Aj ty môžeš skvele hovoriť anglicky i rusky !Zuzana Š.

Zuzana Škorvanková
Účet overený:
anglický jazyk, anglický jazyk - začiatočník, anglický jazyk - príprava na maturitu, anglický jazyk - komunikácia, anglický jazyk - mierne pokročilý, angličtina, ruština, ruský jazyk, ruský jazyk - začiatočník, ruský jazyk - mierne pokročilý, ruský jazyk - príprava na maturitu
Kysucké Nove Mesto, Čadca, Žilina, 02335, 01008
Doučuje aj cez skype / internet
7€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
dochádza za študentom
80% zodpovedaných správ
3h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte,
volám sa Zuzka, mám 22 rokov a som študentkou učiteľstva anglického a ruského jazyka na UMB v BB a absolventkou bilingválneho gymnázia v CA. Som veľmi komunikatívna, rada čítam, milujem deti, fotografovanie a prírodu. Z AJ mám malú odbornú štátnicu. Z RJ dosahujem úroveň B2, absovovala som aj 2- mesačné štúdium RJ na Puškinovom inštitúte v Moskve.
Doučujem už takmer 3 roky. Zameriavam sa hlavne na doučovanie detí, s ktorými mám bohaté skúsenosti, na začiatočníkov a prípravu na maturitu či prijímacie skúšky, ale viem pomôcť aj (s) iným. Spôsob, priebeh, miesto a cenu výučby si dohodneme. Ak máte ďalšie otázky, ozvite sa mi, teším sa na Vás.

Cena 1žiak/ 60min. SKYPE 9€, v Žiline 10€
Cena 1žiak/ 45min. SKYPE 7€Referencie

Ak Vám učenie robí problémy a túžite potom aby sa to zmenilo, skúste Zuzkine metódy a okamžite pochopíte, že i doučovanie môže byť hrou

Danka B. - 3.12.2017

Prikláňam sa k predchádzajúcej referencii.So Zuzkou spolupracujeme zhruba pol roka.Doučuje nasu dcéru angličtinu.Jej priprava je naozaj dôkladná. K práci pristupuje zodpovedne a čo my ocenujeme,má k nasej dcere pekný vztah.Takze sa na doucovanie vzdy tesi. Urcite ju doporucujeme.

Michaela V. - 27.2.2017

Zuzka je velmi mila, ustretova a priatelska. Doucuje mojho syna anglicky jazyk uz priblizne 1 rok. Syn vdaka jej skvelo odvedenej praci dosahuje v skole vyborne vysledky. S jej pracou sme velmi spokojni, na doucovanie je vzdy pripravena na 100 percent, ma velmi pozitivny vztah k detom. Ako doucovatelku ju urcite odporucam.

Katarína K. - 13.2.2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu