Kristina F.

Kristina Ferencova
Účet overený:
chemia- sš, biológia - sš, angličtina - konverzácia, anglický jazyk, francúzsky jazyk - začiatočník
Bratislava, 811 01
Doučuje aj cez skype / internet
8€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
60% zodpovedaných správ
5h priemerná rýchlosť odpovede

Momentálne študujem imunologiu na University of Glasgow v Škótsku. 15 rokov som žila v Kanade a chodila som na bilingválne gymnázium v Bratislave. Ponúkam doučovanie angličtiny na všetkých úrovniach a rada pomôžem aj s biológiou alebo chémiou.Referencie

Na doučovanie s Kristínou sa vždy teším. To je pre mňa ako človeka, ktorého školský systém naučil ako nemať rád učenie sa, obzvlášť dôležité. Dokonca sa ukázalo, že učiť sa pozitívne naladený robí proces učenia sa efektívnejším. Mám pocit, že keby som mal učiteľku ako je Kristína aspoň počas strednej školy, vedel by som teraz po anglicky oveľa lepšie. Takže som s ňou veľmi spokojný a určite ju odporúčam :)

Pavol R. - 20.3.2017

Nemohla som natrafiť na lepšiu doučovateľku anglického jazyka ako je Kristína. Jej hodiny sú vždy v priateľskej a pozitívnej atmosfére. Na jej hodinách konverzácií mám skôr pocit, že si môžeme príjemne pokecať v angličtine a ani si neuvedomujem, že sa vlastne učím. Má vždy pripravené materiály a prispôsobí sa úrovni študenta. Kristínina trpezlivosť pri počúvaní, či opravovaní chýb a jej schopnosť pýtať sa a rozprávať na akúkoľvek tému, ma stále posúvajú ďalej. Kristína mi výrazne pomohla prekonať bariéru rozprávať anglicky. Určite odporúčam :)

Rudová A. - 12.3.2017


Tento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu