Hra na gitare a klavíriMichal P.

Michal Polák
Účet overený:
gitara, klavír, keyboard, basová gitara, spev
Trenčín, Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Topoľčany, 91101
Doučuje aj cez skype / internet
2 odučené lekcie
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
10h priemerná rýchlosť odpovede

V prvom rade Vám ponúkam iný prístup ako je tomu u nás na rôznych ZUŠ (Základných umeleckých školách! a pod. Žiadne zbytočné poplatky, žiadne zaplatené a neodučené hodiny, žiadna nútená hudobná teória a iné povinnosti, ktoré zďaleka obchádzajú výučbu k potrebe ku hre na hudobný nástroj.

Rôzne hud. štýly, teória, technika a následne všetky naučené vedomosti prevedené v praxi - možnosť hrania v kapele podľa Vášho záujmu, možností a potreby..

Hodiny prebiehajú individuálnou formou. Trvanie jednej hodiny je klasických 60 min.. hodí sa mi 1x za týždeň no všetko záleží od Vašich možností a všetko je to o našej dohode a hlavne o ľudskom prístupe..

POZOR!! Nie je podmienkou mať a teda vlastniť vlastný nástroj alebo ovládať hru na iný hudobný nástroj taktiež ovládať akúkoľvek hudobnú teóriu, noty a hlavne nie je ani potrebná žiadna iná predchádzajúca skúsenosť s hud. nástrojom! Všetko potrebné ako materiál, samotné nástroje a celkové príslušenstvo sú u mňa samozrejmosťou a sú súčasťou výuky..

Na veku nezáleží! Na GITARU ALEBO BASGITARU naučím každého bez vekového rozdielu! Moji žiaci sú od deti cez mladších až ''starších'' treba mat len energiu a hlavne chuť učiť sa nové veci..

Som vyštudovaným učiteľom (Konzervatórium), konkrétne v obore gitara, niekoľko ročným pôsobením na viacerých ZUŠ. Pôsobil som vo viacerých projektoch/kapelách. Okrem hry na gitaru však ovládam hru aj na iné hudobné nástroje ako je napr.: basgitara, klavír a pod..

K samotnej výuke sa venujem už cez 8 rokov. Mojím mottom je naučiť základne, poriadne ale najmä vo forme jednoduchosti a predovšetkým formou relaxu, oddychu a splnenia Vášho sna :)

Chcete sa naučiť hrať na gitaru basgitaru- byť flexibilný, synchronizovať telo s mysľou, naučiť sa základy, rôzne potrebné cvičenia vďaka ktorým neskôr vieme hru aplikovať v praxi, naučiť sa hrať s hudobným/melodickým doprovodom, v kapele.. jednoducho si splniť svoje sny?Referencie

Veľmi sa mi páči postup a priebeh hodiny . S bežnými ZUŠ je to neporovnateľné, pretože vás skôr odradia teóriou a nudnými zaužívanými metódami. Naopak, spôsob výučby Michala je zaujímavý, a naozaj sa na gitare naučíte hrať. Som nadmieru spokojná. :)

Monika B. - 30.4.2018

Nebolo ľahké nájsť učiteľa a som veľmi rada, že sme našli práve Michala. Má milý kamarátsky prístup, vie deti motivovať. Obdivujem za trpezlivosť :) Sme maximálne spokojní.

Marcela R. - 27.12.2017

Mozem len a len doporucit !! Michal je nielen skvely hudobnik ale aj ucitel. Ucenie pod jeho vedenim mi aj v zrelom veku umoznilo sa dalej zdokonalovat a hlavne prekonat, to co som v minulosti neznasal - hra z not.

Matej G. - 11.8.2017

Velmi profesionalny a dobry pristup. Uz sa tesim na moje doucko na hudobnom nastroj.

Justiceova - 17.7.2017

Michal je nielen talentovany odbornik, ale aj ucitel. Doucovanie prebieha tak prirodzene, ze mate pocit, ze sedite s kamaratom a robite nieco, co vas bavi. Hned na prvykrat najde ten spravny sposob, ako vam hudbu podat, aby ste to pochopili. Za mna velke plus aj za flexibilitu a ustretovost. Michala vrele odporucam.

Monika S. - 7.7.2017

Vyskúšal som doteraz mnoho kurzov pre začiatočníkov. Po 2-3týždňoch som prestal cvičiť. Teraz cvičím už 2.mesiac a každým dňom som lepší. Odporúčam každému, kto sa chce naučiť hrať na gitare..

Michal J. - 19.6.2017

MICHAL mi ukázal, ako začať s gitarou a ako postupovať – nielen s nácvikom akordov, teoria a pod ... . Je to pomocná salmka v moridostupných informácií, ale práve pedagogocká skúsenosť Michala je to , čo mi ako začínajúcemu gitaristovi pomohla. Dáva návody a účinné postupy....

Ján K. - 19.6.2017

Ďakujem , mala som skúšky z gitary a spravila som ju za B, vďaka vaším lekciam . Velká vdaka !

Daniela H. - 19.6.2017

Od kurzu gitary som dostala viac než som očakávala. Jednoduché vysvetlenie základných vecí a hlavne skvelý prístup, aký sa dá len ťažko nájsť v dnešnej dobe. Som rada, že som to skúsila. Nikdy neoľutujem a neviem ako by som mala ešte vyjadriť svoju veľkú vďaku tomuto človeku za to, čo pre mňa urobil. ĎAKUJEM

Sandra K. - 19.6.2017

Vďaka za ochotu...

Miro - 13.5.2017

Veľká spokojnosť, Michal je flexibilný a ústretový čo sa týka časového rozvrhu. Výborný prístup. Dokáže motivovať a ukázať človeku ktorý mal minimálny kontakt s hubdobným prejavom, že na to má bunky a človeka to baví.

Barbora O. - 13.4.2017

Michal je jeden z mála učiteľov ktorých si treba vážiť u mňa určite jeden z najlepšich top spokojnosť :)

Andrej D. - 31.3.2017

Okrem toho že je študovaný hudobník je vidno že hudbu naozaj miluje a chce svoje skúsenosti predávať ďalej, čo z neho robí ideálneho učiteľa či už pre začiatočníkov alebo pokročilých. Vďaka kamarátskemu prístupu, dobrej motivačnej schopnosti a komunikácie aj mimo vyučovacích hodín ma učenie na gitaru baví omnoho viac ako keby som sa mal učiť sám a každý deň mám chuť trénovať. Ovláda mnoho štýlov. Je časovo flexibilný, a v prípade časového vyťaženia sa vždy snaží nájsť vhodný termín alebo čas... V skratke, vo svojom popise neklame :D

Marian K. - 3.1.2017

Ucim sa na klavir a som spokojny. Hodiny neprebiehaju stylom pravidiel podla kniziek ani v style "tu sa posadim a ucte ma", ale podla toho naco sa zamerat, ukazat, ako by mala hudba vyzerat a ako sa da co to zahrat vseliakym roznym sposobom a to ma zaujima. Treba urcite vela vlastneho zaujmu a prist s otazkami na hodinu a svoje nastudovane veci si bud utvrdit pripadne konzultovat. U mna spokojnost.

Juraj K. - 3.1.2017

Som veľmi spokojný. + výborná časová flexibilita + milý osobný prístup + motivácia žiaka

Radovan C. - 18.12.2016

Absolutna spokojnost.

Zuzana M. - 3.12.2016


Kontaktný formulár


Napísať referenciu