Erika S.

Erika S
Účet overený:
biológia, chémia
Bratislava, 821 03
14€ - 15€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
100% zodpovedaných správ
7h priemerná rýchlosť odpovede

Učím s chuťou už 22 rokov, prevažne na gymnáziu, mojou srdcovou záležitosťou je biológia, dokážem výborne ("po lopate") vysvetliť aj chémiu. Roky pripravujem študentov na maturitu z biológie a chémie, aj na prijímacie pohovory na VŠ (medicínu - len biológiu).
Ochotne a trpezlivo doučím nedostatky v učive.
Pomôžem aj pri doučovaní začiatočníka v nemeckom jazyku.Referencie

Výborné doučovanie chémie a biológie! Pani Erika všetko s radosťou a veľkou trpezlivosťou vysvetlí veľmi jednoducho, všetko človek hneď pochopí. Výborne pripraví na prijímacie skúšky. Som rada, že som ohľadom doučovania kontaktovala práve ju :)

Klaudia P. - 1.7.2018

O biológiu a chémiu som prejavila záujem až niekoľko rokov po gymnáziu. Nemala som takmer žiadne základy, no chcela som sa dostať na vysokú a študovať prírodné vedy, tak som hľadala, hľadala, až som našla Eriku :) S trpezlivosťou a vynikajúcim prístupom (je skvelá pedagogička!) ma previedla celou stredoškolskou biológiou a chémiou v pomerne krátkom čase. Veľakrát sme si premietali teóriu do praxe a keď mi niečo nešlo do hlavy, tak zobrala rôzne predmety a urobila mi akýsi model toho, čomu som nerozumela, až som to napokon pochopila. Vždy som odchádzala s dobrým pocitom a väčšou chuťou do učenia. Je vážne úžasný človek, odporúčam všetkými desiatimi!!

Katarína B. - 7.2.2018

Pre syna som hladala doucovanie chemie vyslovene na poslednu chvilu. Pani Erika bola ochotna, flexibilna a ocenujeme jej vysoke odborne kvality a ludsky pristup. Jednym slovom profesionalka v tom co ponuka a co robi, presne to aj dostanete. U nas jednoznacne naj doucovanie s tym, ze syn dosiahol aj super vysledok z chemie. Dakujeme a urcite odporucame aj osobne. S uctou Birocakovci

Zuzana B. - 21.6.2017

Pani Eriku som oslovila kvôli doučovaniu z chémie, ktorú som si vybrala ako maturitný predmet, avšak bola pre mňa náročná. V škole sme mali rýchle tempo a chýbali mi aj nejaké základy, čo sa prejavilo na tom, že som mnohým veciam nechápala. Pani Erika je skvelá pani učiteľka, ktorá dokáže zložitejšie veci vysvetliť naozaj "po lopate", prepojiť učivo s bežným životom, čo niekedy v škole chýba a pridať množstvo zaujímavých informácií navyše. Keď som potrebovala, prebrali sme aj biológiu. Vždy sa dalo dohodnúť čo sa času týka, vždy sa zaujímala o moje výsledky a dala mi dobré rady aj do budúcna. A maturitu som nakoniec zvládla bravúrne, aj vďaka pani Erike! Jednoznačne odporúčam, aj z biológie, aj z chémie.

Patrícia S. - 4.6.2017

Výborná učitelka biológie!!! Odporúčam! Bohatá znalosť učív a taktiež veci, ktore su ťažšie na pochopenie skvelo a jednoducho vysvetlila+ veľa zaujímavostí k danej téme ! :)

Kristina M. - 6.4.2017

Eriku som oslovila kvoli doučovaniu chémie, ktorú som "videla" naposledy na ZŠ - cieľom, ktorý sme si zadali, bolo urobiť skúšku na VŠ z tohoto predmetu. Erika ma nielenže zachránila od zbytočného bifĺovania naspamäť, keďže so mnou za tri mesiace stihla prejsť po lopate všetko dôležité od základu, ale má obrovský podiel na tom, že som skúšku nielen urobila, ale dokonca na známku, o ktorej by sa mi na začiatku ani nesnívalo :) A na doobedia, kedy sme sa stretávali, som sa dokonca tešila :) Tým, ktorí hľadajú profesionálnu, ľudskú, zodpovednú a priateľskú doučovateľku, odporúčam všetkými desiatimi.

Elena S. - 29.3.2017

Pani Erika doučuje môjho syna nemčinu, začali sme aj chémiu. Je pre nás profesionál,ktorý vie čo je dôležité a zároveň zažívame príjemnú atmosféru ktorú šíri, keď sa u nás objaví.Som veľmi rada, že sme si ju vybrali a tešíme sa na ďaľší úspešný školský rok, ktorý s jej pomocou určite bude bezproblémový.

Milena M. - 30.9.2016

Z ponúkaných predmetov som si u pani doučovateľky Eriky vybrala chémiu, pretože tá mi robila v škole najväčšie problémy. Jej prístup bol veľmi priateľský, a preto som sa vždy cítila veľmi príjemne, čo je pri doučovaní dôležité. Odrazu sa mi chémia zdala byť oveľa jednoduchšia. Pani Erika je svedomitá, kvalifikovaná a trpezlivá. Nemusela som sa už učiť vzorce ako básničky, ale dokázala som si všetko odvádzať logicky. Bez jej pomoci by som sa s chémiou trápila ešte teraz. :-) Vrelo odporúčam.

Mária P. - 15.9.2016

Keď som v škole začínal s nemčinou, ako úplný začiatočník som nestíhal tempo. Vtedy sa mi venovala pani doučovateľka, ktorá mi pomohla zlepšiť sa v nemčine. Dnes v škole problémy nemám:-)

Dávid K. - 13.9.2016

Bol som veľmi spokojný so všetkým. Hlavné je samozrejme to, že všetko bolo vysvetlené veľmi zrozumiteľne a na vysokej odbornej úrovni, ale zároveň tak, aby to bolo ľahko zapamätateľné. Takisto som si cenil ľudský prístup, otvorenosť a úprimný záujem naučiť danú tému študenta. Určite odporúčam. :)

Marek H. - 11.9.2016

Dobrý deň prajem :-) Pani Erika je veľmi svedomitá a trpezlivá doučovateľka,kvalifikovaný prístup a zodpovednosť je na prvom mieste. Osobne ma skvelo pripravila na prijímacie skúšky na medicínu-Biológia, učivo som bez problémov pochopila na prvý krát, som vďačná,že som mala tak skvelú a hlavne príjemnú učiteľku,určite odporúčam:-)

Michaela T. - 9.9.2016


Kontaktný formulár


Napísať referenciu