Michal B.

Michal Blaho
Účet overený:
matematika, fyzika
Gáň
Doučuje aj cez skype / internet
18€ - 25€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
doučuje aj skupiny
90% zodpovedaných správ
7h priemerná rýchlosť odpovede

Som absolvent FEI STU a súčastne vedec na SAV. Ponúkam doučovanie z matematiky, fyziky a podobných predmetov. Pripravím na monitor, prijímačky, zápočet alebo skúšku.S doučovaním mám dlhoročné skúsenosti. Doučím u mňa doma alebo cez skype. Určite sa dohodneme :-)Referencie

Ahojte vsetci, Michal doucuje mojho syna a konecne nema stres ked maju matematiku. Velmi si pochvaluje sposob ako mu Michal vysvetluje matiku a konecne to zacina chapat a je spokojny. Michala doporucujem kazdemu kto ma problemy s tymto predmetom.

Ketrin P. - 24. 2. 2016

Michal vysvetluje uplne jednoznacne a perfektne! Vdaka nemu som presiel z faze "wtf je toto?!" na "Ahaa tak predsa len to ma zmysel!" za kratkych 6 hodin (dva dni) som dokazal pochopit takmer cele vysokoskolske ucivo a preliezol som matiku jak nic :) DAKUJEM!

Valentín B. - 28. 1. 2016

Doučovanie bolo výborné. Poradil mi absolútne vo všetkom. Vďaka nemu som konečne napísal písomku bez problémov. Dá sa s ním dobre dohodnúť... Odporúčam. :)

Alexej G. - 29. 11. 2015

Michala ako doučovateľa môžem len odporučiť, vždy sme sa vedeli dohodnúť na čase stretnutia, a bez problémov my vedel pomôcť z vecami ktoré mi robili problém... Diki :)

Patrik R. - 6. 2. 2015

Prispôsobyvý, osobitný prístup, výborná príprava na skúšky - MtF. Vysvetľoval mi matematiku a fyziku "po lopate". Môžem len odporúčiť.

Maroš Z. - 29. 10. 2014

Odporucam!!! Vsetko co som potreboval mi plnohodnotne vysvetlil, poradil a hlavne vzdy si nasiel cas. Spokojny učen Dominik :)

Dominik B. - 23. 1. 2014

Super doučovateľ, veľmi dobrý prístup s preberanej látke , matematika a fyzika ma po návšteve Michala začala hneď baviť. Vrelo odporúčam.

Michal G. - 14. 6. 2013

dobré vysvetľovacie schopnosti, ústretový a trpezlivý prístup, za 2 hodiny som bez problémov zvládol integrály a konečne spravil skúšku.

Daniel - 9. 4. 2013

Miška môžem vrelo doporučiť, ja som nedokázala v škole pochopiť ani jednoduché učivo strednej školy, veľmi zrozumiteľne vysvetľuje... To bolo radosti, keď som z písomky dostala dvojku a to som maximálne matematické drevo.. :)

Ivana - 24. 8. 2012

No ja som bola na doučovanie štatistiky a vďaka Michalovi sa mi podarilo konečne spraviť skúšku:))))). Bola som veľmi spokojná s prístupom a uvoľnenou pohodovou atmosférou pri učení. Vrelo doporučujem.

Lenka B. - 14. 8. 2012

Doporučujem! Michal dokáže zrozumiteľne vysvetliť učivo, navyše vidno, že ho to baví a čas na doučovaniach bežal vždy veľmi rýchlo...takisto sa s nim dá v pohode dohodnúť na všetkých "formalitách" :)

Patrik N. - 14. 8. 2012

Super chalan, zrozumitelne vysvetli, má super prístup, dá sa s ním dohodnúť na mieste a čase... vrelo odporúčam :-)

Ivett - 13. 8. 2012

..ako doučovateľa môžem Michala vrelo doporučiť. Nebol žiadny problém dohodnúť sa na podmienkach a ja ako "matematické drevo" som nepochopené gymnaziálne učivo razom pochopila (:

Diana R. - 13. 8. 2012


Kontaktný formulárNapísať referenciu