Japončina v NitreGabika H.

Gabika Hesková
Účet overený:
japončina
Nitra
Doučuje aj cez skype / internet
11€ - 12€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte, ponúkam vám dlhoročné skúsenosti s výučbou japončiny. Vyštudovala som pedagogický smer, japončinu učím piaty rok v jazykovej škole a šiesty rok doučujem súkromne. Absolvovala som polročný výcvik pre učiteľov japončiny v Japonsku, mám skúsenosti s tlmočníctvom a s kultúrnymi prednáškami o Japonsku. Tempo výučby prispôsobím podľa potreby, okrem tradične používaných učebníc viem poskytnúť veľa vlastného učebného materiálu. Naučím gramatiku, precvičím konverzácie a porozprávam sa o kultúrnych zaujímavostiach.

Od augusta sa chystám na rok do Japonska. Preto, ak máte záujem, naisto sa viem sľúbiť len dovtedy. Plánujem doučovať aj z Japonska, ale nie je to ešte isté.
Môžete ma osobne kontaktovať na mail: gabriela.heskova@gmail.comReferencie

Gabika doucuje nasho 8 rocneho syna. Najskor osobne, v sucastnosti cez videohovor. A ze to nie je jednoduche, o to viac sme jej vdacny za jej trpezlivost, 100% pripravu na hodiny, flexibilitu, pochopenie a vytrvalost. V Japonsku sme stravili takmer 2 roky. Gabika sa svojou povahou a spravanim v mnohom na Japoncov podoba. Predovsetkym v tom dobrom. Je spolahliva, ustretova, uprimna a v samotnom jazyku je na vysokej urovni. Bez vahania ju odporucam ci uz ako ucitelku, prekladatelku, tlmocnicku ci sprievodkynu.

Mirka M. - 12.3.2018


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu