Španielčina - native speaker - celé SlovenskoAngel M.

Angel Miguel
Účet overený:
španielsky jazyk, skype, španielsky jazyk - konverzácie, španielsky jazyk - business, španielsky jazyk - začiatočník, španielsky jazyk - pokročilý, španielsky jazyk - mierne pokročilý, španielčina
Topoľčany, Nitra, Banská Bystrica, Bratislava, Trnava,, Košice, Trenčín
Doučuje aj cez skype / internet
12€ - 12€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
24h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj, volám sa Angel, som profesionálny lektor španielskeho jazyka a výučbe/doučovaniu španielčiny sa venujem už od roku 2011. Vlastním jazykovú školu Español tu Pasión v Topoľčanoch. Ponúkam Vám:

- individuálne a skupinové hodiny u mňa v škole v Topoľčanoch v Biznis Centre
- online doučovanie cez Skype, Hangouts
- výučbu vo firmách
- prípravu na maturitu, pracovný pohovor, cestu do zahraničia

Osobné aj online hodiny sú interaktívne, zamerané na konverzáciu. Na hodinách používam vlastné originálne materiály, ktoré si sám pripravujem.

Učím všetky vekové skupiny (detičky, mládež, dospelí) a všetky jazykové úrovne (od začiatočníkov po konverzácie).

Španielčina nie je len môj rodný jazyk, ale je to zároveň aj moja vášeň. Presne tak, ako sa volá moja škola Español tu Pasión – Španielčina tvoja vášeň.Referencie

Skvely ucitel, s vybornym pristupom a metodami. Vzdy dobre naladeny a pripraveny, materialy su kvalitne spracovane. Po hodine si vzdy pamatam slovicka a je super ze sa mi spajaju vzdy s nejakou temou ktoru sme preberali. 100%ne odporucam, som spokojna.

Petra S. - 7. 3. 2020

Miquel Angel je skvely ucitel. Uci moje dcery cez skype a musim povedat, ze vdaka jeho metodam hravou formou si deti “bezbolestne” pamataju. Navyse je to velmi prijemny clovek. 10 bodov z 10 👍

Monika M. - 7. 3. 2020

K Miguelovi chodím do skupinového kurzu od septembra. Za 8 mesiacov som sa s ním naučila plynulo rozprávať po španielsky. Super forma výuky, dôraz na konverzáciu, výborný prístup lektora. Dominika Smolinská

Angel M. - 22. 5. 2019

Hodiny s Angelom sú úplne iné ako tradičné hodiny cudzieho jazyka. Vždy je skvele naladený a plný energie. Páči sa mi, že na hodinách veľa konverzujeme a vždy sa učíme zaujímavé veci o kultúre, geografii, zvykoch španielsky hovoriacich krajín. Všetkým ho srdečne odporúčam!

Maria - 4. 5. 2019

Angel je vynikajúci učiteľ. Páči sa mi, že mi nevnucuje učiteľské praktiky a absolútne rešpektuje moje požiadavky na štýl výučby. Je flexibilný voči potrebám žiaka, rozpráva zreteľne je veľmi sympatický a pozitívny. Aj touto formou sa mu chcem poďakovať.

Andrea W. - 21. 3. 2019

Najlepšie hodiny španielčiny, aké som kedy absolvovala!!! Mala som viacerých učiteľov španielčiny, ale Miguel je absolútne najlepší. Vrelo odporúčam začiatočníkom, pokročilým, ale aj tým, ktorí chcú len konverzovať. Hodiny sú živé, dynamické a vedené čiste v španielskom jazyku. S Miguelom sa naozaj naučí po španielsky aj ten čo si myslí, že na jazyky nemá talent.

Zuzana K. - 23. 12. 2018

Po pár skype hodinách s Miguelom som bola schopná viesť konverzáciu na začiatočníckej úrovni s rodenými Španielmi/Latinmi. Hodiny sú nastavené presne podľa požiadaviek študenta s vysokou profesionalitou výučby. Som si istá, že za takú krátku dobu by som sa v žiadnej jazykovej škole nenaučila viac. Vrelo odporúčam!

Kristína M. - 4. 10. 2018

S Miguelom sa učím španielčinu už niekoľko mesiacov a môžem povedať, že lepšieho a rozhľadenejšieho lektora som ešte nemal, a to som chodil na veľa kurzov a mal som veľa lektorov. Hodiny sú prispôsobené požiadavkám a potrebám. Vždy je super pripravený a dobre naladený. Odporúčam!

Milan P. - 27. 9. 2018

Som veľmi spokojná, ďakujem :)

Natália K. - 26. 6. 2017

S Miguelom mám výučbu viac ako 2 roky. Hodiny hodnotím viac ako pozitívne: - profesionálny prístup - efektívne vyučovanie - neskutočný rozhľad, niekedy nestihneme prebrať plánovanú tému :). Odporúčam!

Katarina K. - 2. 3. 2017

Angel už tretí školský rok učí moju dcéru, ktorá chodí na 8 ročné gymnázium. Hodiny s ním má veľmi rada a vždy sa na ne teší. Učia sa hravou formou a vďaka nemu hovorí plynule po španielsky. Veľmi si ceníme jeho prístup a dôslednosť.

Veronika Š. - 26. 11. 2016

Angel je výborný učiteľ. Pomohol mi zlepšiť sa v gramatike a prekonať bariéru pri konverzácii. Určite ho odporúčam všetkým, ktorí majú záujem o tento krásny jazyk. Len tak ďalej amigo :)

Jozef M. - 20. 10. 2016

Miguel učí môjho 5 ročného syna. Sme velmi, velmi spokojny. Leo sa na hodiny s Muguelom vždy velmi teší.

Beata B. - 12. 10. 2016

Je to super ucitel. Minuly skolsky rok ma pripravoval na maturitu a zmaturovala som na jednotku :) Gracias Angel.

Veronika B. - 6. 10. 2016

Angel je výborný lektor. Vtipný, vždy dokonale pripravený na hodiny. Konverzácie s ním sú ozaj super :). Vrelo odporúčam. Simča

Simona D. - 5. 10. 2016

Vysoky stupen profesionality.

Katarina K. - 1. 4. 2015


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu