Veronika S.

Veronika Sovičová
Účet overený:
 anglický jazyk, španielsky jazyk, matematika, matematika - zš, matematika - sš, matematika v anglickom jazyku, matematická analýza
  Leopoldov
 920 41 (Leopoldov)
  8€ - 10€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  60% zodpovedaných správ
  1h priemerná rýchlosť odpovede

................................................................Momentálne nedoučujemReferencie

Referenciu nenapisem, Lebo potom by vsetci chceli mat taku doucovatelku))

Milan T. - 14.8.2017

Vrelo odporúčam. Veľmi sa mi páči spôsob výučby u Veroniky. Z jej hodín mám radosť, a nie stres. Vie ma povzbudiť, namotivovať. Je spoľahlivá, ústretová. Veľmi mi vyhovujú hodiny cez skype- a to som ani nečakala.

Ivana A. - 18.5.2017

Veľmi si hodiny s Veronikou chválim. Všetko mi dokáže vysvetliť, vidno, že sa španielčine rozumie. Vždy sa na jej hodiny teším, pretože má zmysel pre humor a vymýšľa pre mňa kreatívne aktivity.

Nasťa K. - 12.5.2017

Najprv som sa bál, ako to bude prebiehať. Nakoniec som bol milo prekvapený. Na hodinu bola pripravená a chronologický sme si prešli celú lekciu. Prispôbila sa mojim požiadavkám aby sme vo výsledku boli obaja spokojný.

Pierre - 9.5.2017

Pred hodinami cez skype som mala najskôr výhrady ale teraz vidím, že je to naozaj super vynález. S hodinami som veľmi spokojná, vidím , že robím pokroky. Určite odporúčam.

Daniela P. - 9.5.2017

Talentove skusky na Obchodnu akademiu /bilingvalne studium-anglicke/ moja neter s Veronikinou pripravou zvladla bravurne a bola prijata..obrovska spokojnost...profesionalny pristup..vyborne vedomosti...vrelo doporucujeme

Hanka J. - 9.5.2017

Výborne ma pripravila na maturitu, ochotná, veľmi príjemná komunikácia. Na hodinu bola vždy pripravená a hodiny ma bavili, pretože neboli stereotypné. Vysoká spokojnosť.

Lucia F. - 9.5.2017

Príjemné vystupovanie, vynikajúci prístup, kvalitná pripravenosť na hodinu, prispôsobí sa požiadavkám študenta.

Jana S. - 9.5.2017


Tento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu