacna a odporucam Sonku vsetkym, co sa potrebuju rycho a kvalitne naucit nemcinu.

Viera B. - 5.4.2018

Úplná spokojnosť! Milý prístup, uvoľnená atmosféra, priateľský vzťah a hlavne výborne odovzdané vedomosti z nemeckého jazyka. Veľmi mi pomohla v rozhovore, ale aj v gramatike. Doučovanie nemeckého jazyka od Sonky určite odporúčam!

Monika O. - 16.11.2016

Sonka je skvela doručovateľka nemeckého jazyka. K žiakovi individuálny prístup podľa potrieb a úrovne jazyka žiaka, pozitívne hodnotím aj časovú flexibilitu. S hodinami som bola veľmi spokojná. Doučovanie určite odporúčam.

Soňa C. - 18.10.2016


Tento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu