Mário G.

Mário Gašparovič
Účet overený:
 matematika v anglickom jazyku, fyzika v anglickom jazyku, chémia v anglickom jazyku, matematika - zš, matematika - sš, matematika, monitor, príprava na monitory, príprava na maturitu, GCSE, IGCSE, účtovníctvo
  Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Prešov, Košice
 811 02 (Bratislava)
  12€ - 12€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  doučuje aj skupiny
  100% zodpovedaných správ
  1h priemerná rýchlosť odpovede

Prvá hodina zdarma. Spoľahlivo a kvalitne naučím matematiku na úrovni ZŠ a SŠ a to aj v plynulej angličtine.

Od septembra nastupujem na FMFI UK, odbor všeobecná matematika. Matematika a hlavne jej objasňovanie je mojim koníčkom. Rád odovzdávam nadobudnuté vedomosti a vidím ako ľudia rozvíjajú svoje schopnosti a obzory. So svojimi študentami mám veľkú trpezlivosť a na pochopenie danej látky kladiem najväčší dôraz. Bežne doučujem aj študentov, ktorí majú problémy s pozornosťou (dyskalkulia a pod.) a darí sa mi s nimi dosahovať veľmi dobré vysledky. Mám preto pochopenie, ak je niekto úplne stratený v preberanom učive a potrebuje dobrať úplné základy s trpezlivosťou. Na každú hodinu sa vopred pripravujem. Svojim zverencom som častokrát ochotný pomôcť s domácou úlohou alebo s problémom, s ktorým sa boria aj mimo dohodnutých hodín, cez telefón alebo WhatsUp. Doučil som už niekoľko desiatok ľudí na písomky, monitory, reparáty, maturity, prijímačky na VŠ, IGCSE testy, vždy s požadovaným výsledkom, čo prakticky znamená že všetci moji študenti urobili reparáty a všetkých vzali na zvolenú VŠ - niektorí z nich uviedli referencie nižšie.

Pracujem taktiež na projekte, ktorý si kladie za cieľ vytvoriť online učebnicu matematiky pre základné a stredné školy zdarma v zrozumiteľnej forme. Pretože takéto niečo na Slovensku chýba a som presvedčený, že to nájde široké uplatnenie medzi študentami aj učiteľmi.

Záverom: ak hľadáte spoľahlivé doučovanie s výsledkami za rozumnú cenu, neváhajte sa mi ozvať.
Prvú skúšobnú hodinu máte zdarma.Referencie

Doučovateľa odporúčam.Látku sa snaží vysvetliť do hĺbky,aby žiak čo najlepšie pochopil.Poslednú písomku z matematiky som napísala na dvojku a to som mala predtým za päť.

Barbora B. - 22.6.2017

Flexibilný prístup, prispôsobivý, trpezlivý, snaha naučiť učivo, vidno, že ho práca baví. Odporúčam

Erika K. - 17.6.2017

Určite odporúčam, Mário je veľmi spolahlivý a priateľský, vie sa prispôsobiť podmienkam žiaka, učivo vie podať zaujímavou formou, navyše je ochotný sa prispôsobiť aj časovo.

Monika - 22.3.2017

Určite odporúčam, takto si predstavujem moderné doučovanie. Sme veľmi spokojní. Ak budeme v budúcnosti potrebovať doučovanie, určite sa ako na prvého obrátime znova na neho.

Erika H. - 14.3.2017

Veľmi trpezlivý a pokojný človek.Môjmu 12 ročnému synovi s dyskalkuliou veľmi pomáha pri chápaní matematiky,Učivo preberajú postupne od základov, tak aby to pochopil a porozumel tomu aj človek s poruchami učenia.Oceňujem.jeho zodpovedný prístup a ochotu prispôsobiť sa našim potrebám.Môžem len odporúčať.

Dušana Š. - 2.3.2017

Profesionálny prístup, vysvetlenie učiva do hĺbky, ochota. Mário je vždy pripravený na doučovanie. Poradil mi aj v iných oblastiach. Je veľmi ochotný mi poradiť aj mimo doučovania.

Lenka - 17.2.2017

Maximálna spokojnosť. Moja dcéra Natália dosiahla vynikajúce výsledky na prijímačkách na strednú školu.

Drahomíra H. - 6.10.2016

Velmi profesionálny prístup. Vrelo odporúčam všetkým, môjmu synovi to velmi pomohlo.

Sylvia T. - 20.9.2016

Výborný prístup, Veľmi pokojný človek. Behom 2 týždňov som dal reparát na najlepšiu známku čo šlo. Veľmi dobrý výber miest na doučovanie. Mário sa vedel prispôsobiť rýchlosti žiakovi aj keď nás tam bolo viacej. Za menšie peniaze vysoká kvalita doučovania. Vrelo odporúčam.

Richard R. - 16.9.2016

Doučoval matematiku 14-roč.syna cez prázdniny na reparat.Za 2 mesiace prebrali celoročné učivo .Mário je priateľský, trpezlivý,zodpovedný-možem ho odporučiť.Syn reparát urobil.

Šaghyova A. - 13.9.2016

Mario doucoval mojho 12 rocneho syna pocas prazdnin na reparat z matematiky. Syn skusku spravil a to vdaka trpezlivosti, odbornosti a preciznosti svojho doucovatela. Maria mozem zodpovedne odporucit.

Patricia J. - 12.9.2016

dobre nauci & vysvetli, trpezlivy so zmyslom pre humor, berie doucovanie vazne

Zlat K. - 11.9.2016

Určite odporučam doučovanie od Maria som maximalne spokojný.

Rene T. - 1.9.2016

Mario is an excellent tutor. Our daughter was recently diagosed with dyscalculia, a problem with maths. She had 5 days intensive tuition with Mario and, as a result of his easy to understand explanation and patience, Mollie passed her end of term maths examination, which she had to resit in order to graduate to the next year. I would reccomend Mario whole heartedly, and on behalf of all of us would say thank you very much.

Helen N. - 12.7.2016

Po Majovej hodine tomu budeš rozumieť určite viac ako pred tým. Netráp sa s tým doma radšej skoč na pár hodín určite to stojí za to :)

Peterito V. - 27.6.2016

Dakujeme za skvely pristup. Som maximalne spokojna. ODPORUCAM !!!

Bea Z. - 27.6.2016

Profesionálny prístup. Kľudný človek. Mňa doučoval na prijímačky, bol som veľmi spokojný. Kvalitné doučovanie za menej peňazí. Odporúčam.

Adrián N. - 21.6.2016

Spolahlive doucovanie odporucam

- 18.6.2016

Určite odporúčam, učivo vysvetlí do hĺbky, dáva si záležať aby ho študent pochopil a vedel poriadne. Taktiež veľmi oceňujem ochotu dohodnúť sa na čase doučovania, nikdy s tým nebol problém :)

Simona P. - 17.6.2016

Kvalitné doučovanie, vždy som na hodinu matematiky na 100% pripravená a doma už ani príklady rátať nemusím lebo na doučovaní to všetko spolachlivo a dôkladne prejdeme :)

Veronika D. - 15.6.2016


Kontaktný formulár


Napísať referenciu