Matúš G.

Matúš Gregorka
Účet overený:
 angličtina - začiatočník, pokročilý, b, veľmi pokročilý (A, C), Šport - cviky, strava, vysvetlivky, rady
  Piešťany
 921 01 (Piešťany)
  4€ - 5€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  100% zodpovedaných správ
  2h priemerná rýchlosť odpovede

Anglickému jazyku sa venujem už viac ako 5 rokov, prevažne prekladaním, popri tom aj komunikáciou s cudzincami.

Aby sme sa vyhli nedorozumeniam a nesprávnym očakávaniam. Neučím jazyk od základov, snažím sa pomôcť ho pochopiť a vysvetliť. Obrátiť sa na mňa môžete s domácimi úlohami slohmi, prípravami na pohovor, maturitu, konverzácie atď...
Ide o učenie praktickej angličtiny, to znamená, aby ste sa vedeli pohybovať vo svete a nestrácali čas zbytočnými názvami a inými vecami, ktoré okrem škôl a jazykových inštitútov nikde dôležité nie sú. Taktiež vám vysvetlím čo kedy použiť a čo zas nie a odporučím spôsoby, ktoré vám pomôžu si zlepšiť slovnú zásobu a tvoriť vetné väzby.

Ponúkam tiež aj konverzácie do úrovne C2.

Cena je 5€/60 minút.Referencie

Príjemný prístup. Výučba založená najmä na komunikácií, možnosť diskutovania na akúkoľvek tému.

Andrej H. - 13.06.2017

Výborný a netradičný spôsob výučby zameraný na praktickú konverzáciu. Oceňujem Matušovú flexibilitu a pozitívny prístup. Matúš mi ukázal, že hodina sa dá viesť aj bez zdlhavého a komplikovaného vysvetlovania gramatiky... :) Z každej hodiny si odnášam niečo nové a subjektívne mám pocit, že napredujem :)

Marek M. - 22.03.2017

S Matúšom sa dá rozprávať na akúkoľvek tému. Vie dobre vysvetliť využitie synonym v AJ a gramatiky. Ak nieco zle poviem,opravi ma alebo ak mam nejake nejasnosti , tak mi to vie v pohode vysvetliť. Myslím, že konverzácie sú najlepšou formou ako sa naučiť daný jazyk a nedrillovať sa len gramatiku :)

Monika M. - 20.01.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu