Nicola G.

Nicola G
Účet overený:
 anglický jazyk, angličtina
  Žilina, Martin, Čadca, Bratislava, Trnava, Trenčín, Poprad, Košíce, Banská Bystrica, Prešov, Zvolen,
 010 01 (Celulózka)
  10€ - 15€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  80% zodpovedaných správ
  8h priemerná rýchlosť odpovede

Efektívne doučovanie anglického jazyka pomocou vlastných materiálov, z ktorých je gramatika veľmi ľahko pochopiteľná. Pomôžem vám v zlepšení sa v rozprávaní formou konverzácii a doplníme slovnú zásobu na rôzne témy.  Môže vám pomôcť aj s prípravou na skúšky alebo pred cestou do zahraničia, záleží na vás čo potrebujete. Každopádne vedieť anglicky je vždy skvelá vec a otvára veľa možností :).

Doučujem cez Skype nakoľko žijem a študujem v UK. Doučujem angličtinu približne dva roky, nedávno som si dokončila kurz IELTS na učenie angličtiny.

Prvá hodina je zadarmo!Referencie

Nicol ma doučuje už pol roka. Hodiny s ňou ma bavia nie len ako s doučovateľkou ale aj ako osobou vďaka jej priateľskej a veselej povahe. Prispôsobí sa Vašej úrovni, zameria sa na to, čo potrebujete Vy, či už po gramatickej alebo konverzačnej stránke jazyka. Vysvetľuje zrozumiteľne a prebraté učivo precvičí, aby si ho človek čo najlepšie osvojil. Nad doučovaním cez skype som uvažovala dlho, už len stačilo vybrať doučovateľa. Som rada že som na ňu natrafila,vybrala si práve ju lebo s jej hodinami som veľmi spokojná a môžem ju len odporúčiť ! :)

Alenka M. - 31.3.2017

Potreboval som si precvičiť komunikáciu v anglickom jazyku vzhľadom na pracovné stretnutia s anglickým klientom. Kedže som angličtinu nevyužíval dlhšiu dobu, veľa som pozabúdal. Dal som si na prípravu pól roka. So slečnou Nicol som si dohodol pravidelné online lekcie vždy podľa toho ako som mal čas popri práci ( doobeda, poobede alebo večer ). Každému možem odporučiť ! Profesionálny prístup, každú lekciu kvalitná príprava, tematicky materiál ku každej lekcii. Po pól roku prípravy som sa stretol s klientom a obchod dopadol úspešne. Minimálna jazyková bariéra. Slečnu Nicol možem odporučiť každému kto potrebuje pomôct. TOP !!!

Jakub T. - 29.8.2016


Kontaktný formulár


Napísať referenciu