Mário G.

Mário Gašparovič
Účet overený:
matematika v anglickom jazyku, fyzika v anglickom jazyku, chémia v anglickom jazyku, matematika - zš, matematika - sš, matematika, monitor, príprava na monitory, príprava na maturitu, GCSE, IGCSE, scio, SCIO testy
Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice, Poprad, Prešov
Doučuje aj cez skype / internet
15€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
3h priemerná rýchlosť odpovede

Spoľahlivo a kvalitne naučím matematiku na úrovni ZŠ a SŠ a to aj v plynulej angličtine.

Študoval som matematiku na matfyze, Fakulta matematiky, fyziky a informatiky. Matematika a hlavne jej objasňovanie je mojim koníčkom. Rád odovzdávam nadobudnuté vedomosti a vidím ako ľudia rozvíjajú svoje schopnosti a obzory. So svojimi študentami mám veľkú trpezlivosť a na pochopenie danej látky kladiem najväčší dôraz. Bežne doučujem aj študentov, ktorí majú problémy s pozornosťou (dyskalkulia a pod.) a darí sa mi s nimi dosahovať veľmi dobré vysledky. Mám preto pochopenie, ak je niekto úplne stratený v preberanom učive a potrebuje dobrať úplné základy s trpezlivosťou. Na každú hodinu sa vopred pripravujem. Svojim zverencom som ochotný pomôcť s domácou úlohou alebo s problémom, s ktorým sa boria aj mimo dohodnutých hodín, cez telefón alebo WhatsUp. Doučil som cez 200 študentov na písomky, monitory, reparáty, maturity, prijímačky na VŠ, IGCSE, SCIO testy a to s veľmi vysokým percentom úspešnosti. Na výsledkoch svojich študentov si dávam veľmi záležať. Referencie od niektorých študentov nájdete pod profilom.

Pracujem taktiež na projekte, ktorý si kladie za cieľ vytvoriť online učebnicu matematiky pre základné a stredné školy zdarma v zrozumiteľnej forme. Nakoľko takéto niečo na Slovensku chýba, som presvedčený, že to nájde široké uplatnenie medzi študentami aj učiteľmi.

Záverom: ak hľadáte spoľahlivé doučovanie s výsledkami a za rozumnú cenu, ozvite sa mi.Referencie

Odporúčam doučovanie z matematiky. Dcéru výborne pripravil na monitor v 9.ročníku a vďaka nemu dosiahla výsledok 96,3%. V spolupráci budeme určite pikračovať.

Kamila Č. - 14. 6. 2019

Doporučujem Mária na doučovanie z matematiky. Dcére pomohol a pripravil ju výborne na skúšky na bilingválne štúdium. Aj vďaka nemu sme boli prijatý.

Monika U. - 29. 4. 2019

Spolupracu s Mariom odporucam. Vdaka doucovaniu s Mariom si syn vylepsil znamky z matematiky na vysvedceni. Mario sa vie priblizit k "nast rocnym" s tym, ze v priatelskej atmosfere vie svojho ziaka motivovat a zaujat , aj ked sa jedna o nepopularny predmet akym je matematika alebo fyzika , ci chemia. Priebeh doucovania je systematicky a premysleny. A hlavne prinasa pozitivne vysledky.

Veronika I. - 15. 4. 2019

Ahojte,urcite odporucam moju dcerku zacal doucovat uz od konca augusta a stale pokracujeme.Bola trojkarka,hovorim v minulom case nakolko od kedy mame Maja jej vysledky sa tak zmenili,ze pisomne prace ma na dvojku a stvrtocna praca dopadla na 1 s jedinym minusovym bodom do plneho poctu.Nase vyucovanie prebieha cez whatsapp a velmi nam to vyhovuje.Nie je problem cez vikend a na miesto hodiny nema Majo potiahnut aj dalsiu.Sme s ucivom v popredi o dost a tym dcera na hodinach svojou aktivitou vynika.Ideme a pokracujeme dalej.Tak ze sup sup nevahat a kontaktovat.

Linda K. - 26. 11. 2018

Mário zmenil môj prístup a postoj k matematike. Môžem povedať, že sa na hodinách netrápim, ale ma to celkom baví. Verím, že sa dopracujem aj k dvojke na vysvedčení, to je môj cieľ.

Lucia W. - 28. 9. 2018

Parádny pohodový učiteľ. Výborne pripraví na monitor či príjmačky. Vždy sa vám venuje a keď niečomu nechápete perfektne to vysvetlí. Všetko na 100% spolahlivo vysvetlí a pomôže aj cez skype. Inač je veľmi trpezlivý a ambiciózny a veľmi pohodový :)

Dominik C. - 23. 5. 2018

Synovi doučovanie pomáha. Zlepšil si známky, zo školy prináša jednotky. Nielen, že si precvičuje učivo, ktoré preberajú v škole, ale zároveň sa už učí aj učivo dopredu. V prípade potreby nie je problém kontaktovať doučovanie aj mimo dohodnutý termín, čo je pre syna dôležité, keď nerozumie učivo v škole.

P J. - 19. 5. 2018

Super doučovanie s profesionálnym prístupom. Všetko veľmi dobre vysvetlí. Po štyroch hodinách som mal 110% na písomke. Odporúčam!!

Daniel H. - 7. 3. 2018

S doučovaním som spokojná. Po mesiaci si môj syn zlepšil známky z matematiky, dokonca z polročnej písomky dostal 1. Najskôr som si takúto formu doučovania nevedela predstaviť, ale teraz môžem len odporúčať. Máriovi ďakujem za profesionálny a kamarátsky prístup.

Veronika B. - 27. 1. 2018

Obrovská spokojnosť. Syna dokázal zorientovať v matematike a po každom stretnutí je viac motivovaný. Známky sa výrazne zlepšili takmer okamžite. Má výborný systém a individuálny prístup. Mária môžeme skutočne odporučiť.

Ján T. - 21. 1. 2018

Doucovanie sme hľadali zo synovej iniciatívy s cieľom rozšíriť vedomosti z fyziky ZŠ. Po dohode s Máriom začali s matematikou ktorá je základom pre správne pochopenie fyziky čo bolo od doučujuceho výborne odporučenie. Ma zodpovedný prístup s očakávanou spätnou väzbou od rodiča na výsledky v škole, učivo preberajú efektívne , syn je motivovaný posúvať sa ďalej . Ďakujeme

Jana K. - 21. 1. 2018

V prípade, že hľadáte doučovateľa môžem na 100% odporučiť Mária. Je to veľmi sympatický mladý muž, ktorý miluje matematiku. Doučuje môjho 14 ročného syna a som nadmieru spokojná. Je dôsledný, trpezlivý a zodpovedný. Syn sa môže na Mária kedykoľvek obrátiť. A čo je super, syn nosí domov jednotky vďaka Máriovi.

Karolina K. - 12. 12. 2017

Chcela by som poďakovať Máriovi, za doučenie stredoškolského učiva z matematiky. Jeho prístup bol na úrovni a hlavne je veľmi priateľský a ohľaduplný. Čo sa týka prípravy na doučovanie je dôsledný a schopný vysvetliť ktorýkoľvek príklad. Osobne som bola veľmi spokojná, o čom svedčí aj moja známka z písomky.

Veronika Š. - 7. 12. 2017

Veľmi trpezlivý , priateľsky a zodpovedný vždy pripravený na hodinu. Po hodinách doučovania s p . Máriom sa nám dostavili aj výsledky Dcerka dostala z matematiky z písomiek 3 x jednotku s hviezdičkou za sebou . My sme maximálne spokojný a vrelo odporúčam :)

Ľudmila M. - 25. 11. 2017

Dakujeme Mariovi, pomohol synovi s matematikou. Velmi seriozny pristup. Rychlo zareagoval na moju poziadavku a doucovanie zacalo hned na druhy den. Syn porozumel jeho sposobu ucenia.

Alena K. - 20. 11. 2017

S prácou doucovatela sme boli veľmi spokojný, super prístup z perfektným vysvetlením učiva. Syn po piatich hodinách doniesol domov jednotku. Ďakujeme

Branislav V. - 30. 9. 2017

4 dni pred reparátom sme sa skontaktovali s prosbou o doučovanie, všetko prebehlo na parádu, super prístup aj ochota, velké vďaka za to, že som spravil reparát!

Martin T. - 7. 9. 2017

I would like to Thank to Mário for my son Tomás. We lived many years abroad ,but we decided to go back to Slovakia where Tomáš start at SZŠ in Levoca .Tomas did not past mathematics .Thanks to Mário ,Tomáš he past examination to 3. Mário he person very willing and flexible and very patient. I can to recommend every one who need some help . Thanks to you Mário ,

Jana F. - 4. 9. 2017

Oceňujem Majov prístup k doučovanium, ochotu pomôcť, vytrvalosť a dôslednosť. Veľmi pekné výsledky v krátkom čase. Ďakujem.

Darina J. - 30. 8. 2017

Doporučujem :) skvelý doučovateľ a super človek... naojza naučí a vysvetlí... Naučil ma matematiku z celého roka takmer 10 učív strednej školy za menej ako dva týždne... Dneska som akurát spravil reparát čiže... :D :)

Dušan H. - 25. 8. 2017

Najlepší doučovateľ v Bratislave :-D Reparát z matematiky zvládnutý za menej než mesiac doučovania s Máriom. Ak som niečomu nechápal, tak nebol problém s vysvetlením aj mimo dohodnutých hodín.Určite odporúčam všetkým čo majú nejaký problém s matematikou alebo potrebujú pomôcť s prípravou na test, reparát alebo prijímačky. Mário je veľmi trpezlivý a snaží sa vysvetliť učivo čo najjednoduchšie.

Dávid P. - 24. 8. 2017

Určite odporúčam. Mňa doučoval na reparát veľká spokojnosť s prístupom dáva si záležať na tom aby to študent pochopil a vedel.

Tomáš G. - 24. 8. 2017

Doučovateľa odporúčam.Látku sa snaží vysvetliť do hĺbky,aby žiak čo najlepšie pochopil.Poslednú písomku z matematiky som napísala na dvojku a to som mala predtým za päť.

Barbora B. - 22. 6. 2017

Flexibilný prístup, prispôsobivý, trpezlivý, snaha naučiť učivo, vidno, že ho práca baví. Odporúčam

Erika K. - 17. 6. 2017

Určite odporúčam, Mário je veľmi spolahlivý a priateľský, vie sa prispôsobiť podmienkam žiaka, učivo vie podať zaujímavou formou, navyše je ochotný sa prispôsobiť aj časovo.

Monika - 22. 3. 2017

Určite odporúčam, takto si predstavujem moderné doučovanie. Sme veľmi spokojní. Ak budeme v budúcnosti potrebovať doučovanie, určite sa ako na prvého obrátime znova na neho.

Erika H. - 14. 3. 2017

Veľmi trpezlivý a pokojný človek.Môjmu 12 ročnému synovi s dyskalkuliou veľmi pomáha pri chápaní matematiky,Učivo preberajú postupne od základov, tak aby to pochopil a porozumel tomu aj človek s poruchami učenia.Oceňujem.jeho zodpovedný prístup a ochotu prispôsobiť sa našim potrebám.Môžem len odporúčať.

Dušana Š. - 2. 3. 2017

Profesionálny prístup, vysvetlenie učiva do hĺbky, ochota. Mário je vždy pripravený na doučovanie. Poradil mi aj v iných oblastiach. Je veľmi ochotný mi poradiť aj mimo doučovania.

Lenka - 17. 2. 2017

Maximálna spokojnosť. Moja dcéra Natália dosiahla vynikajúce výsledky na prijímačkách na strednú školu.

Drahomíra H. - 6. 10. 2016

Velmi profesionálny prístup. Vrelo odporúčam všetkým, môjmu synovi to velmi pomohlo.

Sylvia T. - 20. 9. 2016

Výborný prístup, Veľmi pokojný človek. Behom 2 týždňov som dal reparát na najlepšiu známku čo šlo. Veľmi dobrý výber miest na doučovanie. Mário sa vedel prispôsobiť rýchlosti žiakovi aj keď nás tam bolo viacej. Za menšie peniaze vysoká kvalita doučovania. Vrelo odporúčam.

Richard R. - 16. 9. 2016

Doučoval matematiku 14-roč.syna cez prázdniny na reparat.Za 2 mesiace prebrali celoročné učivo .Mário je priateľský, trpezlivý,zodpovedný-možem ho odporučiť.Syn reparát urobil.

Šaghyova A. - 13. 9. 2016

Mario doucoval mojho 12 rocneho syna pocas prazdnin na reparat z matematiky. Syn skusku spravil a to vdaka trpezlivosti, odbornosti a preciznosti svojho doucovatela. Maria mozem zodpovedne odporucit.

Patricia J. - 12. 9. 2016

dobre nauci & vysvetli, trpezlivy so zmyslom pre humor, berie doucovanie vazne

Zlat K. - 11. 9. 2016

Určite odporučam doučovanie od Maria som maximalne spokojný.

Rene T. - 1. 9. 2016

Mario is an excellent tutor. Our daughter was recently diagosed with dyscalculia, a problem with maths. She had 5 days intensive tuition with Mario and, as a result of his easy to understand explanation and patience, Mollie passed her end of term maths examination, which she had to resit in order to graduate to the next year. I would reccomend Mario whole heartedly, and on behalf of all of us would say thank you very much.

Helen N. - 12. 7. 2016

Po Majovej hodine tomu budeš rozumieť určite viac ako pred tým. Netráp sa s tým doma radšej skoč na pár hodín určite to stojí za to :)

Peterito V. - 27. 6. 2016

Dakujeme za skvely pristup. Som maximalne spokojna. ODPORUCAM !!!

Bea Z. - 27. 6. 2016

Profesionálny prístup. Kľudný človek. Mňa doučoval na prijímačky, bol som veľmi spokojný. Kvalitné doučovanie za menej peňazí. Odporúčam.

21. 6. 2016

Spolahlive doucovanie odporucam

- 18. 6. 2016

Určite odporúčam, učivo vysvetlí do hĺbky, dáva si záležať aby ho študent pochopil a vedel poriadne. Taktiež veľmi oceňujem ochotu dohodnúť sa na čase doučovania, nikdy s tým nebol problém :)

Simona P. - 17. 6. 2016

Kvalitné doučovanie, vždy som na hodinu matematiky na 100% pripravená a doma už ani príklady rátať nemusím lebo na doučovaní to všetko spolachlivo a dôkladne prejdeme :)

Veronika D. - 15. 6. 2016


Kontaktný formulárNapísať referenciu