Sara D.

Sara Dobrovodska
Účet overený:
 anglický jazyk - zš, dejepis- zš, nemecký jazyk - zš, slovenský jazyk - zš, základy hudobnej teórie, anglický jazyk - začiatočník
 Malacky, Bratislava
 901 01 (Malacky), 811 02 (Bratislava)
  8€ - 10€ za 60 minút
  poobede, večer,
  dochádza za študentom
  80% zodpovedaných správ
  3h priemerná rýchlosť odpovede

Volám sa Sára a momentálne budem študentkou štvrtého ročníka na Gymnáziu Matky Alexie v Bratislave. Škola pre mňa nie je len povinnosťou, ale ma aj veľmi baví.
Jeden a pol roka som študovala na anglickom bilingválnom gymnáziu Jura Hronca a pol roka som strávila na strednej škole v Anglicku. Som vášnivý čitateľ a písateľ :) a vlastne všetko, čo sa točí okolo literatúry. Taktiež sa venujem hudbe. Absolvovala som prvý stupeň ZUŠ v Malackách a teraz pokračujem na druhom stupni priečnej flauty v BA.
Som veľmi rada, ak môžem pomôcť pochopiť iným, čo je pre nich ťažšie a som presvedčená, že vytrvalosťou sa dajú robiť aj zázraky. Preto verím, že škola môže ísť aj Tebe a bude mi cťou byť pri Tvojich pokrokoch!Referencie

Sara doucovala moju 12 rocnu dceru anglictinu. Boli sme s nou velmi spokojne. Je to mila a prijemna slecna, ma vztah k detom i k jazyku. Urcite ju este oslovime na dalsiu spolupracu.

Zuzana - 4.9.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu