Jana Z.

Jana Z
Účet overený:
nemčina
Augsburg, 86153
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
57% zodpovedaných správ
48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Zdravím Vás krásne!

Bývam v Nemecku a ponúkam doučovanie nemčiny pre všetky vekové kategórie a branže. Či už pre opatrovateľky alebo žiakov SS, ZS. Zameriavam sa hlavne na aktívnu komunikáciu a osobný prejav, pomôžem pri príprave na pracovný pohovor v zahraničí, pomôžem vám zlepšiť sa v akejkoľvek oblasti v kt. pracujete alebo o kt. sa zaujímate. Či už gramaticky alebo slovnou zásobou. Z vlastnej skúsenosti viem, že je veľmi dôležité plynulé ovládanie jazyka, hlavne rozprávať aby ste sa vedeli vyjadriť čo chcete a naučili sa orientovať v danej krajine.

Samozrejme, pomôžem pri príprave školských prác, referátov, pri príprave na skúšky, atď....
Cena je vec dohody a doučovanie prebehne cez skype. Rada vám ponúknem bezplatnú prvú skype hodinu kde si vysvetlíme ako to bude prebiehať aké máte požiadavky a vytvoríme plán ktorého sa budeme držať.
Moje znalosti nemčiny sú na úrovni C1-C2 mám certifikát z nemčiny ako cudzieho jazyka robený tu v Nemecku, tento rok začínam aj moje štúdium na Universite v Augsburgu.

Ozvite sa budem sa na vás tešiť. :-)Tento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu