Nikola B.

Nikola Brozová
Účet overený:
biológia, chémia
Žilina, 01001
Doučuje aj cez skype / internet
90% zodpovedaných správ
14h priemerná rýchlosť odpovede

Dobrý deň. Som študentkou v medicíny na LF v Olomouci. Doučujem študentov na medicínske skúšky na školy v Čechách aj na Slovensku. Mám spracované témy na LF : MT, Olomouc, BA, Praha, Brno....Príprava na skúšky na medicínu je dôležitá a poskytujem Vám informacie, ktoré nikde inde nezískate. Samozrejme, doučujem aj chémiu a biológiu pre základné a stredné školy..:)Referencie

Najlepšia doučovateľka akú som si mohla priať :) Za pol roka ma naučila celú chémiu, učivo mi vysvetlila výborne, ak som mala problém, vrátili sme sa a ochotne mi to vysvetlila znovu. Na hodinu bola vždy pripravená, vysvetľuje výborne. Ak sme preberali ťažšie veci na medicínu, vždy vedela správnu odpoveď a zdôvodniť mi ju. Určite odporúčam, Nika je veľmi zlatá osôbka ;)

Adriana J. - 6. 6. 2016

Môžem len odporúčať, doporučila som ju 4 spolužiakom, ktorí sú s ňou tiež viac než len spokojní. Vždy pripravená, ochotná sa aj viackrát vrátiť k učivu a trpezlivo vysvetliť, má pripravené rôzne pomôcky na uľahčenie pamätania si. Prišla som s tým, že som nevedela vôbec nič a k chémii som nemala nechuť, vďaka nej ma baví viac ako biológia. Myslím, že lepšieho doučovateľa som ani zohnať nemohla. :)

Alžbeta P. - 25. 11. 2015

Pokiaľ sa pripravujete na medicínu, vrelo odporúčam. Nika je výborná, má vo všetkom systém a záleží jej na tom, aby človek od nej odchádzal s nadobudnutými vedomosťami. na každú hodinu má vypracovaný plán a vždy je perfektne pripravená. :-)

Nina O. - 25. 11. 2015

Super doučovateľka fakt odporúčam každému, učivo zaujme, všetko super vysvetlí !

Michal O. - 4. 10. 2015

Výborná doučovateľka, milá, ochotná, priateľská. Veľmi múdra a perfektne vysvetľuje. Určite odporúčam! :)

Zuzana K. - 4. 3. 2015


Kontaktný formulárNapísať referenciu