Kristína N.

Kristína Nováková
Účet overený:
anglický jazyk, slovak for foreigners
Piešťany, 92101
Doučuje aj cez skype / internet
12€ - 14€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
20h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte, som skúsená mladá lektorka a hľadám vedomosti chtivých študentov všetkých vekových kategórií. :) Som majiteľkou diplomu z odboru prekladateľstvo - tlmočníctvo a momentálne píšem dizertačnú prácu z ruskej frazeológie. Angličtinu učím viac ako 6 rokov a mám si čo povedať so začiatočníkmi aj pokročilými. Ak som pre Vás "od ruky", žiaden problém. Vyučujem aj cez Skype.
Hi guys! For all of you who don't speak Slovak but really want to or need to I am the right choice. I have over six years' experience in teaching Slovak and I'm ready to help you. :) So don't hesitate and contact me.Referencie

S doucovanim s Kristinou som spokojny a vrele odporucam..prijemny a prirodzeny pristup,skusena a tiez trpezliva..

Peter Z. - 3.1.2017

I have been improving my Slovak with Kristína over Skype for several months now and I am very happy with my progress. She always teaches in an enthusiastic and communicative way, whilst being able to explain grammatical concepts or vocabulary in context. I enjoy my conversation lessons with her very much and I recommend anyone hoping to practise their Slovak to speak with her.

S E. - 1.10.2016

S formou doucovania som velmi spokojny - vrele odporucam. S Kristinou mam doucovanie formou skype-u nakolko som casovo vytazeny. Ochota a jazykove znalosti su na vysokej urovni co je pre mne velmi dolezite.

Michal G. - 9.8.2016


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu