Efektívne doučovanie v rámci celého SlovenskaAlica P.

Alica Polomská
Účet overený:
 slovenský jazyk a literatúra, slovenský jazyk, slovenský jazyk pre cudzincov
  Spišská Nová Ves
  10€ - 15€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  doučuje aj skupiny
  100% zodpovedaných správ
  1h priemerná rýchlosť odpovede

Vyštudovala som Filozofickú fakultu UK v Bratislave, odbor slovenský jazyk a literatúra. Vo svojej praxi pôsobím ako pedagóg a terapeut, ďalej sa venujem korektúram kníh, písaniu článkov pre internetové periodiká a literárnym interpretáciám.
Doučím slovenčinu pre ZŠ, SŠ, gymnáziá, zdokonalím prípravu na rôzne testovania, maturity, opravné skúšky, spoločne sa nám podarí nahliadnuť do tajomstiev a krás slovenskej literatúry, písaného textu a kreatívnej tvorby. Taktiež dokážeme zlepšiť aj tvoju komunikačnú úroveň a odstrániť strach z čítania či prezentácie pred publikom.

Doučujem aj cez Skype.Referencie

Moja dcéra bola s doučovaním veľmi spokojná. Alica je ochotná, trpezlivá a výborná učiteľka. Určite odporúčame!

Matej B. - 4.3.2018

Alica je mylá učitelka, pomáhala dosiahnúť môj cieľ a ja som 100% som spokojný, má vysoké a dobré zručnosti aj v inej oblastoch. Viem iba odporučať !

Matej M. - 26.2.2018

Jedným slovom povedané "maximálna spokojnosť" zo strany mojej aj zo strany môjho syna. Vrelo odporúčam.

Skarlet K. - 23.2.2018

Alica je výborný partner na komunikáciu. Vážim si jej neustály optimizmus a trpezlivosť, ktorými posúva ďalej moje hranice. Dokážem sa pri nej plne realizovať tak, ako ešte pri nikom. Cením si jej hodiny a rád sa s ňou učím nové veci.

Matej B. - 4.2.2018

Alica je oddaná učiteľka, vždy má veľmi inšpiratívne príklady a spôsoby, ako niečo vysvetliť. Učím sa s ňou slovenčinu pre cudzincov. Má anjelskú trpezlivosť, aj keď nie hneď na prvý raz všetkému rozumiem. Je veľmi prívetivá a má dobrý zmysel pre humor. Flexibilná a vždy pripravená s niečím novým pre našu lekciu, prispôsobenú na moju úroveň znalostí. Vytvorili sme dobrú kombináciu od začiatku. Teším sa na naše budúce lekcie.

Lorena B. - 11.1.2018

Výborná precízna príprava na maturitný sloh.

Milan V. - 20.11.2017

Ja a taktiež môj syn sme boli veľmi spokojní s doučovaním, Alicka je veľmi šikovná a milá. Odporúčam.

Ester P. - 19.6.2017

Super doučovanie, profesionálny prístup a príjemné vystupovanie. Ďakujem a určite odporúčam.

Ján V. - 19.6.2017

Hodiny slovenského jazyka obohatené o osobný, prívetivý a akceptujúci prístup k žiakovi. Zlepšenie výsledkov v škole a radosť z hodín doučovania. Odporúčame všetkými desiatimi:-)

Miroslav A. - 23.5.2017

Skvelý prístup, ochota, zodpovednosť a najlepšia príprava nášho syna na najdôležitejšie skúšky a prijímačky zo slovenského jazyka. Ďakujeme a odporúčame túto usmievavú pani učiteľku všetkým.

Jarmila S. - 27.4.2017

Sme veľmi spokojný, odporúčam každému.

Marcela J. - 4.2.2017

Zodpovedný a priateľský prístup, kvalitné materiály, no hlavne zaujímave a veľmi náučné hodiny, ktoré mi toho dali veľa.Taktiež sa mi veľmi páčilo, že sme viedli dialógy na rôzne zaujímave témy po slovenský, čím som si zlepšila komunikačné schopnosti a naučila sa pohotovo a plynulejšie reagovať pri rozhovoroch so slovensky hovoriacimi ľuďmi.

Éva M. - 13.11.2016


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu