Paula I.

Paula Italy
Účet overený:
 francúzsky jazyk, anglický jazyk
  Bratislava
 821 09 (Bratislava)
  11€ - 15€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  doučuje aj skupiny
  80% zodpovedaných správ
  6h priemerná rýchlosť odpovede

Dve absolventky vysokych skol v Kanade a v Belgicku ponukaju doucovanie anglickeho a francuzskeho jazyka formou osobnych stretnuti v Ruzinove.
Mozete si vybrat doucovanie s native speakrom (ANGLICTINA/ FRANCUZSTINA) alebo so mnou "bilingual" (FRANCUZSTINA/SLOVENCINA)

Ponukame individualny pristup, doucovanie je zalozene na konverzaciach pre rychle zlepsenie urovne jazyka.

+ ponukame doucovanie anglickej a francuzskej odbornej terminologie v oblastiach pravo, psychologia a vzdelavanieReferencie

Maud je velmi ochotna, priatelska, otvorena a ma maximalne individualny pristup. Hodiny prisposobuje potrebam studentov tak, aby ich posuvali, no zaroven bavili. Jednoznacne odporucam.

Sasa - 16.10.2017

Moje najlepsie rozhodnutie ake som urobila bolo ozvat sa Paule :) Anglictina s Maud je nad moje ocakavania. Laskavy a priatelsky pristup, ktory vladne na hodinach som uz dlho nezazila. Strach z rozpravania pri Maud nepoznam :) sice nie som v anglictine najlepsia s Maud ma velmi bavi a rada sa na nu pripravujem. Taktiez odporucam vyuzit aj crossfit, ktory je skvelym doplnkom k doucovaniu :)

Barbora V. - 5.10.2017

Francuzstinu s Paulom veľmi odporúčam :) po profesionálnej ako aj po ľudskej stránke.S Paulou sa učím francuzstinu od februára a som s ňou osobne veľmi spokojná, predtým som sa neucila francuzstinu, a keď sa občas bojím hovoriť francúzsky,či to správne vyslovim,tak má Paula vždy povzbudí, aby som sa nebála hovoriť a doveruje mi, že to dam. Verím tomu,že v tom nie som sama, a taký kamarátsky, profesionálny prístup má aj k ostatným svojim žiakom :) a vidno, že Paula pristupuje k praci seriózne a má záujem, aby som ako jej žiacka vedela hovoriť plynulo po francúzsky :)

Zuzana B. - 18.9.2017

Maud je neskutočne milá a zábavná osoba, je len veľmi málo učiteľov, ktorí dokážu byť kamarátskí, zábavní a zároveň prísni. Tešíma, že som si našla nielen výbornú učiteľku angličtiny, ale aj kamarátku, ktorá vie i ľudsky veľmi dobre poradiť a snaží sa pomáhať s čímkoľvek. Nikdy by som neverila, že sa s mojou úrovňou angličtiny dokážem bezprolémov porozprávať naozaj o všetkom. Veľmi obe odporúčam, i Paulu, s ktorou som mala dve hodiny, tiež veľmi milá a kamarátska a perfektne mi vysvetlila gramatiku, v ktorej som mala stále chaos. Perfejtné je tiež však to, že hodiny nie sú nudné a baby stále využívajú a hľadajú nové formy vedenia hodín. Veľka vďaka vám patrí!

Tamara J. - 17.9.2017

Na hodinu angličtiny s Maud sa vždy teším. Je fakt super. Hodina je zábavná, s priateľským prístupom ale zároveň profesionálna. Všíma si aká forma výučby mi najviac vyhovuje a aj podľa toho pripraví hodinu. Naozaj môžem len odporučiť. Lepšiu učiteľku angličtiny ako Maud som nemala :)

Alžbeta H. - 11.9.2017

Francúzština s Paulou je super. Najlepšie vysvetlí jazyk ten, čo ho aj používa v reálnom živote - vysvetlila mi veľa fráz a hovorových slovíčok na konkrétnych situáciách, pri ktorých sme sa spolu nasmiali, ale vďaka tomu si ich doteraz pamätám. Hodiny sme prerozprávali o všetkom možnom, a popri tom mi vysvetlila jednoducho gramatiku. Jednoznačne odporúčam :)

Zuzana D. - 11.9.2017

Angličtinu s Maud odporúčam. Maud sa prispôsobí na Vašu úroveň jazyka, ale zase Vás donúti sa učiť a ťahá Vás dopredu. Na začiatku som nechcela rozprávať, nemala slovnú zásobu, mala som blok rozprávať....Vďaka Maud sa mi podarilo uspieť na pracovnom pohovore a mám novú prácu. Naučila ma správne písať emaily a jasne sa vyjadrovať. Vie vysvetliť gramatiku tak jednoducho a logicky, že si to aj zapamätám. V angličtine budem určite pokračovať. Veľká vďaka Maud :)

Zuzana D. - 11.9.2017

Hodiny francúzštiny s Paulou môžem len odporučiť - sú profesionálne, zároveň zábavné a plné konverzácie. Na každú hodinu sa teším -každá hodina ma posunie ďalej - čo ma motivuje v ďalšom štúdiu. Za mňa 5 *

Katarina - 11.9.2017

Maud je mojou ucitelkou anglictiny 6 mesiacov. Pocas tohto obdobia sa moje vedomosti anglictiny velmi zlepsili. Maud je "native speaker", co povazujem za velku vyhodu. Ocenujem tiez jej zodpovedny pristup k priprave uciva. Hodiny su vedene na profesionalnej urovni a zaroven v priatelskej atmosfere. Maud je TOP ucitel a nemozem jej dat ine hodnotenie ako 5*.

Jan K. - 8.9.2017

Vrelo odporucam doucovanie Francuzstiny s Paulou. Hodiny su vedene interaktivne, profesionalne, prisposobene podla urovne a poziadavkam ziaka. Velmi ocenujem jej niekolko rocne skusenosti a ako z mala lektorov ju pokladam za "native speakra" s vyhodou ovladania slovenciny. Hodiny su vedene v priatelskej atmosfere obohatene o zaujimave informacie, temy, ktore v ziadnej ucebnici nenajdete. Vie skvelo nadchnut cloveka a na kazdu novu hodinu sa tesim... Vrelo odporucam. 5*

Pavol K. - 8.9.2017

Využívam doučovanie angličtiny s Maud z Kanady už niekoľko týždňov a môžem jej služby jedine odporučiť! Skvelý a priateľský prístup, vyberá témy, ktoré zaujímajú priamo mňa a jednoducho vidno, že je skúsená a rozumie sa tomu, čo robí. Native akcent je samo sebou. Za mňa 5*.

Monika P. - 8.9.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu