Komunikovať bez zábran? (angličtina, španielčina)Veronika S.

Veronika Sovičová
Účet overený:
anglický jazyk, španielsky jazyk, matematika, matematika - zš, matematika - sš, matematika v anglickom jazyku, matematická analýza
Leopoldov, 92041
Doučuje aj cez skype / internet
8€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
doučuje aj skupiny
60% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Chcete sa naučiť cudzí jazyk zábavnou formou s dôrazom na komunikáciu?

Som študentkou Univerzity Karlovej v Prahe a doučovaniu sa aktívne venujem už 6 rokov. Oba jazyky ovládam na úrovni C1 a vlastním certifkáty CAE a DELE na tejto úrovni. Mám skúsenosti s doučovaním súkromne či vo firmách, jednotlivo aj v malých skupinkách, osobne alebo cez skype.

Ponukám doučovanie anglického a španielskeho jazyka pre všetky vekové kategórie, od začiatočníkov až po pokročilých. Na hodinách sa snažím študentovi čo najviac prispôsobiť, aby náplň hodiny odrážala jeho predstavy a potreby. Hodiny prebiehajú v priateľskej, uvoľnenej atmosfére. Zameriavame sa predovšetkým na aktívne používanie jazyka a schopnosť komunikovať už od prvých chvíľ. Ak sa samozrejme chcete zamerať na inú oblasť jazyka (písomnú formu), pripraviť na jazykové skúšky (FCE, CAE), či pomôcť pri príprave na maturitnú skúšku, budem veľmi rada ak sa na mňa obrátite :) Všetky potrebné materiály poskytnem.

Ďalej ponúkam doučovanie matematiky a rada Vás pripravím na maturitnú skúšku či iné testovania (SCIO, SAT)

Veľmi sa teším na Vás a našu spoluprácu! :)Referencie

Referenciu nenapisem, Lebo potom by vsetci chceli mat taku doucovatelku))

Milan T. - 14.8.2017

Vrelo odporúčam. Veľmi sa mi páči spôsob výučby u Veroniky. Z jej hodín mám radosť, a nie stres. Vie ma povzbudiť, namotivovať. Je spoľahlivá, ústretová. Veľmi mi vyhovujú hodiny cez skype- a to som ani nečakala.

Ivana A. - 18.5.2017

Veľmi si hodiny s Veronikou chválim. Všetko mi dokáže vysvetliť, vidno, že sa španielčine rozumie. Vždy sa na jej hodiny teším, pretože má zmysel pre humor a vymýšľa pre mňa kreatívne aktivity.

Nasťa K. - 12.5.2017

Najprv som sa bál, ako to bude prebiehať. Nakoniec som bol milo prekvapený. Na hodinu bola pripravená a chronologický sme si prešli celú lekciu. Prispôbila sa mojim požiadavkám aby sme vo výsledku boli obaja spokojný.

Pierre - 9.5.2017

Pred hodinami cez skype som mala najskôr výhrady ale teraz vidím, že je to naozaj super vynález. S hodinami som veľmi spokojná, vidím , že robím pokroky. Určite odporúčam.

Daniela P. - 9.5.2017

Talentove skusky na Obchodnu akademiu /bilingvalne studium-anglicke/ moja neter s Veronikinou pripravou zvladla bravurne a bola prijata..obrovska spokojnost...profesionalny pristup..vyborne vedomosti...vrelo doporucujeme

Hanka J. - 9.5.2017

Výborne ma pripravila na maturitu, ochotná, veľmi príjemná komunikácia. Na hodinu bola vždy pripravená a hodiny ma bavili, pretože neboli stereotypné. Vysoká spokojnosť.

Lucia F. - 9.5.2017

Príjemné vystupovanie, vynikajúci prístup, kvalitná pripravenosť na hodinu, prispôsobí sa požiadavkám študenta.

Jana S. - 9.5.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu