Sara D.

Sara Dobrovodska
Účet overený:
anglický jazyk - zš, dejepis- zš, nemecký jazyk - zš, slovenský jazyk - zš, základy hudobnej teórie, anglický jazyk - začiatočník
Malacky, Bratislava, 90101, 81102
8€ - 10€ za 60 minút
poobede, večer,
dochádza za študentom
80% zodpovedaných správ
3h priemerná rýchlosť odpovede

Volám sa Sára a momentálne budem študentkou štvrtého ročníka na Gymnáziu Matky Alexie v Bratislave. Škola pre mňa nie je len povinnosťou, ale ma aj veľmi baví.
Jeden a pol roka som študovala na anglickom bilingválnom gymnáziu Jura Hronca a pol roka som strávila na strednej škole v Anglicku. Som vášnivý čitateľ a písateľ :) a vlastne všetko, čo sa točí okolo literatúry. Taktiež sa venujem hudbe. Absolvovala som prvý stupeň ZUŠ v Malackách a teraz pokračujem na druhom stupni priečnej flauty v BA.
Som veľmi rada, ak môžem pomôcť pochopiť iným, čo je pre nich ťažšie a som presvedčená, že vytrvalosťou sa dajú robiť aj zázraky. Preto verím, že škola môže ísť aj Tebe a bude mi cťou byť pri Tvojich pokrokoch!Referencie

So Sárou sme boli nadmieru spokojní. Je veľmi príjemná a milá. Učivo vie vysvetliť lepšie, než akákoľvek učiteľka. Určite každému odporúčam.

Katarína H. - 18.7.2018

Sara doucovala moju 12 rocnu dceru anglictinu. Boli sme s nou velmi spokojne. Je to mila a prijemna slecna, ma vztah k detom i k jazyku. Urcite ju este oslovime na dalsiu spolupracu.

Zuzana - 4.9.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu